Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Gra przestała działać. Błąd przy uruchomieniu.


PhantomBloom

Recommended Posts

1 minute ago, elot360PL said:

Od kiedy założenie nowego profilu sprawia że problem odpalania się SP po próbie uruchamiania MP nagle znika?

Mody ;) Miałem taki problem i pomogło

Chyba ze zle zrozumiałem i gra crashuje odrazu na starcie :) Wtedy poprostu nie wiem 

Edited by MasterHubrix

76561198139607452.png

Link to comment
Share on other sites

A ja się zastanawiam jak bardzo łopatologiczny przykład muszę ci podsunąć byś wreszcie zrozumiał że problem leży wcześniej niż ci się wydaje. Proponujesz mu żeby założył nowy profil. Nie rozumiesz że problem nie leży w tym że mu się nie ładuje profil? Jemu się uruchamia GRA w trybie singleplayer a nie multiplayer, przed wyborem profilu powinien mieć okno do zalogowania się do TMP, skoro mówi że odpala mu się SP to znaczy że tego okna raczej nie ma. Więc do jasnej anielki skończ gadać że nowy profil coś pomoże!

Jemu nie odpala się profil na singlu tylko GRA, GRA, GRA! Rozumiesz?!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, TJWW_Ogon said:

A nie trzeba wyjeździć godzin na sp żeby dopuściło do mp? Chyba trzeba było albo 2 godziny albo 12 godzin wyjeździć.

Naprawdę??? 0.o 

Chyba nie mój znajomy miał 4h przegrane i go normalnie dopuściło

76561198139607452.png

Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba posiadać własnego pojazdu. To jest zalecane a nie wymagane (Problemy z brakiem zleceń są naprawialne tylko przy własnym pojeździe).

@MasterHubrix a kiedy to było? Wymagany czas żeby móc grać na MP nie jest od początku istnienia projektu.

Trafne spostrzeżenie @TJWW_Ogon, o tym nikt nie pomyślał. 

 

Co prawda sam nie mam pojęcia czy tak wygląda uruchamianie się gry jeśli nie ma się wymaganej liczby godzin. Ale może to faktycznie jest to.

Kojarzy mi się że limit jakiś tam był, znajomy który całkiem nie dawno rozpoczął przygodę z MP mówił że jakiś tam minimalna liczba wyjeżdżonych godzin musi być, tylko nie pamiętam ile to było.

 

Edit: Spytałem się znajomego, minimalnie potrzeba dwóch godzin (Które masz). Trzeba szukać gdzieś indziej...

Edited by elot360PL
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.