Jump to content

Ban 3 dni za jazdę pod prąd ciąg dalszy.


MaSacrator95PL

Recommended Posts

2 minutes ago, .::Grzesiek::. said:

Boże ile razy trzeba Ci mówić że należy napisać apelacje... Forum nie jest od tego aby spamować bo ty dostałeś bana... tyle mnie to obchodzi co nic... pisz apelacje jeżeli zostanie odrzucona to na feedbacka...

A mnie nie obchodzi twoja opinia i co ci sie podoba, jestes typowa cebula jak wiekszosc polaczkow na tym forum, zeby tylko kogos zbesztac i pokazac jakim jest sie kozakiem w internetach

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MaSacrator95PL said:

A mnie nie obchodzi twoja opinia i co ci sie podoba, jestes typowa cebula jak wiekszosc polaczkow na tym forum, zeby tylko kogos zbesztac i pokazac jakim jest sie kozakiem w internetach

Cebulą i polaczkiem nazywa osoba która założyła już drugi temat w kwestii bana nie podlegającemu dyskusji. Nie mierz nas swoją miarą ;)

Link to comment
Share on other sites

Kłócisz się jak byś dostał go bóg wie na ile to tylko 3 dni. Zasad jest jedna i chyba prosta złamałeś regulamin? złamałeś więc otrzymałeś nagrodę postaci 3 dniowego odpoczynku od ETS. 

 

Uważam że temat podlega pod spam i czas go zakończyć.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.