Jump to content

Hız sınır hakkında ?

forsaken21

Recommended Posts

MP Ye yeni başladım genellikle europe 2 serverında oynuyorum hız sınır kurallarını pek anlamadım oyunda hep 90 la gidiyorum da millet 100+ hızla gidiyor yasak değil mi bu yoksa yasal ise bende ayarlayabilirmiyim ? Ayarı varsa nasıl yapılıyor hız limitini kaldırma ? yardım ederseniz ve bilgi verirseniz sevinirim yeni oyuncuyumda

Topic is inactive. Locked & Moved to Archive

Edited by LIGHTOFGOD

Merhaba forsaken21 ,

Hız sınırlamalarıylan ilgili herhangi bir yasal uygulama yaptırılmamıştır. Hız hilesi kullanmak dışında hız limitini kaldırabilirsiniz bunun için;

Seçenekler > Oynanış > Hız sınırlayıcısında tik varsa bu tiki kaldırınız.

Online iş taşıyorsanız burada hız limiti var orada 90'ı geçemezsiniz.

4 minutes ago, ismail [TR] said:

Merhaba forsaken21 ,

Hız sınırlamalarıylan ilgili herhangi bir yasal uygulama yaptırılmamıştır. Hız hilesi kullanmak dışında hız limitini kaldırabilirsiniz bunun için;

Seçenekler > Oynanış > Hız sınırlayıcısında tik varsa bu tiki kaldırınız.

Online iş taşıyorsanız burada hız limiti var orada 90'ı geçemezsiniz.

öncelikle teşekkür ederim europe 2 serverında iş getirip götürüyorum tiki kaldırdım ama hala 90 ile gidiyorum demek istediğim europe 2 serverında 90 kms geçmek kural dışımı yoksa yasal mı Europe 1 serverında mesela 90kms sınırı var onu gördüm confing dosyasında bir ayar yapmam gerekiyor mu ?

Just now, forsaken21 said:

öncelikle teşekkür ederim europe 2 serverında iş getirip götürüyorum tiki kaldırdım ama hala 90 ile gidiyorum demek istediğim europe 2 serverında 90 kms geçmek kural dışımı yoksa yasal mı confing dosyasında bir ayar yapmam gerekiyor mu ?

World of Trucks işi yapmıyorsanız istediğiniz hızda gidebilirsiniz.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

1 hour ago, forsaken21 said:

öncelikle teşekkür ederim europe 2 serverında iş getirip götürüyorum tiki kaldırdım ama hala 90 ile gidiyorum demek istediğim europe 2 serverında 90 kms geçmek kural dışımı yoksa yasal mı Europe 1 serverında mesela 90kms sınırı var onu gördüm confing dosyasında bir ayar yapmam gerekiyor mu ?

Gerekli cevabı SLAUGHTEER arkadaşımız vermiş

36 minutes ago, SLAUGHTEER said:

World of Trucks işi yapmıyorsanız istediğiniz hızda gidebilirsiniz.

teşekkürler hocam yanlız bir sorum daha var ayarlardan hız sınırını kaldırdım da bu sefer 150 ye çıktı 100-110a sabitleyemiyormuyuz

45 minutes ago, forsaken21 said:

teşekkürler hocam yanlız bir sorum daha var ayarlardan hız sınırını kaldırdım da bu sefer 150 ye çıktı 100-110a sabitleyemiyormuyuz

:D  110 veya 100 ile giderken C tuşu işini görür. C tuşu hız sabitleyicidir.senin ayarların farklı olabilir ona da bak istersen

40 minutes ago, forsaken21 said:

EU#1 de hız sınırlayıcısı kaldırınca en fazla 110 ile gidebilirsiniz. Diğer sunucularda hız sınırı yoktur. World of Trucks işlerinde tüm sunucularda 90 hız sınırını geçemezsiniz.

On 26.01.2017 at 4:14 PM, forsaken21 said:

Hız sabitleyiciye dikkat et takla atabilirsin Çünkü retarderi çalıştırır bu durum virajlarda frene ayağını koyduğun anda Devrilmene sebep olabilir.

On 26.01.2017 at 4:31 PM, forsaken21 said:

MP Ye yeni başladım genellikle europe 2 serverında oynuyorum hız sınır kurallarını pek anlamadım oyunda hep 90 la gidiyorum da millet 100+ hızla gidiyor yasak değil mi bu yoksa yasal ise bende ayarlayabilirmiyim ? Ayarı varsa nasıl yapılıyor hız limitini kaldırma ? yardım ederseniz ve bilgi verirseniz sevinirim yeni oyuncuyumda

EU1 serverı dışında truckermp'nin uyguladığı bi sınırlandırma yok.

Siz oyuna gerçeklik katmak isterseniz oyun oynayış ayarlarından hız sınırını açıp kapayabilirsiniz.

Eğer oyun ayarlarından hız sınırını kaldırmanıza rağmen hala sınırı geçemiyorsanız; mp'deyken tab tuşuna basarak oradaki sarı settings ikonuna tıklayın ve de sonrasında speed limiter yazan tiki bulup kaldırın. İyi oyunlar dilerim.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.