Jump to content
mustafaaslan06

admin kararı

Recommended Posts

spam  olmussa  arkadas  benım  sucum  ne  dagru  yolumda  gıdıyorum   vıdeo  devamı da  var  en  az  3  dk  bekledım  kımseler  yok  ızlersen  gorursun  

ama   bu durum  uzucu  boyle  kararlar  yanıltıcı  

buradan  cevap  alınmıyor  kimseleri  kandırmayn genel  mudur  le  dırek  e posta  ıle  yollayacgım  bu kararı  yada  tekrardan  duzenlenırse  bı dusunuyorum  yoksa  ugrasacagım sonuna  kadar  elımde  vıdeo  var  

Önce üzerine kırıyorsun, sonra tırını toparlayamayıp (düz ve bomboş yolda duran adama) çarpıyorsun.İstesen paşa paşa yavaşlayıp geçebilirdin.Bu kadar abartmayın...

Yine de kararın yanlış olduğunu düşünüyorsan, aşağıdaki konuyu incelemelisin.

Edited by RaichuTR

Buna benzer bir raporum olmuştu, adam hareketsiz durduğu için başka sebepler olabileceğinden dolayı ban atmıyorlar, ancak kicklenebilecek bir durum olduğunu yazıyorlar. O yüzden artık bu gibi durumları boşuna raporlamıyorum. Hem senin hem bakan Adminlerin zamanına yazık. Adamın orada durmuş olması hatalı olabilir ama yol bomboş, sanki sırf report açmak için kaçabilmek yerine gidip üzerine vurmuşsun gibi geldi.

Ayrıca sürekli Admin kararlarını eleştiren konular açtığını fark ettim, bunun kimseye faydası olmaz. Bu sebepten ötürü uyarı yiyebilirsin, dikkatli ol derim. Benimde decline edilen birçok reportum oluyor, kimisi bazen çok rahatsız ediyor yolda, sırf o yüzden reportluyorum ama daha sonra videoya bakıyorum, aslında banlanacak bir durum yok...

• Upvote 2

On 24.01.2017 at 9:29 PM, mustafaaslan06 said:

hatalı  olan  kımdır   admin  kararı  durum  reddedıllı  

O 2 şeritli yolda neden 150 ile gidiyorsun adam belki orada lagda kaldı bilemeyiz.Adminler oyunu oynayıp bildikleri için oyundan sorumlu tutuyorlar.Adminler en doğru kararı verir.

On 24.01.2017 at 10:29 PM, mustafaaslan06 said:

hatalı  olan  kımdır   admin  kararı  durum  reddedıllı  

Videodaki hata kasti bir hata değil maalesef. Kasti yapılmayan hatalarda adminler çok fazla sert bir tutumda bulunmuyorlar ki bunda haklılar. 

Aynı şey sizin de başınıza gelebilir. Oyununuz, bilgisayarınız donabilir. F7 çektiğinizde servise gidene kadar aracınınız bugta kalabilir.

Son olarak da gönderdiğiniz video 3-5 dk olmadığı için buna blocking denemez.  Ramming ise hiç denemez. Araca çünkü siz çarpıyorsunuz o size çarpmıyor.

Böyle durumlardan kaçınmak için tab menünüzü arada kontrol etmeli ve haritadaki noktalara dikkat etmelisiniz. Hızlı olduğunuz için duramamışsınız, geçmiş olsun.

• Create New...