Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

admin kararı

mustafaaslan06

Recommended Posts

Merhaba @mustafaaslan06

Adam orada belki spam olmuş olabilir. Bunu bilemeyiz yani sonuçta ama en doğru kararı sonuçta adminler verecektir.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

^^

Ben izlediğimi yorumluyorum belki arkadaş f7 çekti oyunu takıldı vs. durumlar senin burada bir suçun var demiyorum ama yanlış bir karar verildiğini düşünüyorsanız o zaman [email protected] adresine ingilizce mail atın ve bu videoyu da ekleyin. 

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Buna benzer bir raporum olmuştu, adam hareketsiz durduğu için başka sebepler olabileceğinden dolayı ban atmıyorlar, ancak kicklenebilecek bir durum olduğunu yazıyorlar. O yüzden artık bu gibi durumları boşuna raporlamıyorum. Hem senin hem bakan Adminlerin zamanına yazık. Adamın orada durmuş olması hatalı olabilir ama yol bomboş, sanki sırf report açmak için kaçabilmek yerine gidip üzerine vurmuşsun gibi geldi.

Ayrıca sürekli Admin kararlarını eleştiren konular açtığını fark ettim, bunun kimseye faydası olmaz. Bu sebepten ötürü uyarı yiyebilirsin, dikkatli ol derim. Benimde decline edilen birçok reportum oluyor, kimisi bazen çok rahatsız ediyor yolda, sırf o yüzden reportluyorum ama daha sonra videoya bakıyorum, aslında banlanacak bir durum yok...

• Upvote 2

CBVtAjW.png   76561198031787813.pngAddFriend.png

On 24.01.2017 at 10:29 PM, mustafaaslan06 said:

hatalı  olan  kımdır   admin  kararı  durum  reddedıllı  

Videodaki hata kasti bir hata değil maalesef. Kasti yapılmayan hatalarda adminler çok fazla sert bir tutumda bulunmuyorlar ki bunda haklılar. 

Aynı şey sizin de başınıza gelebilir. Oyununuz, bilgisayarınız donabilir. F7 çektiğinizde servise gidene kadar aracınınız bugta kalabilir.

Son olarak da gönderdiğiniz video 3-5 dk olmadığı için buna blocking denemez.  Ramming ise hiç denemez. Araca çünkü siz çarpıyorsunuz o size çarpmıyor.

Böyle durumlardan kaçınmak için tab menünüzü arada kontrol etmeli ve haritadaki noktalara dikkat etmelisiniz. Hızlı olduğunuz için duramamışsınız, geçmiş olsun.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.