Jump to content

Proszę o odbanowanie


KWI@TEK

Recommended Posts

Wiem, że popełniłem błąd czy jest możliwość odbanowania mojego konta (https://truckersmp.com/user/604912)
Nie korzystam z speed hacków, tylko nagrałem ten film dla potrzeb własnych/widzów. Robiłem ten film na no colission, więc nikomu nie spowodowałem żadnych szkód. Nikt mnie nie zreportował, ze to użyłem, a film został skradziony z mojego kanału yt i został udostępniony na innym kanale yt z moim wizerunkiem bez mojej zgody. Więc czemu dostałem bana??

 

Wiem, że używanie speedhacka jest niedozwolone.
Tak jak mi admin odpisał WooQash cytuje: 'Film nie został skradziony tylko pobrany ze względu takiego, że znajdował się na Twoim kanale i przy ewentualnym jego usunięciu musiałbyś zostać odbanowany z powodu braku dowodów.', więc nikt mnie nie zreportował tylko z mojego kanału zostało pobrane i umieszczone na innym kanale yt jak jest na filmie-dowodów nie ma osoby, która by mnie zgłaszała-to jest mój film i nie pozwoliłem go pobierać i wklejać na innego yt pokazując przy tym mój film i mój wizerunek.
Po za tym nagrywanie i upublicznianie filmów w których pokazywane jest jak używać speedhacka - nie jest w regulaminie napisane o propagowaniu, że za to jest ban. Ja chciałem ostrzec ludzi i to w filmie no stop podkreślam, aby tego nie używali i sam mówiłem, że nie używam i nie będę używał. Mówiłem również o tym, że za to jest ban, ale ja tylko nagrałem to, aby ostrzec ludzi-dałem im taką wiedze i w filmie dokładnie tak mówię, więc czemu dostałem bana. Proszę o ściągnięci mi go. Następnym razem będę z wami się konsultował w takich sprawach czy mogę nagrać film, czy też nie.
Wiem to też, że wszedłem na publiczny serwer, bo mogłem to zrobić na singlu, ale naprawdę nikomu nie wyrządziłem krzywdy i nie korzystam z tego tylko pokazałem, a za to w regulaminie nic nie jest powiedziane, że można dostać bana, za używanie speedhacka oczywiście, że można, ale za używanie... Ja go raz użyłem dla potrzeb filmu i przestrogi dla graczy.
Jeszcze raz przepraszam i proszę o zdjęcie mi bana.
Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie sprawy i jak najszybszą odpowiedź.
Z poważaniem,
KW@TEK

Link to comment
Share on other sites

Pisałem na pw i nic...

Nie ma rónież dowodu na bana

25 Feb 21:26

In-game

Issued by WooQash

Reason : Speedhack - https://youtu.be/miRu_bR09zQ // 3 m due to history

Expires : 25 May 22:26

Server : ETS2: EU #1

 

Chciałem wejść na eu5...Nie dość, że to nie serwer eu1 tylko eu2, ale chyba to znaczenia nie ma...przy banie.

Dowód tylko jest tu...

 

przy okazji ban powinien należeć się dla admina za takie zachowanie...więc proszę o zdjęcie mi bana jak wyżej pisałem...

Edited by KWIATEK_PL_
Link to comment
Share on other sites

Może i nikomu krzywdy nie wyrządziłeś ale jak dobrze wiem że samego początku istnienia MP jest zakaz używania speed hack. Nie ma tłumaczenia że go użyłeś do celów na swoje potrzebny czy tym podobne. Uruchomiłeś program następnie włączyłeś mp i to jeszcze nagrałeś. A co do oskarżeni twoich na Wooqasha że możesz złożyć na niego skargę na policje i do prokuratury to jesteś w błędzie na twoim kanale nie było nic takiego że nie można tego an udostępniać czy też pobierać. Pobrał to do celów dania ci zakazu gry na MP. A to nie jest karalne ponieważ jak byś dobrze znał kodeks karny i nasze prawo a nie czytał bzdury z internetu to byś wiedział. Myślę że ban powinien zostać bez zmian. Jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć i uważasz że było to nie stosowne możesz napisać w tej sprawię na e-maila [email protected] oczywiście w języku angielskim. 

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nasza wczorajsza rozmowa poszła na marne. Ok, Twój wybór. Mówiłeś też dzisiaj w nocy podczas rozmowy na TS3, że gdy ja usunę filmik, Ty problemów robić mi nie będziesz (sprawa na policji etc.), ale Twój film na kanale zostanie. Obietnica z Twojej strony dotrzymana nie została, ale ban i tak pozostaje ponieważ w powodzie bana pojawiła się nowa adnotacja i jeżeli Ty masz zamiar robić problemy to film będzie dostępny tylko dla zainteresowanych z zespołu TruckersMP. @bakerpk oraz @Mikkell są świadkami całego tego zajścia i w razie problemów potwierdzą moje słowa, więc w całej tej sytuacji nie masz szans na jakiekolwiek odbanowanie, a wręcz już w drugą stronę za okłamanie administracji i działanie na jej szkodę możesz otrzymać już bana permanentnego i postaram się o niego jeżeli będziesz nadal dążył do zrobienia z siebie ofiary oczerniając mnie i moją pracę. Dziękuję.

  • Upvote 5

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Mikkell bys dziwil sie... mam nagranie jak rozmawialem z policja i jeszcze mi pomogla... powiedziala, ze jak najszybciej musze nagrac dowod, ze go pobral i wstawil go na swojego yt bez mojej zgody i do tego z moim wizerunkiem... co innego jak by mnie nagral na ulicy jak ide to mogl by wtedy dac taki filmik... co do policji zrobilem tak, bo powiedzieli, ze uzytkownik moze przestraszyc sie i go usunac lub yt go usunie, wiec trzeba jak najszybciej dowod miec... przyklad: ukradl auto i go oddal-juz to jest karalne, bo go ukradl - tak samo z filmem ukradl i go skasowal - karalne...tak policja mowila.

Nagrywac moglem i to propagowac, bo nic w regulaminie nie jest napisane, ze nie wolno propagowac i ze za to jest ban, tylko za uzywanie speed hack, ale tak jak napisalem. Nikt na mnie reporta nie zglosil... nie ma dowodow od zglaszajacego tylko na podstawie mojego filmu...wiem ze za to tez mozna dostac bana na podstawie filmu, ale badzmy ludzmi... Nie chce klocic sie nie potrzebnie, tylko prosze o sciagniecie mi bana... Nikomu nic zlego nie zrobilem...

 

WooQash nie poszla na marne, ale widze, ze przy swoim trzymasz sie mocno wiec trzymaj sie mocno, chce z Toba dogadac sie, ale widze, ze nie da sie... Film jest nadal na kanale... i tak jak piszesz ' to film będzie dostępny tylko dla zainteresowanych z zespołu TruckersMP.' zostal pobrany...pisz juz co chcesz, wazne, ze znalazlo sie na Twoim kanale yt, a nie powinno... na filmie jest to widoczne... Ty zrobiles blad i ja zrobilem blad... wiec prosze o sciagniecie mi bana... NIKOMU NIC NIE WYRZADZILEM I ZOSTALEM NA PODSTAWIE SWOJEGO FILMU ZBANOWANY...

 

Edited by KWIATEK_PL_
Link to comment
Share on other sites

Kwiatek jesteś bardzo śmieszny.Nie znajomość regulamin doprowadza do banu .Mogłeś zrobić poradnik na single player a nie na mp.Łukasz dał film na nie publiczny jedynie go da się obejrzeć z linku. Dowód jego kanał https://www.youtube.com/user/WooQash94/videos .Łukasz jest czysty gorzej z tobą obraza.nędkanie admin klasyfikuje się do bana.Kwiatek polecam dziś już kupić nowego ets bo będziesz mieć ban permanentny i nowe konto na steam B).

Coś do poprawienia humoru kwiatek 

 

Edited by Wolny Michal
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Drogi użytkowniku kwiatku jak dobrze wiemy każdy w świecie MP dobrze cię zna i wie co potrafisz. W tym owo momencie mogę ci powiedzieć ze jesteś w błędzie nie będę się z tobą kłócić. Twój film jest na licencji YT przeczytaj sobie ich regulamin. 

A to co ci powiedziała policja to jest nie prawda ponieważ na nagrywanie danego człowieka musi on wyrazić zgodę. Jeżeli ty już siebie nagrałeś i wstawiłeś na YT to znaczy ze pozwalasz na udostępnianie twojego wizerunku. A zastraszanie jest karalne od 3 miesiącu do 3 lat pozbawienia wolności.

Link to comment
Share on other sites

Forum to nie miejsce na żale. Powtarzałem kilkukrotnie gdzie i jak masz się zgłosić aby ewentualnie apelować się od bana na najwyższym szczeblu, ale wolisz wywoływać niepotrzebne gównoburze na Forum robiąc z siebie ofiarę losu, a ze mnie kryminalistę. Chcesz wojny, to możesz ją dopiero mieć. Ja Ci bana nie ściągnę, a po tym cyrku który tutaj urządzasz nikt inny też tego nie zrobi. Po za tym tak jak mówiłem, "góra" nie zna języka polskiego aby sobie bezproblemowo przetłumaczyć to co tutaj się wypisuje, także jakiekolwiek żale pisane na Forum w języku polskim są bezsensu zwłaszcza, że druga najważniejsza osoba w zespole z polskiej sekcji teamu czyli @bakerpk wypowiedział się na te zdanie w nocy na TeamSpeak'u, a pierwsza @mwl4 nie zajmuje się sprawami banów, bo ma ważniejsze rzeczy na głowie jak robienie Nam Multiplayera. Więc jeżeli @bakerpk twierdzi, że ban jest słuszny, a Ty nie chcesz pisać do Menedżerów Projektu (najsłuszniejszego organu zarządzającego bezpośrednio banami) to już Twój problem.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

 

21 minutes ago, KWIATEK_PL_ said:

Wolny Michal on mnie neka, bo mowil mi na ts3 jak byl u mnie, ze jestem jego pupilkiem...psem jego nie jestem... co do jego kanalu to nagralem film

 

ze jest u niego...dowod jest... ja nie chce sie klocic tylko prosze o sciagniecie mi bana... nikomu nic nie zrobilem, a pupilkow nie ma...

Wejdź na kanał WooQash  tam nie ma twojego filmu .Polecam obejrzeć jego film .Daj na luz tak masz już problemy a chcesz jeszcze bardziej pogrążyć się .Czy twoja vs ma licencje ?[Proszę pokazać dowód kiedy ma licencje].Dziś piszę do gł siedziby LKW obejrzymy co mi odpiszą.

 

Edited by Wolny Michal
Link to comment
Share on other sites

Wolny Michal

 Proszę napisz, również możesz przyjechać do Łodzi i zobaczyć gdzie pracuje.

Co do filmu to nagralem go dla potrzeb dowodu ze go pobral i udostepnil go... bo klodzy z firmy rowniez go mogli zobaczyc... wiec tu jest ten dowod

 

i serio juz chce to zakonczyc ten temat... nie chce sie klocic... i prosze o zamkniecie dyskusji

Edited by KWIATEK_PL_
Link to comment
Share on other sites

Panowie to nie jest miejsce do rozwiązywania takich spraw. Wszystkie sprawy odnośnie banów proszę kierować na https://truckersmp.com/appeals bo to nie jest do tego miejsce. Wszystkie kolejne tematy związane z tym samym tematem będą usuwane ze względu na tworzenie kłótnie oraz spamu na forum. Dziękuję. Zamykam i przenoszę do nierozwiązanych.

  • Upvote 4

ltrn300.png 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.