Jump to content
  • 0

Problem z nagrywaniem ETS MP


Av3nida

Question

wiem, że tutaj jest dział poświęcony ETS2 MP i z nim związanych problemów ale myślę, że mi pomożecie.

Jak wiecie w grze MP zdarzają się ludzie, którzy nie grają dla zabawy tylko aby uprzykrzyć komuś życie(niestety wczoraj miałem 2 takie przypadki)

Postanowiłem pobrać OBS Studio do nagrywania(podobno najbardziej neutralny jeśli chodzi o spadek fps podczas nagrywania)

I tu zaczynają się schody bo w ogóle nie wykrywa mi żadnych gier(tym bardziej ets2)

W panelu przełączenia grafiki, gry mam na "wysoka wydajność" ale za to OBSa ma w "oszczędzanie energii" - w oszczędzaniu ponieważ w innym przypadku miałem czarne tło z kursorem...

I tu pojawia się pytanie:

Co muszę zrobić by OBS wykrywał mi ETSa? Bo jak narazie nie ważne co robię i tak go nie wykrywa - jedynie dźwięk...

Próbowałem:

- przełączenia OBSa w konfiguracji grafiki na wysoka wydajność tak jak ma ETS i 'przechwytywanie gry" i dodałem okno gry ETS2 - czarny ekran

- to co wyżej tylko z przechwytywaniem ekranu = czarny ekran

-oszczędzanie energii + przechwytywanie gry = czarny ekran

-oszczędzanie energii + przechwytywanie ekranu = działa tylko na ekran i gry typu metin2-które działają w małym oknie

Co mogę więcej zrobić?

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
On 15.03.2017 at 6:21 PM, RaneMoro said:

Witaj @Av3nida!

 

W ustawieniach grafiki włącz tryb okienkowy, a w OBS wybierz przechwytywanie okna i wybierz ets2.exe. Jeżeli nie zadziała to spróbuj także przechwytywanie gry.

 

Pozdrawiam, Rane

 

działa: ale gra zamula w trybie okienkowym i dlatego jak już zacznie nagrywać poprostu zmieniam na pełnoekranowy tryb i już dalej nagrywa :)

Dzięki za pomoc.

temat można zamknąć - problem rozwiązany

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.