Jump to content

Konwój Urodzinowy firmy "Polscy Patrioci"


Recommended Posts

Firma Polscy Patrioci Zaprasza na konwój:

 

 

 

 

Serwer ETS2MP: EU#1

Data konwoju: 08.04.2017r. (sobota)

Godzina zbiórki: 18:30

Miejsce zbiórki: Wrocław kopalnia

Team Speak 3: dobrewafle.pl:1111

Kanał: specjalnie utworzony

Godzina rozpoczęcia konwoju: ok. godz. 19.00

Przewidywana godzina zakończenia: ok. godz. 22 :00

Miejsce zakończenia: Poznań

 

 

Wymagania

1. Team Speak 3

2. Mikrofon na ts3

3. Obowiązkowa Naczepa

4. Przedstawiciele firm obowiązkowo na ts'ie organizatora oraz mile widziane całe firmy wraz z całą ekipą

 

 

 

 

Regulamin

1. Niniejszy regulamin przedstawiajacy ogólne zasady konwoju jest własnością spedycji Polscy Patrioci


2. Każdy z uczestników ma bezwzględny obowiązek zapoznać się z niniejszym regulaminem.


3. Prowadzący ma prawo wyrzucić uczestnika konwoju za niedostosowanie się do zasad.


4. Na konwoju obowiązuje bezwzględny zakaz wyprzedzania innych uczestników. Nie dotyczy pilotów.


5. Odstępy w grupie wynosza minimum 100m.


6. W miejscu zbiórki każdemu uczestnikowi zostanie przydzielone odpowiednie miejsce na którym ma się znaleźć.


7. Konwój prowadzi osoba do tego uprawniona (Pilot) która jedzie pierwsza. (Zakaz wyprzedzania)

 

8. Zabronione jest używanie świateł ostrzegawczych czyli tzw. "kogutów". oprócz pilotów


9. Obowiązkowe jest używanie świateł awaryjnych np. na chwilowym postoju.


10. Przy przekraczaniu tzw. bramek należy zachować metodę "jazdy na suwak".


11. Prędkość przelotowa na landówkach wynosi 70km/h a na autostradach 85km/h.


12. Ostatnia osoba to pilot zamykający konwój.


13. Na TeamSpeaku uczestnicy proszeni są o jak najmniej wypowiedzi by zapobiec przekrzykiwaniu.


14. Jeśli wiesz, że masz lagi lub zdaża ci się mieć wysoki ping postaraj się o miejsce w końcowych rzędach.

 

15. Przed rozpoczęciem konwoju każdy pojazd musi być zatankowany do pełna.

 

16. Każdy pojazd musi być w pełni sprawny technicznie.

 

17. Zakaz reklamowania Firm, zachęcania do dołączenia itp.


18. Nie obrażamy żadnych Firm i nie wywołujemy konfliktów.


19. Zachowujemy szacunek do innych Firm.


20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzone ładunki czy ciągniki.

 

21. Administratorzy ts3 zastrzegają sobie możliwość wyrzucenia uczestnika/rozmówcy z TeamSpeaka za nie odpowiednie zachowanie.

 

Trasa konwoju (Mapa)

 

 

 

L

Firmy biorące udział:

Promil Trans

Hard Group Transport

World Express

Big Cargo

[ Bogamet ]  DK Cargo

EKARD

Euro Trans

 

 

 

Kolejność Firmy w Konwoju (zostanie podane 04-04-2017)

 

Zgłoszenie Firmy

 

Zgłoszenie ma zawierać:
1. Nazwa Firmy
2. Logo firmy 
3. Link do strony firmowej lub forum
5. Przewidywaną liczbę osób z firmy 
Zgłoszenia przyjmujemy do 03.04.2017

 

Zgłoszenia wysyłamy na link

 

Zapraszamy Serdecznie!

Edited by DT MILOSZ PL

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Podstawowe pytanie, dlaczego regulamin został dosłownie zryty z konwojów Master_Trans? To że organizujecie swój konwój to też napiszcie swój regulamin, myślę że 20 minut i taki regulamin bez problemu byście sami napisali, a jak już chcecie sobie zryć regulamin od innej firmy to się jej zapytacie bądź organizatora który napisał ten regulamin (co prawda Master_Trans już nie ma, ale ja jestem i to ja się napociłem żeby go napisać) Mam nadzieję że to przemyślicie i zmienicie.

Linki do konwojów Master_Trans gdzie znajdował się powyższy regulamin:

 

Edited by M@ster_PL
  • Upvote 1

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Proszę Cię Ty mi nie wmówisz że to przypadek to jest słowo w słowo zryte, nawet @elot360PL znalazł błąd gdzie u Ciebie też się znalazł i tu też wmawiasz mi że jest to przypadek proszę Cię chłopie zastanów się co mówisz. Przynajmniej byś się przyznał, myślałem że masz trochę rozsądku, ale się pomyliłem szkoda. ;(

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.