Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

adminlerin rapor video larını sonun kadar izlememeleri ve üslup bozuklugu

Toorg

Recommended Posts

Oyuncu rapor etmek hatalı oyuncuları ve özelliklede trolleri  oyundan ayıklamak icin yapılır ben bunu böyle biliyorum ve adminlerde üslüplerinin düzgün olmaları gerektigini biliyorum

fakat ben bugün bir raporumda bir oyuncuyu hem benzin istasyonuna ters ve ters yön ihlali yaptıgından dolayı rapor ediyorum adminlerimiz den biri oaln emmduh başkan adlı admin bu arkadaşı banlamayıp üstüne üstlük bana yazdıgı cevap cok canımı sıktı ben 43 yaiında oyunu keyif almak icin oynarken böyle üslüpler hoş karşılayamam bu oyunda yada her han gibi ideo paylaiım sitesinden bir prim yapmak kazanc saglamak amaclı oynamıyorum ŞİMDİ memduh başkan dedigimiz admin arkadaş bana cevap olarak yazdıgı yazıyorum  

Sizden den ricam lütfen video yu sonu da kadar izleyip yorumlarınız beklıyorum karşı şeride gecemem hani admin diyor ya azcık sola kırsan diye orda fark etmedigi sayın adminin karşıdan gelenin farkında bile degil o şeride gecmiş olsam karşıdan gelene carpıcam adam beni raporluycak haklı olarak ve ban yiyecegim şimdi sorarım size admin işini dogru yapmıyorsa ve üstüne üstlük böyle bir taır takınıyorsa ne yapmak lazım yorum a acık 

Memduh Başgan at Today, 18:49 Public

sırf adamı banlatmak için azıcık sola kırmadın.

Memduh Başgan at Today, 18:49 Public

Edited by LIGHTOFGOD
Topic inactive.Locked and Archived.

Yazdıklarınızı ve belgelerinizi
[email protected] adresine ingilizce olarak gönderirseniz, adminden daha yetkili truckersmp yöneticileri şikayetinizi incelerler.

Foruma bu tarz konular açmanıza gerek yok.
Konu yakında kapatılır ama madem açtınız ben de fikrimi söyleceğim. (Kişişel düşüncemdir, yorumun doğrusu yanlışı olmaz, yorum bu)

Haklı olduğunu düşündüğüm noktalar:
- Adminin üslubu yanlış.

- Raporladığın oyuncu banlanmalıydı (Eğer admin banlamadıysa)

- Sola kıramazsın orada admin'in tavsiyesi yanlış, sola kırarsan sen ban yersin.

Haksız olduğunu düşündüğüm noktalar:

- Frene niye basmıyorsun birader. Tamam fren yapsan bile çarpacaktın ama belki daha hafif çarpardın, frene basmayı bile denememişsin...

- Frene bassaydın belki sola kırma ihtimali doğardı, karşı şeridin durumunu analiz edecek, görecek 2-3 saniyelik süreyi sana fren verecekti.

- Benzin istasyonunun yanından 130 km/h hızla mı geçilir, C-D yolunda.

- Admin'in üslubuna laf söylüyorsun da sana ne demeli. (Alttaki videoda ettiğin küfürler mevcut.)

- Eğer sen, hakkını doğru yerlerde aramak yerine, bana taş atana, tekme atarım mantığıyla sırf admini rencide etmek için buraya konu açmayı ve tatmin olmayı, kendine yakıştırdıysan ben daha birşey söylemiyorum. Zaten söyleyemem de, forum kuralları belli, mesajımı siler uyarı verirler. Şunları söylemekle yetiniyorum, 45 yaşındasın ve gençlere çok güzel örnek oluyorsun. Otur izle videonu.

Burda hafif sola kırıp geçsen, karşıdaki eleman raporlasa, Memduh Başgan raporla ilgilendiğinde seni banlamayacaktı belki ama, yabancı adminler en ufak sebeplerden dahi 3 gün banı yapıştırıyor. Hangi adminin ilgileneceğini bilemiyorsun. Türk adminler bu konuda çok insaflılar. Kaşınmadığınız sürece banlamıyorlar arkadaşlar. Memduh Başgan burda kimse ban yemesin diye uğraşmış. Adam kimdir nedir bilmiyorum ama doğru yaptığını düşünüyorum. Oyun oynuyoruz %100 gerçek hayattaki gibi olmamalı zaten. Oyun bu. Gerçekte yapamadığın şeyleri burada yapacaksın biraz biraz tadında. Basacaksın, sollayacaksın, hata da yapacaksın. Herkes robot gibi oynayasa iyi sürücülerin oyundaki marifetlerini göremezdik. Her şeyden biraz olsun. Milleti banlatıcam diye bu kadar kasmayın keyfini çıkarın yahu. Benim yediğim banı görsen... Her neyse...

CrystalEagle hocam oyun diyorsunuz ama oyunun içinde Simulator kelimesi geçiyor bunun de anlama geldiğini biliyorsunuzdur umarım. Adminler böyle şeyleri banlamazlarsa bu adamlar bunları yapmaya devam edecekler. Bizim adminlerimizin insaflı olması yüzünden midir bilmem ama oyunda hep Rus ve Türk oyuncuların troll lük yaptıkları dinlendiriliyor.

İlhan Bey, trolleri kesinlikle savunmuyorum, yanlış anlaşılmak istemem. Kasıt ve niyete bakıyorum ben. Hepimiz insanız illaki hatalarımız olacak söylediğim gibi. Tamam simulasyon ama neticede bir oyun. Bazen öyle çıldırtıyorlar ki, pc başında delirdiğim o halleri görseniz, bunu sen mi yazıyorsun dersiniz inanın. Ama sakinleştikten sonra oyun için ne gereği var diyerek geçiyorum. Hatta bazen komik bile geliyor. Ruslar ile birbirimize çok benziyoruz aslında bir çok konuda. Farklı oyunlarda da çokça rastladım bu duruma. Hatta Dota 2 oynadığım zamanlarda ya Türkler ya da Ruslar çıldırtıyordu yine... :) Yaş olarak biraz genç kesimin fazlaca oynadığını da unutmamak gerekiyor. Bir çoğunun ehliyeti dahi yok ve biz bu kardeşlerimizden kurallara temelli uymalarını bekleyerek oynuyoruz. Gerçek hayatta bile ehliyeti olan kişiler ne kadar uyuyor bu kurallara ? Çok olmadı ama, şu meşhur Duisburg-Calais yolunda (Yabancılar burayı Death Road / Ölüm Yolu olarak adlandırıyor :) ) bir kaç sefer karşı şeritten gelen arkadaşa kafa atmışlığım var hızlı gelerek. Ama kasıt yoktu burada trolleme amacıyla yapılmış bir durum yoktu yani. Kendi yaptıklarımızda niyetimize bakarken kendimize yapıldığında her olumsuz durumda kasıt arıyoruz biraz. Benim niyetim kimse üzülmesin, sizler de fazla canınızı sıkıp sinirlerinizi germeyin. Ne gereği var yahu ? :) Simülasyon da olsa oyun bu, oynayalım eğlenelim. Trolleri savunmuyorum tekrar söylüyorum. Kasıtlı şekilde canımızı sıkanlar cezalandırılmalı. Hatta bana göre admin sayısı biraz daha arttırılmalı oyunda...

22 minutes ago, CrystalEagle said:

Hatta bana göre admin sayısı biraz daha arttırılmalı oyunda...

Fazla admin değil adminlerin anlayışlı olanı ve insanların derdini öğrenenden lazım bence..

My Favorite : @bluesbass  <3 :) 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.