Jump to content

Nowy garaż - pytanie


Kamgos

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym sprawić sobie nowy garaż oraz przenieść siedzibę. Na tą chwilę posiadam garaż w Salzburgu. Niestety mówiąc szczerze wieje tam nudą, kiepskie zlecenia z Salzburga oraz bardzo mało graczy.

Tutaj kieruje do was pytanie, ponieważ nie jestem doświadczonym graczem. Jakie miasta polecacie żeby kupić nowy garaż?

 

Ważne!: Na tą chwilę nie posiadam żadnego DLC, więc prosiłbym o propozycję tylko i wyłącznie z podstawowej wersji :)

 

Dziękuję z góry!

 

@Edit

Jeżeli zły dział to przepraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Garaż jako tako nie ma większego znaczenia, zlecenia z miast są różne, ale podejrzewam że mają tam jakieś schematy (O żadnych nie wiem).

Chcesz multum graczy? Calais, Duisburg, Kassel, Rotterdam, Amsterdam no i jeszcze Poznań czy Wrocław z domowego podwórka

 

1 minute ago, .::Grzesiek::. said:

Tak zły nadaje się do off topic...

A tak ciężko zgłosić post by moderator coś z tym zrobił? Uwierz mi że moderator zareaguje szybciej jeśli wyślesz reporta na taki pierwszy post w danym temacie niż napiszesz w poście prośbę o przeniesienie...

Link to comment
Share on other sites

Nie dałem tematu do offtopic dlatego:

Quote

Dyskusje o wszystkim i o niczym. Rozmawiamy na tematy nie związane z multiplayerem.

 

Sprawdzę Berlin :) Wiem, że mogę dojeżdżać po przesyłki, lecz z salzburga jedynym towarem są koparki :D Szukam jakiegoś urozmaicenia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.