Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Lag


Franserr

Recommended Posts

2 hours ago, Alexx93 said:

Uruchom ponownie komputer

 

Yyyyyyyy... niezła porada, chyba nikt z niej jeszcze nie korzystał. :huh:

 

Na multiplayerze najlepiej mieć osobny profil, bez pracowników, bez dużej ilości ciężarówek i jak najmniej garaży (w razie czego można się teleportować na singleplayer i przejść na MP), wówczas autosave "ma mniej roboty" i save trwa o wieeeele krócej.

  • Upvote 2

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

@franser pl Wpisujesz w konsoli g_autosave 0 - jeśli chcesz wyłączyć, 1 - jeśli chcesz włączyć autosave'y.

Też jest drugi sposób na to, otóż Moje Dokumenty>Euro Truck Simulator 2>config.cfg(jak notatnik lub Notepad++) szukasz linijki i zmieniasz .

 

Jak chcesz włączyć konsole to g_console 1 i tyle. Więcej szukaj w poradnikach/tutorialach, bo nie ma się co tutaj rozpisywać.

Edited by Kacperovsky
  • Upvote 1

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Witam. Nie wiem czy to co opiszę jest odpowiedzią na Twoje lagi ale ja również miałem podobnie jakiś czas temu. Lagowało zwłaszcza przy dojeżdżaniu do miast i stacji benzynowych (i nie chodzi tu o wczytywanie się większej ilości osób na Tab-ie). W moim przypadku duże prawdopodobieństwo występowania tych lagów jest spowodowane jakimś błędem dysku ssd. Dodam, że podobną sytuację miałem równieżw ATS-ie. Reinstal gier oraz TMP nic nie pomagało. Postanowiłem zainstalować gry na dysk hdd i o dziwo żadnych lagów już nie ma. Tak więc na razie zostawiłem na hdd i jestem w trakcie rozglądania się za nowym dyskiem ssd. 

Na koniec dodam, że dyski sprawdzałem programem CrystalDiscInfo lecz żadnych błędów nie wykazało.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.