Jump to content

Poszukiwana osoba znająca angielski


bazyliszek [PL]

Recommended Posts

Znajdzie się chętna osoba (nie z teamu Truckersmp), która zechce przetłumaczyć zbiorowa skargę na Administrację na angielski? Moja cierpliwość się skończyła. Jeśli ktoś chce zachować anonimowość przy udzielaniu pomocy, niech pisze na pw.

 

PS: Polska część teamu nie ma się czego obawiać. Skarga dotyczy zagranicznych Adminów.

 

PPS: Nie róbcie z tego tematu burzy. Ja tylko szukam osoby, która zechce mi pomóc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie żadna drama. Mam prawo złożyć skargę na kogo chcę, a wierzcie mi, że powody mam. Inaczej bym nie prosił o pomoc.

 

Moje pytanie brzmi teraz czy PM ma obowiązek odpisać mi na skargę? Nawet jeśli tłumaczenie byłoby tak błędne napisane, że nic by nie zrozumiał? Proszę o odpowiedź na te pytanie i temat można zamknąć, żeby nie było burzy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przynajmniej chce cos zrobic i ma swoje zdanie jak rowniez ma do tego prawo. bo sa osoby ktore mowia co mysla ale jak uslysza zdanie admina lub kogos z teamu TMP to zaraz zmienia na to samo co powiedziala wlasnie ta osoba... Bazyliszku jak chcesz chetnie pomoge angielski bardzo dobry (11 lat w szkocji) a co do PM na moje powinien odpowidziec na kazdego maila...

  • Upvote 1

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KOZIK PL said:

Patrycja już w teamie nie jest to po pierwsze po drugie bazyliszek jak widzę Tobie zawsze coś źle coś nie tak.

Aha, to już skargi nie można napisać ba, nawet poprosić o pomoc w tłumaczeniu bo "mi zawsze coś źle coś nie tak"?

 

To, że Patrycja w teamie już nie jest, tego nie wiedziałem. Nie patrzę na "stopień" użytkownika, lecz na to co pisze. Po drugie, to nie mnie jest coś nie tak, tylko widocznie coś się dzieje nie tak. Gdyby wszystko było ok, nie musiałbym tworzyć tego tematu.

 

2 hours ago, KOZIK PL said:

I nie chodzi mi tylko o Team

Proszę, napisz mi na pw co Ci nie pasuje. Nie duś tego w sobie, bo to tylko Tobie szkodzi.

 

 

 

Edited by bazyliszek14
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Miało nie być burz ale jest :P Sam bym Ci chętnie pomógł ale jak osoby z teamu nie mogą to trudno, generalnie PM nie ma obowiązku odpisywać na wszystko, i trudno żeby odpisał na coś czego nie zrozumie, ale generalnie stara się odpowiadać. 

 

Temat zamykam żeby nie było burz, ale zostawiam na razie w offtopicu, wszystkich chętnych do pomocy w tłumaczeniu proszę o pisanie w prywatnej wiadomości do @bazyliszek14 :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Bandero locked this topic
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.