Jump to content

OYUNU KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN BİRKAÇ TAKTİK

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle hoşgeldiniz.Biliyorum oyunda bağzı zorlayıcı anlar olabiliyor.Ama doğru yerdesiniz.Eğer eksiğim varsa Bana aşağıda belirtiniz.

• Ağır Yük ve Kötü Dorse
  1. Öncelikle internette bu sorun çözümü için bir sürü site var.Bu sitelerden yardımcı modlar indirebilirsiniz HP Modları,1ton dorse vs.
  • Sert Virajlar
  1. Tırı mause ile sürün.
  2. Ağır yük tercih edin.

BEN BU KADAR BULABİLDİM AŞAĞIDAN SORUN CEVAPLAYAYIM

Edited by LIGHTOFGOD
Topic inactive.Locked and Archived.

• 1 month later...
On 29.01.2017 at 4:57 AM, BurakAKSAKAL said:

Dostum, Fare ile tır sürülür mü sence? :):troll:

İlk başta fareyle kullanmak zor olsada alışınca klavyeden daha kolay geliyor :) 

32 minutes ago, BurakAKSAKAL said:

hadi diyelim kullandınız ya bir şey olsa fare sağa sola bir şey olsa, pili bitse ozaman nolcak :D 

Merhaba ; 

1. Sağ sola kayarsa yanımızdaki adama çarparsak hemen alt+f4 :) 

2. Her fare kablosuz değilki pili bitsin :) 

Yerinizde olsam şunları yaparım:

1)Ağır yük güçlü araç,

2)Fazla kıvrım olmayan yollar,

3)Eğer yükünüz ağır ise ve yollar kıvrımlıysa aracınızı sıralı viteste ve 6 viteste kullanmak,

4)Milano dağı gibi ölüm yollarından gidecek iseniz 12 vites ve sıralı kullanmak,

5)İlla basit otomatik ise akıllı otomatik şanzımanı açık tutun derim.

6)Milleti trollemeye çalışmayın,sağdan gidin,duracağınız zaman kalabalık olmayan yerlerde dörtlülerinizi yakın ama kalabalıksa banlanırsınız f7 çekip bırakabilirsiniz.

7)Fazla hıza gerek yok,sonuçta oyun oynuyoruz,

8)Kaza yaptığınızda yolda bekleyip tartışmak yerine f7 çekin ki adminlerden ban yemeyesiniz.

DAHA DA EKLERSİNİZ :)

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.