Jump to content

ETS2 MP cheat czy błąd Multiplayer ?


racer666

Recommended Posts

Witam , chcialbym poruszyc temat cheata no collision , gosc przejezdza przez wszystkich i nie ponosi za to konsekwencji . Lub ponosi nie za to co faktycznie zrobil , wrzucam dwa filmiki z playstv i chcialbym abyscie sie wypowiedzieli na ten temat , czy takie cos nadaje sie na bana ? Wg mnie ban perm lub na pare miesiecy przynajmniej ...

 

http://plays.tv/video/58a4a0013e00e5ab1e/klay-ramming-cheat-

http://plays.tv/video/589794e2c5d09ee08d/2600-cheat-

 

3 przykladem jest gosciu ktory mial tego samego cheata i dostal na 30 dni bana .

 

 

i jego profil truckersmp 

 

https://truckersmp.com/user/154669

 

takze czekam , co wy sadzicie o tym i dlaczego ludzie za to nie dostaja bana ?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nawet jeśli dobrze nie połączył się z serwerem to i tak chwila, w której zostaje poprawnie połączony jest na prawdę krótka (tak jest u mnie) nawet jeśli ktoś ma słabszego kompa to i tak nie będzie to tak długo trwało jak na przedstawionym filmie. Moim zdaniem powinien być ban. A jeśli admini mają z tym problem, niech dodadzą jakiś podpunkt w regulaminie, że do momentu pełnego połączenia z serwerem należy stać w miejscu, w którym się połączyliśmy (chyba, że jest to środek drogi). 

Link to comment
Share on other sites

^

Patrząc z jednej strony wczytanie gry następuje szybko, ale gra potrzebuje chwilę czasu, by załądować wszystkich graczy. Z drugiej strony skad Admini wiedzą, że ta osoba się wczytała, a nie używała zakazanych modyfikacji:

 

Mój film:

Ten raport został już drugi raz odrzucony z czym nadal się nie zgadzam

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Z tym łączeniem do gry to bywa różnie. Wiem z autopsji. U mnie trwa to nawet do 2 minut. Mam "Connection established!" i dopiero po 2 minutach zaczyna mi wczytywać graczy. Zapewne zależy to od specyfikacji komputera.  

 

Jak byłam administratorem to na wielu filmikach było to nie jasne. 

W tych dwóch z plays.tv co są w pierwszym poście - moim zdaniem na bank jest użyty cheat na NCZ. Z racji, że w obu przypadkach do chodzi do jako takiego "wyprzedzania" innych graczy więc jak dla mnie to jest użyte z premedytacją. 

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, PatrycjaPL said:

Z tym łączeniem do gry to bywa różnie. Wiem z autopsji. U mnie trwa to nawet do 2 minut. Mam "Connection established!" i dopiero po 2 minutach zaczyna mi wczytywać graczy. Zapewne zależy to od specyfikacji komputera.  

 

Jak byłam administratorem to na wielu filmikach było to nie jasne. 

W tych dwóch z plays.tv co są w pierwszym poście - moim zdaniem na bank jest użyty cheat na NCZ. Z racji, że w obu przypadkach do chodzi do jako takiego "wyprzedzania" innych graczy więc jak dla mnie to jest użyte z premedytacją. 

Dokladnie lecz niestety report zostal odrzucony przez dzial polski jak i angielski , a nikt mi nie powie ze to jest blad serwera ? jakos typek lagow nie ma a rozjezdza wszystkich i nie ponosi za to konsekwencji , no oprocz tego jednego typa z naczepa ktory dostal bana za ten cheat pod nazwa " ramming " az na 2 dni .

Link to comment
Share on other sites

Jedno co mi wchodzi do głowy jak by to podsumować "zjawisko paranormalne" :D

  • Upvote 1

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

^

Tak, tylko zawsze sadziłem, ze myślenie nie boli. Jak widać, u niektórych tak nie jest. Mnie najbardziej zastanawia fakt, jakim cudem Admin stwierdza, że gracz dopiero co się zalogował do gry skoro nie ma tego ukazanego na filmie. Równie dobrze wtedy ja mogę takiego cheatu użyć, dostanę perma i dzień później zostanie mi zdjęty, bo powiem, że się dopiero wczytałem do gry, tak?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 19.02.2017 at 10:45 AM, bazyliszek14 said:

^

Tak, tylko zawsze sadziłem, ze myślenie nie boli. Jak widać, u niektórych tak nie jest. Mnie najbardziej zastanawia fakt, jakim cudem Admin stwierdza, że gracz dopiero co się zalogował do gry skoro nie ma tego ukazanego na filmie. Równie dobrze wtedy ja mogę takiego cheatu użyć, dostanę perma i dzień później zostanie mi zdjęty, bo powiem, że się dopiero wczytałem do gry, tak?

 

Tak, możesz zrobić taki eksperyment. Polecam wczytanie się na londówce śmierci podczas mega korka, aby było widowiskowo. Czekam na filmik. :troll:

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Nie raz zostałem rozjechany przez jakiegoś idiotę z tym cheatem, już za sobą albo przed sobą widziałem latające zestawy.

Wszystko robione z premedytacją, bo jakiś podczłowiek (tak nazywam trolli) ma frajdę z rozwalania innym dobrej zabawy. Administratorzy powinni uważnie patrzeć na nagrania, głównie ci zagraniczni.

Link to comment
Share on other sites

Halo halo ?? Moze jakiś admin wreszcie wypowie się na ten temat ? Czy standardowo przemilczymy to gdy coś złego się dzieje ? 

Tutaj na dziale polskim nie ma administracji , moderatorów itp ?? 

 

Wytlumaczcie mi dlaczego Ci dwaj z nagranych filmików (linki PLAYSTV) nie zostali zbanowani ?? Podałem dla przykładu specjalnie pewnego Pana w ATSie który za coś takiego dostał bana od Philipa ? Na bodaj miesiąc .

A jeszcze lepsza opcja jest taka że to nie tylko ja się spotykam z takimi trollami . Bo to są dla mnie trolle skoro używają takich cheatów 

Ja wiem są gracze co mają lagi i czasem po prostu kogoś przesuwają w korku do przodu lub do tyłu bo skacze jak małpa . Sorry potrafie rozpoznać gracza który ma lagi a który nie , Ci dwaj panowie na 100% nie mieli lagów .

 

Nadal czekam na wypowiedz jakiegokolwiek admina , oraz rozwiązania tej sprawy .

Link to comment
Share on other sites

^Zapytanie kieruj do Project Managera lub Community Managera, czyli na e-mail.

 

Rozmawiam w tej sprawie z jednym CM, bo podtrzymał decyzję Adminów o odrzuceniu raportu, który pokazałem powyżej. Czekam teraz na odpowiedź jak rozpoznać, czy gracz się dopiero wczytał do gry, czy ktoś rzeczywiście używa niedozwolonych modów. Na chwilę obecną stwierdzam fakt, że trolle używający collisionhacka są bezkarni bo zawsze się zasłonią tym, że dopiero się wczytali.

Link to comment
Share on other sites

No i cóż. Pisałem troszkę z jednym CM na temat Adminów i ich decyzji. Na 7 przypadków, w 4 odniosłem sukces i gracze zostali zbanowani (sytuacje, w których 2 Adminów odrzucało raport pod pretekstem kicka lub wymyślali kompletne bzdury). A jeśli chodzi o obecną sytuację z używaniem collisions hacka, ta odpowiedź jest trudna do zaakceptowania, ale wszystko wyjaśnia. Proszę, aby ktoś z dobra znajomością angielskiego ją wszystkim przetłumaczył, bo nie chcę wrzucać tłumaczenia z google translatora:

 

" It is very hard to tell if it's a desync issue or a hack. So as long as the desync hasn't be fixed by our developers, we have to assume it's desync."

Link to comment
Share on other sites

"Jest nam cieżko określić czy jest to błąd synchronizacji czy hack. Dlatego jesli błąd synchronizacji nie został naprawiony przez naszych developerów, można założyć że to synchronizacja."

 

Szczerze, sam też odrzucam takie raporty z względu na to co wyżej ponieważ jest to tak naprawdę winna które wpływa na grę z naszej winny, oczywiście nie mówię że gracze tego nie wykorzystują bo tak nie jest, ale z naszego punktu widzenia nie jesteśmy w stanie tego udowodnić więc traktowane jest jako błąd synchronizacji.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wczytuję się do gry. Trwa to kilka chwil. Zamiast rozpieprzać wszystkich do wokół, czekam. Jak już widzę wszystkich, którzy są na serwie w moim otoczeniu ruszam. A przede wszystkim, trzeba zacząć od tego, że trole zostawiają pojazdy gdzie popadnie. Jeżeli spokojnie sobie jadę, a nagle na ,,ryju"  respi się inny gracz? Nie dostanie bana? No teoretycznie nie bo dopiero co się wczytał. Więc to moja wina, że jechałem poprawnie, i zawsze jak chce skończyć odstawiam pojazd w non colision.
Prośba do Troli:
Zosatwicie ETS2 MP, jeździjcie na singlu, a jak nie to są fajne modele w rossmanie i można się pobawić.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.