Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Problem z dzwiękiem w MP


Recommended Posts

Witam na wstępie zaznaczam, że problem występuje tylko w wersji multiplayer. Nie wiem jak mam to opisać ale spróbuje. Próbowałem aktualizować sterowniki, zrobiłem reinstall gry i moda mp. Ustawienia dźwiękowe gry na max. Podczas jazdy z perspektywy kierowcy nie słychać dźwięku mojego silnika (każda ciężarówka) albo słychać ale bardzo cicho i występuje efekt tzw. charczenia i coś podobnego do wytłumienia, również muzyka z radia dziwnie charczę. Wszystkie inne dźwięki (klakson, wsteczny, kierunkowskaz, przejeżdżające obok ciężarówki) słychać normalnie, jak jadę na kamerze z 3 osoby wszystko jest ok. Problem występuje tylko w kabinie kierowcy.

Edited by Zawodnik
Link to comment
Share on other sites

Hmm, jeśli chodzi o charczenie to u mnie czasami dźwięk silnika się buguje przy przejściu z 3os kamery do kamery w szoferce, dźwięk silnika na wysokich obrotach, może o takie charczenie ci chodzi? 

Jeśli tak to mi pomagało przynajmniej ponowne wyjście kamerą i ponowne przełączenie się na kamerę w środku. 

Link to comment
Share on other sites

On 4.03.2017 at 5:05 PM, elot360PL said:

Hmm, jeśli chodzi o charczenie to u mnie czasami dźwięk silnika się buguje przy przejściu z 3os kamery do kamery w szoferce, dźwięk silnika na wysokich obrotach, może o takie charczenie ci chodzi? 

Jeśli tak to mi pomagało przynajmniej ponowne wyjście kamerą i ponowne przełączenie się na kamerę w środku. 

Wiem o co chodzi też miałem coś takiego ale to tzw. charczenie(nie umiem tego inaczej opisać) występuje również przy niskich obrotach silnika i przełączanie kamery nic nie pomaga.

Ustawienia dźwięku mam na max a silnika prawie nie słychać nawet na wysockich obrotach. Jak będę w domu to spróbuje nagrać film i pokazać jaki dokładnie mam problem.

 

Temat do zamknięcia.

Edited by Zawodnik
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.