Jump to content

Recommended Posts

Witajcie! :)

Czas leci nieubłaganie, a w międzyczasie...

Firma FreePol została połączona z firmą RISA, w związku z czym logo tejże firmy został usunięty.

Natomiast do grona firm biorących udział dołączyła firma MANTEK Trans!

Witamy na pokładzie! ;)


Pozostało jeszcze 3 dni, aby zgłosić swoją firmę!

Jeszcze jej nie zgłosiłeś?

Zrób to teraz!

Link to comment
Share on other sites

Wczorajszego dnia do konwoju zapisała się firma Repiński Transport! :)

Witamy na pokładzie! ;)


Pozostało (poza dzisiejszym dniem) tylko 2 dni na zapisy!

Od jutra ilość uczestników podawana w formularzu zgłoszeniowym będzie określana jako ilość ostateczna podczas konwoju.

A już jutro zostaną wysłane ponownie maile w sprawie ostatecznej ilości do firm uprzednio zapisanych. ;)

Chciałbym tylko przypomnieć, iż nie mamy kontaktu z firmą Euro-Trans!

W związku z czym prosimy o potwierdzenie pojawienia się na konwoju przez szefa lub osobę upoważnioną tutaj na forum lub na emailu (nie poprzez formularz!).


Ustawienie najprawdopodobniej zostanie zmodyfikowane!

Edited by arusf2011 [PL/EN]
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam z góry za opóźnienia.

Wynikają one głównie z braku czasu. :(

Na wstępie chciałbym przekazać, że z konwoju wypisuje się firma Petex.

Życzymy szerokości i do zobaczenia w następnej edycji. ;)


Z w/w powodu przedłużam czas wysyłania informacji do jutra, godz. 15.

Prosiłbym pozostałe firmy o podanie ilości.

W dniu jutrzejszym dopilnuję, żeby się pojawiło ustawienie oraz ostateczna mapa konwoju, gdyż do tej pory trwają spekulacje nt. niej.

Link to comment
Share on other sites

Maile rozesłane - czas na publikację na forum.
Ze względu obciążenia serwera w sobotę oraz duże zainteresowanie imprezą nastąpiła zmiana serwera z EU1 na EU3!


Zgłosiło się 21 firm - jesteśmy zadowoleni z takiej liczby.
Ustawienie firm wygląda następująco:
 
Ustawienie nr 1 (przystanek autobusowy) - RISA oraz LAA Trans
 

ust1.png

 
Ustawienie nr 2 (firma NBFC) - HGT, MANTek Trans, PHT oraz Orzeł Trans
 

ust2.png

 
Ustawienie nr 3 (firma Sanbuilders) - EKARD, Acrona, SD-Trans, Promil-Trans oraz Polaris Trans
 

ust3.png

 
Ustawienie nr 4 (salon ciężarówek MAN) - MSTC, Optima Logistics, LTS, UNS, Mecha-Trans i Unipol Logistics
 

ust4.png

 
Ustawienie nr 5 (firma Eurogoodies) - BIG Cargo

 

ust5.png

 

Ustawienie nr 6 (firma eAcres) - EDGE Logistics

 

ust6.png

 

Dla randomów wyznaczyliśmy to miejsce...

 

ust7.png

 

 

UWAGA - ilość miejsca oznaczona kolorami odnosi się do teoretycznego ustawienia firm!
Oznacza to, że możliwe jest najechanie na "teren" innej firmy, o ile pozostanie miejsca dla pozostałych.
W związku z czym prosiłbym o zachowanie spokoju.


Kolejność wyjazdu

  1. [PILOT][GO] arusf2011[PL/EN]
  2. RISA
  3. LAA Trans
  4. Orzeł Trans
  5. Hard Group Transport
  6. Polish Hard Truckers
  7. Promil-Trans
  8. [PILOT] (TBA)
  9. BIG CARGO
  10. EDGE Logistics
  11. EKARD
  12. SD-Trans
  13. Polaris Lines
  14. Polish Drivers Federation
  15. MSTC
  16. Legend Trans Spedition
  17. [PILOT] (TBA)
  18. Union-Speed Logistic
  19. MANTek Trans
  20. Optima Trans
  21. UniPol Logistics
  22. Acrona Polish Spedition
  23. Polish Road Transport
  24. Mecha-Trans
  25. [PILOT] (TBA)
  26. Randomy

W najbliższym czasie podamy nicki pozostałych pilotów, którzy będą zajmować się kontrolą przejazdu.
Tymczasem życzę miłego piątku i do zobaczenia na konwoju! ;)
Szerokości! :)

Edited by arusf2011 [PL/EN]
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem konwój można zaliczyć do tych udanych. Nie było, a przynajmniej nie zauważyłem żadnych niedociągnięć lub problemów. Chciałoby się wręcz rzec, że wszystko było dopięte na ostatni guzik, za co należą się gratulacje dla organizatorów, oraz podziękowania dla osób uczestniczących w tym konwoju. Pozdrawia firma Acrona Transport

 

JFeXoSX.png

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Podsumowując...

 

Jestem bardzo zadowolony, że takie tłumy osób przybyło na organizowany przeze mnie wraz z moim dobrym znajomym wwwkacper8, bez którego bym nie zrobił tak dobrego konwoju. :)

Zgłosiło się 24 firmy, odeszły 3 - trudno.

Aczkolwiek argument "że na serwerze EU1 jest najlepiej" nie przemawia jakoś do mnie.

Orły opuściły podczas konwoju - miały prawo.
Nie płakałem. :D

Natomiast i tak jestem z siebie dumny, gdyż wszystkie firmy, które pozostały wierne naszym zamiarom dojechały do miejsca docelowego. :)

Dlatego z tego miejsca dziękuję:

  • serwerowi Dragonteam.pl oraz administracji wspomnianego serwera TS, które wsparło ten konwój kanałami na czas tegoż wydarzenia,
  • firmie RISA, a dokładniej wwwkacper8 za pomoc w organizacji konwoju oraz "pomoc doradczą";
  • deweloperom TruckersMP za chęć tworzenia tego moda do gry,
  • a także firmom i wszystkim osobom biorącym udział za przybycie... Po prostu! ;)

Jakie plany na następną edycję?

Na pewno odbędzie się w maju, ale w jakiej formie - tego nie wie nikt...

Trzymajcie się tymczasem ciepło i zostawiam Was z archiwum streama oraz zdjęciami. :)

Szerokości! ;)

Spoiler

ets2_00001.png

 

ets2_00002.png

 

ets2_00003.png

 

ets2_00005.png

 

ets2_00007.png

 

ets2_00010.png

 

ets2_00011.png

 

ets2_00012.png

 

ets2_00015.png

 

ets2_00017.png

 

ets2_00020.png

 

ets2_00024.png

 

ets2_00025.png

 

ets2_00021.png

 

ets2_00023.png

 

Edited by arusf2011 [PL/EN]
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

W imieniu Orzeł-Trans chciałbym podziękować za możliwość udziału w konwoju. Wydarzenie zorganiazowane bardzo dobrze aczkolwiek było parę wad, które można poprawić w przyszłości. Po pierwsze tempo konwoju. Rozumiem, że chcieliście aby wszyscy wyjechali z Berlina tak jak powinni. Niestety przy takiej ilości osób jest to nie możliwe. Przód konwoju powinien jechać minimum 50-60 km/h a reszta najzwyczajniej powinna powoli gonić. A gdy przód konwoju "toczył" się 20-30 km/h zupełnie niepotrzebnie co chwile robiły się zatory. Powolna prędkość bardzo męczy i przedłuża czas trwania całego konwoju. Miejsce przerwy też było nie koniecznie dobrym wyborem. Co do czasu przerwy, jak najbardziej rozumiemy, że prowadzącemu coś wyskoczyło. Niestety nasi kierowcy mieli ograniczony czas ze względu na pracę i życiowe obowiązki, w związku z czym musieliśmy opuścić konwój na samym końcu. Co do wad to tyle. Myślę, że konwój można zaliczyć jak najbardziej do udanych. Organizacja przy takiej ilości firm i osób świetna. Oby tak dalej.

 

Pozdrawiam i życze szerokości w imieniu całej firmy Orzeł-Trans ;)

  • Upvote 1

76561198178940882.png

Link to comment
Share on other sites

W imieniu firmy RISA dziękuje za konwój!

 

W imieniu swoim jako organizator również dziękuje za konwój XD. Mam nadzieje, że każdy wyszedł z TS z uśmiechem na twarzy. Błędy? - Zdarzają się i są po to aby je zwalczać! Co do odłączenia firm? - Rozumiem nie każdemu musi się podobać oraz odnosząc się do firmy Orzeł Trans rozumiemy, iż każdy ma swoje obowiązki a my wydłużając przerwę mogliśmy przekroczyć przeznaczony nam czas ;). Do zobaczenia na VII Edycji i mam nadzieje, że nadal w tak licznym składzie. 

A tu parę zdjęć:



Ok8qrZB.jpg

dRAUVC7.jpg

Els7RAc.jpg

1BKfaBv.jpg

U0hb8co.jpg

mtP8f0L.jpg

HTQn31u.jpg

VXbDgTt.jpg

HJe4B7J.jpg

Wiem że fotografie to profeska XD

 

  • Upvote 1

k1r73ev.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.