Jump to content

Ets2 mp

ibrahim6116

Recommended Posts

ets2 mp de f7 de siyah ekranda kalıyor oyunu silip yükledim düzelmedi bütün driverlarım güncel hiç bi sıkıntı yok single da rahat bi şekilde oynamama rağmen multiplayera girince hata veriyor teşekkürler.

Edited by LIGHTOFGOD
Topic inactive.Locked and Archived.

7 hours ago, ibrahim6116 said:

ets2 mp de f7 de siyah ekranda kalıyor oyunu silip yükledim düzelmedi bütün driverlarım güncel hiç bi sıkıntı yok single da rahat bi şekilde oynamama rağmen multiplayera girince hata veriyor teşekkürler.

Selam @ibrahim6116 Ets2 multiplayera farklı profille girmeyi denedin mi? 

Kullandığınız save dosyasında ne kadar çok sanal şöför ve tır var ise eğer, bu oyuna ağırlık verir ve oyununuz sürekli donar, hata verir.

Merhaba  İbrahim6116 ; 

- Belgelerim / Euro Truck Simulator 2 / Confing.cfg  dosyasını silin ve oyuna tekrardan girin.

- Oyun yöneticisi olarak çalıştırmayı deneyiniz.

- Steamden dosyaları doğrulayınız.

- Profil "Save" dosyanızı değiştiriniz. 

10 minutes ago, ibrahim6116 said:

UYGAROZTEMUR kardesim söylediklerini yaptım düzelmedi hala aynı sıkıntı var sıkıntı devam ediyor

Peki ekran kartının güncel olduğuna eminmisin bu tür problem genellikle ekran kartının güncel olmadığından profil dosyandan meydana gelir. 

Ve oyundaki şöförlerini işten çıkart 

garaj sayısını azalt

araclarının birazını sat 

Bu şekilde düzelebilir. 

Sadece tek bir kez o siyah ekranın açılmasını bekle sonra otomatik düzelecektir. Not: aşırı şoför kullanmamanı tavsiye ederim. Takılmanım nedeni sp saati geri olduğundan mp de ki saate senkronizasyon olurken biraz takılma olur. Sadece o siyah ekranın açilmasini bir kere beklemen lazim. Sonra çözülür sorunun

13 hours ago, UYGAROZTEMUR said:

Peki ekran kartının güncel olduğuna eminmisin bu tür problem genellikle ekran kartının güncel olmadığından profil dosyandan meydana gelir. 

Ve oyundaki şöförlerini işten çıkart 

garaj sayısını azalt

araclarının birazını sat 

Bu şekilde düzelebilir. 

kardesim düzelttim yardımın için teşekkür ederim

3 hours ago, {Suleyman.53} said:

Sadece tek bir kez o siyah ekranın açılmasını bekle sonra otomatik düzelecektir. Not: aşırı şoför kullanmamanı tavsiye ederim. Takılmanım nedeni sp saati geri olduğundan mp de ki saate senkronizasyon olurken biraz takılma olur. Sadece o siyah ekranın açilmasini bir kere beklemen lazim. Sonra çözülür sorunun

düzelttim kardesim yardımın için eyvallah

Just now, ibrahim6116 said:

kardesim düzelttim yardımın için teşekkür ederim

Bişe değil herzaman .. Nasıl düzelltiğinide yazarsan iyi olur. Yardıma ihtiyacı olan olursa bu konuyla ilgili senin çözümünle oda problemini halleder :) 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.