Jump to content

Kierownica do etsa


waglikPL

Recommended Posts

Witam. Mam dylemat nad kiera... zastanawiam się nad Logitech G27, G29 lub G920. Która polecacie? Wydaje mi się, że G27 ma fajnie rozwiązane z przyciskami. Wiem, że G27 juz nie produkują. Ale używek spoko na necie. Zakup będzie dopiero gdzieś w miesiącu kwietniu dopiero ale już chce się nastawić na konkretny zakup. 

Link to comment
Share on other sites

Kierownice różnią się tak naprawdę ceną i lepszymi pedałami(dokładniej hamulcem :D) ze strony G29. No i chyba troszkę więcej przycisków ma G29. Mankamentem G29 jest cena i to, że niestety trzeba płacić osobno za h-shifter. Więc.. wybór zależy również od twoich funduszy.  Polecam też żebyś oglądnął recenzje wujka bohuna na YT i jego porównanie tych dwóch kierownic. A co chodzi o G920 to różni się tym, że jest przystosowana do Xbox One gdzie G29 jest przystosowana do PS3 i PS4. Gdybym ja miał brać to wybrałbym G29- ze względu na to, że ma lepszą technologię zastosowaną w pedałach, jest niewiele droższa od tych G27 co są na allegro, posiada gwarancję i jest nowa- w przeciwieństwie do G27 na allegro.

Edited by Piotrekxx

76561198217029804.png

Link to comment
Share on other sites

Moze pomoge, ostatnio zakupilem G29 z shifterem. 

 

G29 i G920 roznia sie logiem i iloscia przyciskow, tylko tym, jezeli zastanawiasz sie nad nimi bierz G29.

Zrobilem juz pare tras (srednio 2 w tygodniu) i z pierwszych wrazen najbardziej podoba mi sie ilosc przyciskow, poprostu mozna wszystkie potrzebne opcje podpiac. Przyjemnie lezy w dloni, choc kolko jest troche za male i skora moglaby byc lepsza (jak za ta cene). Odczucia z jazdy (sila powrotu, nierownosci) bardzo dobre, polecam tylko zmniejszyc suwaki bo na 50% zaczyna juz denerwowac. Shifter fajny, skok drazka sredni, troche ciezko wbija sie wsteczny, reszta biegow ok. Brakuje tam najbardziej paru przyciskow pod ktore mozna by podpisac zmiany skrzyni H/L i 1 bieg 7 bieg, na szczescie kierownica ratuje sytuacje.

Pedaly dobrze wykonane, moga smialo lezec na dywanie czy drewnie, podczas awaryjnego hamowania nie odjada. Dobry bajer z tym twardym hamulcem, tyle ze trzeba fotel bez kolek bo inaczej odepchniesz sie a nie zahamujesz. Logitech nie dolacza zadnej plyty ze sterownikami wiec trzeba je sciagnac z ich strony. Sam program latwy w obsludze.

Caly zestaw mozesz zaczepic do stolu, jeden kabel usb, zasilacz i pomyslane miejsce na kable zaoszczedzaja sporo kombinowania.

 

Za podobna cene mozesz kupic jeszcze zestaw thrustmaser, ale nie ma tam ani sprzegla ani shiftera wiec dla mnie odpadal.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście w swojej długoletniej karierze ETS2 jeździłem na logitech DFGT oraz na G27 na razie bez zarzutów i oby jak najdłużej.

Lecz osobiście patrząc z perspektywy dzisiejszej będąc w sytuacji takiej że nie otrzymamy już na rynku w/w modeli nowych a mając do wyboru to co nam oferuje rynek mój wybór padł by zdecydowanie na Thrustmaser  T150 .

Kierownicę ta jest modularna

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

o g29 wiem tylko tyle co z sieci ,g27 moim zdaniem jest idealna kupno używanego egzemplarza jest dobrym rozwiązaniem i co najważniejsze wydając 600-800 zł na kierownicę nie stracimy na jej odsprzedaży bo wydaje mi się że ich ceny będą się długo utrzymywać na jednym poziomie. zresztą polecam poszukać na kanale Wujka Bohuna filmu gdzie w doskonały i przystępny sposób porównał oba produkty Logitecha 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.