Jump to content
elot360PL

Fizyczne ograniczenie znaków / informacja o ograniczonej liczbie znaków w oknie zmiany TAGu w grze

Recommended Posts

• Nazwa sugestii: Fizyczne ograniczenie znaków / informacja o ograniczonej liczbie znaków w oknie zmiany TAGu w grze
  • Opis sugestii: To że w TAGu jest ograniczona liczba znaków to wiadomo. Jedynie z czym znalazłem problem to że do okienka gdzie wpisujemy swój TAG można wpisać ile się chcę, najczęściej nie wiedząc że treść jest ucięta lub nie pełna (Przez co mogą wychodzić różne kwiatki). Chodzi o zwykłe ograniczenie znaków (Po pewnej ilości po prostu nie da się ich wpisać więcej do okna), lub jakaś drobna adnotacja która by się wyświetlała w formie dymka podczas wpisywania naszego TAGu.
  • Przykładowe obrazki: Brak
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna: Uważam że to nie będzie zbyt wymagający zabieg by zaimplementować to do moda oraz myślę że ten pomysł nie będzie zbędny.
  • Upvote 4

Ewentualna informacja o tym, ile znaków jest dozwolonych w tagu i ile zostało nam jeszcze dostępnych do wpisania.

Ogólnie, jakakolwiek informacja, aby nie pytać się ludzi oto, czy mamy pełny tag, taki jaki chcieliśmy.

• Upvote 2

I dodam jeszcze, że można robić kilka linijek w TAGu, powinno zostać usunięte bo jest to nieestetyczne oraz jak się szuka osób w liscie graczy pokrywają sięTAGi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...