Jump to content

Dodanie komendy do pokazywała regulamin mp


Czlowiek biznesu

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii:Dodanie komendy do pokazywała regulamin mp
  • Opis Sugestii: Moja sugestia jest aby dodać komendę /regulamin aby gracz miał łatwiejszy dostęp do regulaminu mp w czasie gry .Dużo osób nigdy nie czytała regulamin mp .
  • Przykładowe obrazki: Brak
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Moja sugestia jest aby ułatwić graczowi  łatwiejszy dostęp do regulamin mp w czasie gry.Dużo razu miałem że gracze pytali mnie za co dostaną ban to było ułatwieniem .Wystarczyło aby gracz wpisał odpowiednią komendę.  

 

        Piszcie swoje zdanie o tej sugestii.

        Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Osoby którym się nie chce poszukać na forum regulaminu będą chciały wpisać taką komendę która nie zmieści się na całym dostępnym ekranie czatu z powodu ogromu treści regulaminu. Poza tym powinno być /rules a nie /regulamin, to projekt międzynarodowy a tłumaczenie komend już wiem że nie przejdzie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W regulaminie interesują cię tylko niektóre punkty podczas jazdy więc po co wyświetlać cały regulamin. Po za tym zgodzę się z @elot360PL

On 29.01.2017 at 3:15 PM, elot360PL said:

Osoby którym się nie chce poszukać na forum regulaminu będą chciały wpisać taką komendę która nie zmieści się na całym dostępnym ekranie czatu z powodu ogromu treści regulaminu. Poza tym powinno być /rules a nie /regulamin, to projekt międzynarodowy a tłumaczenie komend już wiem że nie przejdzie. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Obowiązkiem każdego gracza jest znać regulamin TruckersMP, który jest dostępny na stronie. ;)

Wystarczy się tylko trochę wysilić i wejść na stronę lub forum. :P 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Tornado PL said:

Obowiązkiem każdego gracza jest znać regulamin TruckersMP, który jest dostępny na stronie. ;)

 

Zaskoczę Cię, ja tam tego regulaminu nie przeczytałem i nie zamierzam czytać, nawet nie wiem gdzie go znajdę.. Za to pewnie mogę być ukarany ale nie jestem pewien xD Pomijając już ten aspekt nigdy nie dostałem bana, a gram prawie od samego początku mp. Nie znając regulaminu wiem co mogę, a co nie. Po za tym po co komu taka komenda? Szkoda Sobie d*py zawracać.. Zresztą, jak ktoś raz przeczytał regulamin to nie będzie go czytał drugi raz więc dodanie takiej komendy byłoby bez sensu chyba, że chcesz się go nauczyć na pamięć?

Link to comment
Share on other sites

On 6.04.2017 at 5:52 PM, SlimShady! said:

ja tam tego regulaminu nie przeczytałem i nie zamierzam czytać

Grając w ETS2 MP nawet jak nie znasz regulaminu, automatycznie go akceptujesz jak grasz. Nikt cię nie zmusi do jego przeczytania. 

Taka sugestia niepotrzebna, wystarczy trochę zaangażowania i go można przeczytać na forum lub na stronie. Nie jest on długi :)

Link to comment
Share on other sites

On 9.04.2017 at 8:50 PM, mati216PL said:

Grając w ETS2 MP nawet jak nie znasz regulaminu, automatycznie go akceptujesz jak grasz. Nikt cię nie zmusi do jego przeczytania. 

Taka sugestia niepotrzebna, wystarczy trochę zaangażowania i go można przeczytać na forum lub na stronie. Nie jest on długi :)

Dokładnie. Tym bardziej nie rozumiem, bo skoro ktos nie przeczyta regulaminu na forum, to tym bardziej nie będzie mu się chciało czytać go w grze. Też regulamin nie jest jakos zbytnio skomplikowany. Większosc rzeczy jest oczywista.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.