Jump to content

ETS2 MP cheat czy błąd Multiplayer ?


racer666

Recommended Posts

6 hours ago, elot360PL said:

No fajnie że robisz, to się ceni.

I miałoby to sens gdybyś był jedynym użytkownikiem grającym w MP.

Zapominasz że nie wszyscy są tak idealni jak ty.

@elot360PL Tutaj nie chodzi o idealność. No bo ja nie jestem idealni, niekiedy zdarzy się przywalić w coś jak każdemu. Tutaj chodzi raczej o podejście. Użycie tego co ma się w głowie. Niestety wielu graczy niczego w tej głowie nie ma.

Link to comment
Share on other sites

^

To musisz mieć coś nie tak. Ja dotąd miałem tylko raz sytuację, ze wczytałem się na samym środku landówki (dokładniej na skrzyżowaniu z Rotterdamem, szczęście, ze korka nie było) i po chwili ktoś we mnie wjechał (gra dopiero wczytywała wszystkich). Nawet silnika nie zdążyłem uruchomić, a już miałem 3 wpisy o raportach na mnie, bo się komuś wczytałem przed nosem.

Link to comment
Share on other sites

Ja się osobiście nie spotkałem z takim cheatem do ETS2. Ale sam miałem też kiedyś taką sytuację że się wczytałem, wszystko ładnie pięknie a tu nagle. Patrzę na czat i ludzie chcą mnie reportować. Pierwsze moje zdziwienie było to że gdzie są Ci ludzie i za co chcą mnie reportować a drugie moje zdziwienie było po chwili jak zobaczyłem ile ludzi wokół mnie stoi po chwili jak mi się wczytali. Więc miałem podobnie i nie wydaje mi się żeby to była ingerencja programów 3 w grę :)

 

 

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.2614c96a8c3dd97b6cfa878735a4ed18.jpg

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.0f02ce71b7fc9edd7344c505f4843da1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 15.02.2017 at 7:56 PM, racer666 said:

Witam , chcialbym poruszyc temat cheata no collision , gosc przejezdza przez wszystkich i nie ponosi za to konsekwencji . Lub ponosi nie za to co faktycznie zrobil , wrzucam dwa filmiki z playstv i chcialbym abyscie sie wypowiedzieli na ten temat , czy takie cos nadaje sie na bana ? Wg mnie ban perm lub na pare miesiecy przynajmniej ...

 

On 21.02.2017 at 0:56 PM, ElectroMusic! said:

 

Tak, możesz zrobić taki eksperyment. Polecam wczytanie się na londówce śmierci podczas mega korka, aby było widowiskowo. Czekam na filmik. :troll:

 

Doczekałeś się ;(

 

Dostał bana na 3 miesiące: https://truckersmp.com/user/1253556

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.