Jump to content

Blokowanie radia w ETS multiplayer?


Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanko w sprawie radia na multiplayerze. Otóż, ostatnimi czasy grając na multiplayerze i próbując odpalić stację radiową w odtwarzaczu w grze, to niby ją ładuje, ale nie słychać dźwięku. Oczywiście na singlu jest wszystko ok. Co ciekawe, grając na multiplayerze, nie mogę odpalić jakiegokolwiek radia chociażby np. na TuneIn. Gdy wyłączę gre, wszystko jest OK, podobnie zresztą jak na singlu. Czy multi nie blokuje w jakiś sposób streamów stacji radiowych??

 

Pozdrawiam,

Damian

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Nie uważam, że temat powinien znaleźć się w pomocy, a raczej rozpatrzony jako pewnego rodzaju bug. Nie, nie grzebałem nic w folderze multi, podobnie jak od dłuższego czasu nie grzebałem w ustawieniach gry/multi, ponieważ nie było takiej potrzeby. Nawet jeśli, to dlaczego w momencie kiedy nie mogę odtworzyć stacji radiowej na multi (często w weekendy, najczęściej w soboty), nie mogę również odtworzyć żadnego radia na wcześniej wspomnianym TuneIn?? Po wyłączeniu gierki, dosłownie chwila (5sec), radio na TuneIn zaczyna nagle działać. Sprawdzane i odświeżane wielokrotnie. Nie uważam, by to był jakiś problem z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

Dział jest dobry, błąd jest związany z modem, a nie grą. Jeżeli czytałeś pierwszą wypowiedź to powinieneś zauważyć, że napisałem, że na singlu jest wszystko OK. Problem dotyczy moda, na multi jeżeli ktoś tego jeszcze nie zrozumiał. Żebyście nie musieli się wysilać, to nie jest pytanie dla osób, które nie miały do czynienia z kodem lub funkcjonalnością moda/multi. To tak na przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli dobrze pamiętam to ten temat był wcześniej w offtopie albo w Generalnej dyskusji, do tego się odnosiłem. No chyba że coś mi się pozajączkowało to nie było tematu.

 

Ponieważ nie zagłębiałem się nigdy w kwestie radia, czy to radio które wymieniłeś jest domyślnie w grze czy może dodane?

 

No i jeszcze szczegół, skoro to dział błędy to przydałoby się zastosować do formatu tematu w tym dziale.

Edited by elot360PL
Link to comment
Share on other sites

Nie, radio zostało dodane. Jeżeli to ma jakieś znaczenie, błąd nie dotyczy jednej jedynej stacji, tylko wszystkich jakie odpalałem, losowo. Odnośniki na 200% są dobre, ponieważ w chwili obecnej radio działa jak należy. Problem pojawia się w weekendy, najczęściej w soboty, godziny wieczorne od jakiś 3 tygodni. Zanim ktoś zacznie mi wytykać internet, to spokojnie jest na kablu - wystarczający, nie gubi danych ani nic w tym rodzaju.

 

Oczywiście nie chcę, żeby temat został zamknięty, w razie gdyby komuś przyszło to do głowy, aa raczej zaczekanie do kolejnej soboty w celu przetestowania problemu. Też prośba z Waszej strony, aby to zrobić. Jeżeli są osoby, które mają bądź miały podobny problem, fajnie gdyby dały znać. Tak czy inaczej, do "usłyszenia" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.