Jump to content

Ciemny motyw Forum


Recommended Posts

truckersmp-logo.png

Witajcie ;)

 

Nasze forum otrzymało nowy motyw w postaci ciemnego koloru  (wersja testowa) :) aby go zmnienic trzeba wybrać na samym dole Theme -> Dark. W zdjęciach macie pokazane jak wygląda i jak zmnienic.

 

 

 

Screenshot_1.png

 

 

Screenshot_2.png

 

Jesli znajdziecie jakiś błąd w nowym motywie napiszcie pod tym postem. Dzieki ;)

  • Upvote 4

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To jest wina edytora. Czasami kopiując tekst z Forum czy innych źródeł, kopiuje się też tło pod tekstem, które np. białe jest niewidoczne na białym tle białego stylu. Jeżeli kolor tekstu nie został skopiowany to biały styl sam koloruje na czarno, a czarny na biało i mamy taki efekt. Według mnie to jest nie do przeskoczenia.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

1. Nie da się zmienić koloru napisanego tekstu na ciemnym motywie forum.

Tzn. zaznaczamy tekst, na który chcemy nałożyć jakiś kolor z tabeli kolorów. Po wybraniu koloru nie ma efektu, kolor się nie zmienia, nawet po zaakceptowaniu zmian w poście.

 

2. W ogóle, z tymi kolorami jest coś dziwnego, ponieważ w na jasnym i na ciemnym wygląda to inaczej.

Przykład z tego tematu: 

 

 

Ciemny motyw forum:                                     oraz                       jasny motyw forum:

tdf7s6z.png qay7pKt.png

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Przejście do najnowszego tematu faktycznie można poprawić. Zielona kropka często zlewa się z kropką od przypięcia wątków. Wątek z nową odpowiedzią jest podbijany do góry, na górze są wątki przypięte i zdarza się ignorować nowe posty z tego powodu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2 hours ago, elot360PL said:

To nie byłby dobry pomysł. To tak samo jak nie daje się żółtego i cyjanu na białe tło bo byłby zupełnie niewidoczny tak samo jest z niektórymi kolorami na czarnym tle. Myślę że czerwony i niebieski na czarnym tle nie byłby dobrze widoczny.

Aha. Ok dzięki za wytłumaczenie, bo rzeczywiscie o tym nie pomyslałem, aczkolwiek na białym motywie biały kolor itp są dostępne, więc? biały czarny

Link to comment
Share on other sites

@elot360PL Ten Dark Theme to jest taki sam styl jak biały tylko że webowcy sobie pozmieniali kolory. Wygląda to +- tak:

51fbad416f49a.jpg

 

Żadne kolory nie są zablokowane, tak mi się wydaje. Ale każdy kolor da się na 100% ręcznie zmienić w HTML i CSS:

 

b56834df4ac73.jpg

Po prostu muszą się jeszcze w tym pobawić troszkę :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.