Jump to content

Konwój ku pamięci Łukasza


Recommended Posts

By dla jednego zrobiło się miejsce na ziemi, ktoś inny musi odejść... Dzisiejszy konwój, jak zarazem ostatnia droga z Łukaszem udowodniła, że jesteśmy jednością, jeśli chcemy możemy zrobić wszystko. Takiej spedycji nikt by nie zapomniał... Klaksony na koniec, to była najpiękniejsza rzecz którą usłyszałem w tej grze. Na te parę godzin zapomniałem o wszystkim, oby jak najmniej spotkań w takiej sytuacji. Dziękujemy ~Edge Logistic.

Edited by LamAll

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Gorące podziękowania dla wszystkich uczestników konwoju. Dla firm, randowmów oraz dla administracji za pomoc w organizacji konwoju oraz dla MWL4 za udostępnienie serwera dla naszego konwoju. Chłopaki z administracji nie tylko wykonywali swoje obowiązki, ale włożyli w ten konwój serce  sami oferując chęć pomocy przy organizacji. Dla nas to było wyjątkowo wydarzenie. Smutne, ale pokazało ze potrafimy stać się jednością. Bez podziałów. Na zawsze zostanie w naszej pamięci.Mamy nadzieję, ze się jeszcze wiele razy razem przejedziemy, ale w innych okolicznościach.

 

Dziękujemy, K-SPEED

Edited by Seba740i (PL)
  • Upvote 10

4934788230.png

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi że nie dałem rady być  , lecz delegacja firmy POL-TRANS zszefem na czele była .

Oglądałem na twitch  i naprawde szacunek dla wszystkich

 

Administracja na bardzo wysokim poziomie

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Od siebie wrzucę tylko filmik z jednym przejazdem, bez cięć bez montażu. Przyśpieszony bo całość trwała ok. 25 minut. Widać na nim kto był, i ile tak naprawdę było ludzi, a było ich sporo, jest to niesamowite! 

Powodzenia dla rodziny zmarłego, trzymajcie się!

 

 

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.