Jump to content

Możliwość odtwarzania powtórki


Bedi510

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Możliwość odtwarzania powtórki i ew. możliwość zapisywania jej.
  • Opis Sugestii: Odtwarzanie powtórki można by dodać pod klawisz np F9 o ile nie jest w użytku bądź pod tab można by było dołączyć opcję odtworzenia i zapisania powtórki która miałaby minimum minutę czasu odtwarzania. Głównie chodzi o to żeby można było łatwo udowodnić czyjąś winą osobie która lubi poodwalać.
  • Przykładowe obrazki: Nie posiadam.
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Jak wiadomo często można spotkać jakiegoś odwalacza na ETS2 MP jak i ATS MP. Możliwość odtwarzania takich powtórek umożliwiłaby nagranie takiego cwanego odwalacza przez osobę poszkodowaną za pomocą np. frapsa i udowodnienie mu winy, a ewentualna możliwość zapisywania pliku powtórki tejże sytuacji przydałaby się dla osób które nie mają programów typu fraps. Sam posiadam frapsa i bandicam ale nie zawsze zdążę uruchomić nagrywanie przed zderzeniem albo jak ktoś mnie obraża czy w inny sposób łamie zasady gry.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzeriusz{ITC} said:

Jeżeli chcesz żeby "zjadało ci mało fps to polecam shadowplay (przy kartach graficznych od NVIDIA) lub ReLive (przy kartach graficznych AMD)

O ReLive napisał kolega wyżej i tak jak wyżej pisałem mój AMD nie obsługuje ReLive :f

Link to comment
Share on other sites

Sam pomysł jest dość ciekawy. Wiadomo przecież, że mało kto będzie jechał kilka godzin w ETS/ATS z włączonym nagrywaniem, bo po prostu żaden dysk tego nie wytrzyma :) A jakby było nagrywanie w ramach serwerów to można by połapać trochę odwalaczy :) A co do komentarzy typu ,,Napisz do SCS i tak nie dodadzą" - a może jednak dodadzą? W końcu grę robią dla graczy, czyż nie? Może ktoś z SCS uzna, że to dobry pomysł i spróbują to wdrożyć :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.