Jump to content

Γενική Ερώτηση


Prototype

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Θα ήθελα να ρωτήσω και να δω τι δραστηριότητα θα υπάρχει. Όταν γίνονται επίσημα events από την ομάδα του TruckersMP θα θέλατε να το γράφουμε στο δικό μας φόρουμ μεταφρασμένα στα Ελληνικά για το πότε θα γίνονται;

•Intel® Core™ i7-6850K •Asus ROG Strix X99 Gaming •Asus ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti OC 11GB •Corsair Dominator® Platinum Series 32GB DDR4 3000MHz C15 •Samsung 970 PRO NVMe M.2 512GB •Samsung 860 EVO 1TB 
•Corsair HX1000i High-Performance ATX Power Supply •NZXT Kraken X72 •Coolermaster MasterCase H500M
Link to comment
Share on other sites

Αν το σαιτ δεν υποστηρίζει φίλε μου την Ελληνική γλώσσα και έχει χίλιες 2 γλώσσες που ούτε καν ανήκουν στην Ευρωπαική ένωση (εφόσον το παιχνίδι λέγεται euro truck και οχι global truck) τι αναπόκριση περιμένεις να δεις εδώ μέσα?Πολλοί απο μας πιστεύω και βάζω και τον εαυτό μου μέσα δεν γνωρίζουν καλά αγγλικά και όλο το σαιτ ειναι στα Αγγλικά..πιος θα κάθεται να ψάχνει το Ελληνικό φόρουμ μέσα σε όλο αυτό? Ας κάτσουν να βάλουν οι dev του φορουμ τα Ελληνικά σε όλο το σαιτ και τότε περίμενε να δεις δραστηριότητα και ενδιαφέρον εδω μέσα..Και πολύ κακός που εφόσον στο παιχνίδι μέσα υπάρχει η Ελληνική γλώσσα να μην θέλουν να την βάλουν και εδω πέρα μέσα.Τόσο πολύ τους ενοχλεί δηλαδή?Αφού η μετάφραση απο τι ξέρω έχει γίνει γιατί δεν την περνάν?Αν αυτοί λοιπόν ΔΕΝ θέλουν εδώ μέσα την γλώσσα μας ούτε εγώ θέλω τα Αγγλικά τους και τα ivents τους..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Στα περισσότερα events που γίνονται, γίνεται μετάφραση στα Ελληνικά και όχι μόνο για τα event αλλά και για άλλα θέματα τα οποία χρειάζονται μετάφραση.

 

@Loxagos [GR] Η ιστοσελίδα δεν υποστηρίζει την Ελληνική γλώσσα ακόμη, διότι δεν υπήρξε να κάνει την μετάφραση μέχρι πριν λίγους μήνες.

How to Report   Supported Mods   Launcher Error Solutions   Rules  Ban Appeal   Contact Support

 

In case there is a problem where I can help, feel free to contact me by PM.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.