Jump to content
  • 0

Save po formacie komputera.


Jargan

Question

Witam.

 

 Około czterech miesięcy temu kupiłem Euro Truck Simulator 2 na steam, a w najbliższym czasie chcę przeprowadzić format komputera. Chciałbym się dowiedzieć czy instalując steam po formacie, to czy zapis gry w ETS2 pozostanie w takim samym stanie czy też zostanie utracony. Zaznaczam, że nie posiadam pudełkowej wersji gry łączonej ze steamem tylko kupiłem ją bezpośrednio na platformie steam. 

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Na moje to zostanie utracony ponieważ dane save'a znajdują się w "Moje Dokumenty" i nie są zapisywane na jakiś zewnętrznych serwerach Steama czy w innym latającym statku kosmicznym.

 

Jeśli nie chcesz utracić swojego postępu, w Moje Dokumenty -> Euro Truck Simulator 2 -> profiles znajdź swój profil (Ponieważ foldery z konkretnymi profilami są zapisane coś a'la kodem to odpal swojego save'a i wybierz ten ostatnio zmodyfikowany, no chyba że masz tylko jeden save, to nie ma problemu) i zuploaduj go sobie gdzieś skąd go będziesz mógł sobie pobrać.

 

Ewentualnie cały folder z ETSem sobie skopiuj, może to będzie miało większy sens.

Zakładam że format usuwa z komputera dosłownie wszystko, osobiście takiego nie wykonywałem więc kroki jakie podałem wyżej napisałem wg własnego widzimi się, myślę że to będzie wystarczające dla ciebie (Zaznaczam że chciałeś tylko profil, ale jeśli np nie chciałbyś znowu bawić się w configu czy mieć backupy profili z poprzednich wersji to może warto jednak zachować cały folder z ETS).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.