Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Problem z zawieszającym się obrazem, (online i offline).


GienioETS

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z grą. Błąd ten występuje zarówno w mp jak i offline. Dokładnie chodzi o to, że podczas jazdy nagle zamarza obraz, słychać dzwięk, gra reaguje bo np gdy wrzucę kierunkowskaz to słychać tykanie, a gdy dodam gazu słyszę w słuchawkach silnik. Problem tkwi w tym, że na monitorze widzę jedynie zamarznięty w miejscu obraz. Grałem 2 tygodnie bez problemu, a teraz coś takiego jak opisałem. Sterowniki aktualne, sprawdzona spójność plików gry. Czy to może być problem z określoną trasą albo zleceniem? 

edit:

przy zleceniu to samo.

na pusto udało mi się przejechać inną trasą zdecydowanie więcej, problem też wystąpił.

Link to comment
Share on other sites

Co do temperatury i czystości w mojej obudowy to zapewniam, że jest bardzo dobra. W bardziej wymagające gry mogę grać godzinami bez żadnych artefaktów itp. objawów. Modów żadnych nie mam. Ostanie co robiłem przed tym problemem to dodatkowy kierowca i ciężarówka w kolejnym garażu. W jakimś innym topicu ktoś pisał coś o "za dużej liczbie pracowników", ja mam tylko 3 garaże więc to chyba za duża liczba nie jest.

edit:

Na wszelki wielki sprawdzę temp ale dopiero późnym wieczorem i dam znać co i jak.

Zapomniałem dodać, że robiłem kopie savea z gry ale bez ingerencji w stare savey i

zapomiałem też o tym, że moda mam ale tylko "winter" do mp, a problem jest online i offline.

@TJWW_Ogon Maksymalna temperatura z HWM gdy wystąpienia problemu (5 minut po włączeniu gry): 47 stopni cpu, 55 stopni gpu, a wiatraki w obudowie skręcone na 50%,czyli problem temperatur zamknięty.

edit:

Wygląda na to, że problem rozwiązany. Zmieniłem wyląd trucka w środku na standardowy, wyłączyłem jakieś dlc z bajerami w kabinie, zrobiłem save'a w nowym slocie i kupiłem ten "lepszy" wygląd kabiny na nowo. Grałem 1h i chyba wszystko ok.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.