Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Konwój ku pamięci Łukasza


Recommended Posts

17 minutes ago, Seba740i (PL) said:

Firmy HGT & Zgrana Ekipa & Time Bandit & Poland Co & International Pilot dolaczaja do konwoju.

 

dmshr1 - tak, jedziemy w stronę Lublina tak jak to widać na mapce.Proszę jednak wszystkich o zaglądniecie do tematu w sobotę rano przed konwojem, ponieważ mogą być jakieś zmiany z uwagi na duze zainteresowanie konwojem.

 dobrze.. ja jeszce dam linki do grup niech wiecej osob bedzie 

Link to comment
Share on other sites

Firmy Risa & Pol- Trans dołączają do konwoju.

 

PS

Słuchajcie z racji na duze zainteresowanie konwojem, firmy które chcą jeszcze dołączyć do konwoju  niech po prostu się dopisują w tym temacie.Ja ze swojej strony nie będę już pisał kto dołączył, bo tak naprawdę co chwile jakaś firma się zgłasza, wiec nie ma to większego sensu. Tutaj proszę się dopisywać.

4934788230.png

Link to comment
Share on other sites

Ja to bardziej bym obstawiał aby kązda VS która zgłosiła chęć w konwoju wystawiła swoją delegację np z graczy co znali Chaos'a , zamniast robic masówkę . 

Można by się zapoatrzyć w administrację która by na czas przejazdu informowała /przyblokowała ruch na trasie, wiem regulamin! lecz już podobne zdarzenie miało miejsce może 2 miesiące temu w Groningen na EU1 gdzie administracja pisała w prost na czacie aby nie kierować sie w tym kierunku, z racji że przejazd pożegnalny ma odbyć się na EU3 taka pomoc  była by wskazana patrząc na zainteresowanie.

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Skoro otrzymamy serwer na czas trwania konwoju to nic nie stoi na przeszkodzie żeby zająć całą szerokość autostrady (zostawiając skrajnie lewy pasy wolny) , nie tylko margines. I np. każda firma ustawi się w 3 rzędach po 5 graczy (oczywiscie w zaleznosci ile osob z danej firmy bedzie), a w pewnej odleglosci za nia nastepna firma itd.

 

Co do porządku w trakcie jazdy to możecie być spokojni. Wszystkie wygłupiające się osoby i trolle będą otrzymywać (przynajmniej ode mnie) surowe bany. 

  • Upvote 5
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

WAŻNY UPDATE

 

Moi drodzy z uwagi na dużą ilość osób biorących udział w konwoju trasa została zmieniona oraz serwer na dedykowany specjalnie pod ten konwój. Postanowiliśmy ograniczyć do minimum bramki oraz landówki. Większość trasy to autostrady.Również jeśli chodzi o ustawienie to zrezygnowaliśmy z ustawienia firm, ponieważ do konwoju zgłosiło się prawie 40 VS'ek, wiec zanim byśmy ustawili wszystkie firmy minęłoby masę czasu.Nasza firma K-SPEED będzie ustawiona jako pierwsza tuz po uruchomieniu serwera i później o ustawieniu reszty firm oraz randomów decyduje kolejność przyjazdu. Tak naprawdę prawdopodobnie będziemy wymieszani wszyscy, ale to jest nieważne, a może to i nawet dobrze. Ważne ze jedziemy razem dla Łukasza.Start i koniec konwoju odbywać się  będzie w dwóch rzędach.Zajmujemy pobocze oraz prawy pas. Po ruszeniu prosimy o jazdę na zakładkę (mozliwosc włączenia się na prawy pas ciężarówek z marginesu) Proszę pamiętać o obowiązkowym czarnym zestawie Magnumka + naczepa firanka w kolorze czarnym (mod do pobrania w pierwszym poście) Zaleca się również branie jak najlżejszych ładunków. Prosimy aby zestawy były naprawione oraz zatankowane do pełna.Zalecamy tez  wczytywanie się np. w Katowicach lub innym miejscu oddalonym  od miejsca zbiorki, aby nie było sytuacji ze wczytuje się ktoś na autostradzie gdzie stoją już ustawione zestawy.Niech każdy uczestnik konwoju  zapozna się z trasa konwoju i ustawi ja sobie na gps, tak aby nikt się nie pogubił kiedy konwój się rozciągnie. W razie pytań proszę pisać na forum w prywatnej wiadomości lub na steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198131834575/

Edited by Seba740i (PL)
  • Upvote 5

4934788230.png

Link to comment
Share on other sites

@Prospekt  Pobierasz z tej strony modyfikacje, otwierasz w programie WinRaR, następnie przenosisz pliki SCS (oba pliki) do (Moje dokumenty>Euro Truck Simulator2>mod> i tam wrzucasz pliki SCS. Następnie wchodzisz do gry, klikasz na profil i "Menedżer modyfikacji" i tam zaznaczasz oba pliki i akceptujesz - tyle.

 

Czy w magnumce mogą znaleźć się czarne flagi SCS?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.