Jump to content

Serwer freeroam- co sądzicie?


mati216PL

Recommended Posts

Wczoraj TruckersMP wypuściło nowy serwer pod nazwą "freeroam" na którym prawie wszystko jest dozwolone :) 

Serwer niestety tylko na ten weekend :( Ogólnie samochody i ciężarówki przez siebie przenikają, jazda poza mapę jest dozwolona, wyścigi, blokowanie itd... 

Co sądzicie o takim serwerze, czy jest potrzebny? Jest to pewien sposób na wyszalenie się. Zapraszam do dyskusji :)

 

Screen z serwera freeroam:

iOwsBo7.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mati216 said:

jazda poza mapę jest dozwolona, wyścigi, blokowanie itd..

Ciężko się blokować jak ciężarówki przez siebie przenikają xD

 

Generalnie zabawa super, da się pobawić, poszaleć i nikt nie ma w związku z tym żadnych problemów :P Fajne spotkanie nam się udało ^.^

SpM13XA.pnghTo0xti.png

 

PS. Słoneczko? Nie tylko w gimnazjach xD

 

pyQMhy6.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A co tam jest do szaleństwa?:) Wszedłem tylko na 5 minut, bo chciałem zobaczyć jak to jest pojechać Scoutem i ciągnąć naczepę. Jeszcze się taki mądry jeden znalazł, co pisał, że mnie reportuję. Teraz muszę zachować filmik, na którym widać, na jakim serwerze jadę,gdyby gość zgłosił mnie w systemie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taki serwer jest właśnie do szaleństwa, można tam zrobić rzeczy których nie można robić na innych serwerach. Nie rozumiem tylko dlaczego są przeciwnicy tego serwera... Nie chcecie nie grajcie, ale też nie krytykujcie ww serwera bo pracowali nad nim developerzy i to jest też krytykowanie ich pracy :) 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mati216 said:

Taki serwer jest właśnie do szaleństwa, można tam zrobić rzeczy których nie można robić na innych serwerach. Nie rozumiem tylko dlaczego są przeciwnicy tego serwera... Nie chcecie nie grajcie, ale też nie krytykujcie ww serwera bo pracowali nad nim developerzy i to jest też krytykowanie ich pracy :) 

W 100% się z Tobą zgadzam, jedynym minusem tego serwera jest czas jego działania.

No w sumie to mogliby jeszcze kolizje włączyć, a niech sobie robią testy "co się stanie jak wlecę na czoło przy 200km/h".

Taki serwer to na pewno ciekawe doświadczenie, jednak myślę, że na dłuższą metę to i największym trollom się to znudzi - i bardzo dobrze, bo zakazany owoc smakuje najlepiej, więc najmądrzejszą opcją jest dać im możliwość się wyszaleć. Myślę, że po takim serwerze człowiek jak wejdzie na EU2 to się troszkę uspokoi, a może to tylko moja nadzieja?

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, kammar96 said:

No w sumie to mogliby jeszcze kolizje włączyć, a niech sobie robią testy "co się stanie jak wlecę na czoło przy 200km/h".

Pewnie, bardzo dobry pomysł. Jak go wprowadzą to będę go sprawdzał na tobie ze świadomością że nie możesz mnie zgłosić bo to serwer freeroam, myślę że by ci się spodobało skoro z taką sugestią wyjeżdżasz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, elot360PL said:

Pewnie, bardzo dobry pomysł. Jak go wprowadzą to będę go sprawdzał na tobie ze świadomością że nie możesz mnie zgłosić bo to serwer freeroam, myślę że by ci się spodobało skoro z taką sugestią wyjeżdżasz.

Serwer ten jest dla osób, które chcą tam grać, mnie to nawet na EU2 nie spotkasz, a co dopiero na tego typu serwerze :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elot360PL said:

No i?

Ja też na MP dawno nie wchodziłem i nie zapowiada się bym wszedł na serwery (Chyba że znajomy zaproponuje to głupio byłoby odnowić), ale to przecież samo przez się wychodzi że kolizje na serwerze gdzie można wszystko to byłby, lekko to ujmując, zły pomysł...

Dlaczego zły pomysł? Skoro można wszystko, to niech będzie wszystko. Proste, ktoś chce się wyszaleć, poodwalać to niech wchodzi, kto chce normalnie pojeździć - ma inne serwery.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Ojciec Mateusz Trucking said:

Ale jakoś zauważyłem to rekordów slotów serwera nie przebija ... tam może max 150 osób na serwerze i kropka.

Sadzę, że po prostu wielu nie wie do czego on służy. Przykład opisałem wyżej, jak jeden gracz na tym serwerze napisał mi, że wyśle na mnie raport, bo jechałem scoutem z naczepa.

Link to comment
Share on other sites

Nie przekonuje mnie tego typu serwer. Jakoś w ETSie wolę się przepisowo poruszać, w końcu to symulator. Hamują mnie jakiekolwiek zapędy. Jakbym chciał się wyszaleć, kupiłbym sobie jakiegoś NFSa. Ale jak ktoś chce się właśnie tu rozładować, to serwer jest jak najbardziej dla niego.

12 hours ago, kasztan95 said:

pomysł dobry bo może mniej idiotów będzie jeździło na serwerach innych :) Zawsze mozna się wyszaleć

Oby.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.