Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Biz Oyunda Kimin Kurallarına Uyucaz

Guest

Recommended Posts

arkadaşlar buğün kaçak tv nin adminlik serisinin 60 bölümünü izlerken kırmızı ışıkta kimse yokken geçmek serbesttir ama varken yasaktır diyo peki bu 18 yaşından küçüklere trafik kurallarını  yanlış öğretime geçmezmi eğer ışıklarda insan olsun veya olmasın benim bildiğim kırmızıda durup yeşilde geçilir oyucular olsun veya olmasın 

Edited by HUS'OCAN BA?GAN
Topic inactive.Locked and Archived.

Oyun kuralıyla gerçek hayattaki kuralı ayırt edemeyen insan olmaz diye düşünüyorum, varsa oyun oynamayı bıraksın zeka testi çözsün.

1 minute ago, F.Maynard said:

Oyun kuralıyla gerçek hayattaki kuralı ayırt edemeyen insan olmaz diye düşünüyorum, varsa oyun oynamayı bıraksın zeka testi çözsün.

bende onu diyorum neden yanlis bilgiler veriliyo insanlara

Gerçekten takıla takıla kırmızı ışık olayına mı takıldınız ? O zaman şöyle söyleyeyim size; 3 banınızın 2sinde kimin kurallarına uyduysanız, onun kurallarına uyacaksınız.

Konuyu açan adam sollarken çimenden sollamış, solladığı adamı çimene ittirmiş ama kalkmış kırmızı ışıkta beklemeyelim mi diyo.Fesupanallah....

• Upvote 1

Iyi şeyler düşünüyor olabilirsiniz gerçekçilik açısından yada küçüklere örnek açısından. Fakat tab'ı açıyorsunuz kimse yok, yola bakıyorsunuz kimse yok. İn cin top oynarken beklemenin anlamı yok. :) Gerçekte bekleriz arkadan kağıt göndermemeleri için. 

MpqGa7.png

Biz Yatmadan Önce Dua Eden İnsanlarız

.. Elbette Hayallerimiz Büyük Olacak . .  

2 hours ago, RaichuTR said:

Gerçekten takıla takıla kırmızı ışık olayına mı takıldınız ? O zaman şöyle söyleyeyim size; 3 banınızın 2sinde kimin kurallarına uyduysanız, onun kurallarına uyacaksınız.

Konuyu açan adam sollarken çimenden sollamış, solladığı adamı çimene ittirmiş ama kalkmış kırmızı ışıkta beklemeyelim mi diyo.Fesupanallah....

aga cikiyor birisi acmis kaydi sen gecerken kirmizida trafik kurallarini ihlalden banlatiyor

Işıklarda Beklemek çok güzel ve Işıklarda aragaz verip yeşil yandıgında birden gaza yüklenmek daha çok güzel oluyor :D  boş bile olsa birazcık bekleseniz bişey olmaz zaten :D

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.