Jump to content

PILOT'S TEAM - Potrzebujesz pilotów?


PajonkLIVE

Recommended Posts

Cześć i czołem, wraz z kumplem od dłuższego czasu śmigamy trasami Calais-Poznań skodami w skinach Pilotów - na początku była to tylko zabawa, aż trafiliśmy na pierwszego kierowcę który poprosił o pilotaż do danego miejsca, bez zastanawiania zgodziliśmy się. Trasa jak każda inna, około 700km do punktu docelowego, postanowiliśmy trochę urealnić grę - zatrzymaliśmy się z kierowcą, a następnie za pomocą ETS2Map.com sprawdzilismy ruch na drogach, wybraliśmy taką aby nie była ruchliwa co powoduje najczęściej wypadki na drogach, ustanowiliśmy nową trasę - wiózł Koparki dlatego też dodatkowo blokowaliśmy skrzyżowanie przed wjazdem na nie ciężkiego ładunku.

 

Nie omijając w bawełnę szukamy graczy którzy potrzebują realistycznej eskorty z punktu A do punktu B. Jest nas obecnie dwóch, posiadamy mikrofon więc komunikacja jak najbardziej na plus. W przyszłości zamierzamy otworzyć taką firmę (jak będzie nas oczywiście więcej) Jeżeli ktoś będzie chętny to zapraszam na skype: brother_pl bądź tu pw forum zostawiając link do Waszych profili steam.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Aro31 said:

Regulamin mówi że nie wolno blokować skrzyżowań i wjazdów  jak byście na mnie na drodze trafili  już bym nagrywał i wysyłał report

 

Ochłoń mordeczko, nie jest to blokowanie na full skrzyżowania, informujemy głosowo, że nadjeżdżamy - większość nam ustępuje.

 

A jak komuś naprawdę to przeszkadza i nie widzi w tym fajnego urealnienia gry to nie blokujemy. Niektórzy na tym forum naprawdę powinni mieć do niego zakaz - przeczytałeś i od razu negatywnie do tego podchodzisz - gratuluje!

 

Od reszty tego typu osób czekamy na reporty.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Aro31 said:

Regulamin mówi że nie wolno blokować skrzyżowań i wjazdów  jak byście na mnie na drodze trafili  już bym nagrywał i wysyłał report

Wiadomo, że można zinterpretować wszystko na swój sposób ale według mnie nie potrzebnie rozpoczynacie gówno burze za przeproszeniem. Chłopaki chcą zrobić dobrą robotę a wy się dop... czepiacie.

Jak dla mnie, powyższy punkt regulaminu, który zacytowałeś tyczy się celowego i długotrwałego blokowania skrzyżowań i wyjazdów. Które dodatkowo ma celu spowodowanie obniżenia jakości rozgrywki lub całkowite uniemożliwienie jej prowadzenia.

Jak wiadomo kiedy ktoś chce i ma taką ochotę się doczepić, znaleźć paragraf itd. to zawsze mu to wyjdzie...

Ale po co? Powtórzę się, przecież chłopaki robią dobrą robotę!

 

 

Interpretacja należy do admina.

 

Polecam chłopaków!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, mati216 said:

Dobra robota chłopaki! I nie przejmujcie się hejtem bo on zawsze był, jest i niestety będzie. Jeżeli administrator jest naprawdę spoko ziomeczkiem zrozumie na pewno. I ogólnie dobry mieliście pomysł ;)

 

Mamy* :x Nie rezygnujemy - czekamy póki co na jakieś wiadomości związane z zapotrzebowaniem pilotów. Jeżeli tylko zauważymy jakieś zainteresowanie wśród graczy - mamy w planach założyć własną firmę pilotażową.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, PajonkLIVE said:

wiózł Koparki dlatego też dodatkowo blokowaliśmy skrzyżowanie przed wjazdem na nie ciężkiego ładunku.

Lubię realistyczną zabawę, ale skoro mamy się ściśle trzymać regulaminu to niestety, ale łamiecie go. Powiem Wam wprost: lepiej, zebyśmy się nie spotkali, gdy pilotujecie 1 zestaw!!! i dla niego zablokujecie skrzyżowanie lub autostradę, bo wtedy wyślę na Was raport (nagrywam). Natomiast jeśli będziecie pilotować większy konwój (powyżej 3 zestawów) to Wam odpuszczę bo wtedy jest realizm.

Edited by bazyliszek14
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, bazyliszek14 said:

Lubię realistyczną zabawę, ale skoro mamy się ściśle trzymać regulaminu to niestety, ale łamiecie go. Powiem Wam wprost: lepiej, zebyśmy się nie spotkali, gdy pilotujecie 1 zestaw!!! i dla niego zablokujecie skrzyżowanie lub autostradę, bo wtedy wyślę na Was raport (nagrywam). Natomiast jeśli będziecie pilotować większy konwój (powyżej 3 zestawów) to Wam odpuszczę bo wtedy jest realizm.

 

O Boże kolejny, a co mamy od samego początku na myśli? przecież nie będziemy blokować dróg dla jednego zestawu - ludzie trochę dystansu do wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

A czego się spodziewałeś tak przedstawiając waszą dzialałność? Medalu? W takim świetle w jakim to przedstawiłeś takie masz opinie. Ba, jeszcze masz żal o to że mamy czelność coś złego o tym powiedzieć i jeszcze hejtem to nazywasz. (Mam nadzieję że lepiej znasz się na pilotowaniu niż na hejcie)

Owszem, nie widziałem jak wg was wygląda ten profesjonalny pilotaż ale patrząc po tym jak to opisałeś to nie dziwie się negatywnej opinii.

Zwłaszcza fragment o blokowaniu skrzyżowania. Nie raz już słyszałem o blokowaniach skrzyżowań bo konwój czy coś. Takie zachowanie zawsze było karane odgórnie jak typowe przewinienie, możesz sobie mówić że to dla urealnienia rozgrywki. Dla urealnienia możesz za to dostać krótką przerwę od MP za niestosowanie się do regulaminu. 

 

Masz pomysł z pilotowaniem innych, proszę bardzo. Póki nie łamiesz zasad ustalonych parę lat temu nikt nie powinien mieć pretensji, w końcu chcesz zrobić coś dobrego poniekąd. Nie będę oceniał bo pilotowanie w MP przy obecnych warunkach będzie daleka od ideału.

Ale do jasnej anielki skończ kurde opowiadać że cię hejtujemy. Jedni lepiej inni gorzej chcą ci przekazać że coś masz nie tak że swoim pomysłem. Zamiast się zastanowić albo na spokojnie to przedyskutować z osobami które mają większe doświadczenie w MP od ciebie to bawisz się w nieomylnego i wiesz lepiej. To sobie wiedz lepiej, zobaczymy jak na tym wyjdziesz. Chociaż pewnie to będzie tak jak z innymi. Po cichu to zniknie i nikt nie będzie o tym pamiętał.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, PajonkLIVE said:

Cześć i czołem, wraz z kumplem od dłuższego czasu śmigamy trasami Calais-Poznań skodami w skinach Pilotów - na początku była to tylko zabawa, aż trafiliśmy na pierwszego kierowcę który poprosił o pilotaż do danego miejsca, bez zastanawiania zgodziliśmy się. Trasa jak każda inna, około 700km do punktu docelowego, postanowiliśmy trochę urealnić grę - zatrzymaliśmy się z kierowcą, a następnie za pomocą ETS2Map.com sprawdzilismy ruch na drogach, wybraliśmy taką aby nie była ruchliwa co powoduje najczęściej wypadki na drogach, ustanowiliśmy nową trasę - wiózł Koparki dlatego też dodatkowo blokowaliśmy skrzyżowanie przed wjazdem na nie ciężkiego ładunku.

 

Nie omijając w bawełnę szukamy graczy którzy potrzebują realistycznej eskorty z punktu A do punktu B. Jest nas obecnie dwóch, posiadamy mikrofon więc komunikacja jak najbardziej na plus. W przyszłości zamierzamy otworzyć taką firmę (jak będzie nas oczywiście więcej) Jeżeli ktoś będzie chętny to zapraszam na skype: brother_pl bądź tu pw forum zostawiając link do Waszych profili steam.

Dobry pomysł powodzonka i szerokości!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, elot360PL said:

A czego się spodziewałeś tak przedstawiając waszą dzialałność? Medalu? W takim świetle w jakim to przedstawiłeś takie masz opinie. Ba, jeszcze masz żal o to że mamy czelność coś złego o tym powiedzieć i jeszcze hejtem to nazywasz. (Mam nadzieję że lepiej znasz się na pilotowaniu niż na hejcie)

Owszem, nie widziałem jak wg was wygląda ten profesjonalny pilotaż ale patrząc po tym jak to opisałeś to nie dziwie się negatywnej opinii.

Zwłaszcza fragment o blokowaniu skrzyżowania. Nie raz już słyszałem o blokowaniach skrzyżowań bo konwój czy coś. Takie zachowanie zawsze było karane odgórnie jak typowe przewinienie, możesz sobie mówić że to dla urealnienia rozgrywki. Dla urealnienia możesz za to dostać krótką przerwę od MP za niestosowanie się do regulaminu. 

 

Masz pomysł z pilotowaniem innych, proszę bardzo. Póki nie łamiesz zasad ustalonych parę lat temu nikt nie powinien mieć pretensji, w końcu chcesz zrobić coś dobrego poniekąd. Nie będę oceniał bo pilotowanie w MP przy obecnych warunkach będzie daleka od ideału.

Ale do jasnej anielki skończ kurde opowiadać że cię hejtujemy. Jedni lepiej inni gorzej chcą ci przekazać że coś masz nie tak że swoim pomysłem. Zamiast się zastanowić albo na spokojnie to przedyskutować z osobami które mają większe doświadczenie w MP od ciebie to bawisz się w nieomylnego i wiesz lepiej. To sobie wiedz lepiej, zobaczymy jak na tym wyjdziesz. Chociaż pewnie to będzie tak jak z innymi. Po cichu to zniknie i nikt nie będzie o tym pamiętał.

 

Mordo, ale to nie jest temat przedstawiający naszą działalność tylko dyskusja. Tak więc brawo za spostrzegawczość, czytanie ze zrozumieniem się kłania. 

Link to comment
Share on other sites

Mordo? Od kiedy jesteśmy kolegami? Bo ja sobie czegoś takiego nie przypominam.

A ty chyba sam nie wiesz co napisałeś. Mówisz że dyskusja a sam w pierwszym poście napisałeś co osiągnąłeś i oferujesz swoje usługi, informując o tym że macie mikrofony i że można się z wami przez PW skontaktować, pisząc że szukasz graczy którzy potrzebują pilotażu. Nigdzie nie napisałeś że to ma być jakaś dyskusja. Aż chciałoby się powiedzieć:

5 minutes ago, PajonkLIVE said:

brawo za spostrzegawczość, czytanie ze zrozumieniem się kłania. 

Brzmi znajomo? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Blokowanie, nawet lekkie w malowaniu pilota to mowie, Ci odrazu ze predzej czy pozniej dostaniesz za to bana naprawde i niektorzy Ci to tłumaczą bo chcą dobrze dla Ciebie, wg regulaminu jest to zabronione. Co robicie to juz wasza sprawa ja tylko ostrzegam was jakie moga byc konsekwencje tego, jesli bedziecie postepować wg regulaminu wszytko bedzie git majonez B)

  • Upvote 2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, bakerpk said:

Blokowanie, nawet lekkie w malowaniu pilota to mowie, Ci odrazu ze predzej czy pozniej dostaniesz za to bana naprawde i niektorzy Ci to tłumaczą bo chcą dobrze dla Ciebie, wg regulaminu jest to zabronione. Co robicie to juz wasza sprawa ja tylko ostrzegam was jakie moga byc konsekwencje tego, jesli bedziecie postepować wg regulaminu wszytko bedzie git majonez B)

mądrej głowie dość po słowie ,ale jak widać mądrej głowy PILOTOM brakuje

Link to comment
Share on other sites

Chcecie urealnienia i pilotażu? to jak w życiu najpierw musisz dostać pozwolenie od zarządcy drogi, od policji itp, więc chcecie kogoś pilotować ? to najpierw wystartujcie do administracji MP o takowe zezwolenie :P i pewnie każdy osobny przypadek konwoju będziecie musieli zgłaszać. W takiej formie jestem za. A samowoli nie lubię, po to są regulaminy  i jakieś zasady żeby ich przestrzegać. 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, kamykkamil said:

Chcecie urealnienia i pilotażu? to jak w życiu najpierw musisz dostać pozwolenie od zarządcy drogi, od policji itp, więc chcecie kogoś pilotować ? to najpierw wystartujcie do administracji MP o takowe zezwolenie :P i pewnie każdy osobny przypadek konwoju będziecie musieli zgłaszać. W takiej formie jestem za. A samowoli nie lubię, po to są regulaminy  i jakieś zasady żeby ich przestrzegać. 

Zapomniałeś dodać żeby znaki z powrotem na rondach zamontowali i kostkę brukową poukładali jeśli tych znaków nie dało się złożyć i trzeba było demontować. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Firma pilotażowa? No spoko, ale...

 

Nie widzę sensu pilotować jedną osobę, jak już to konwój od pewnej ilości osób.

Tymczasowe zablokowanie skrzyżowania na czas przejazdu? Niezgodne z regulaminem. Jedźcie normalnie.

 

Moim zdaniem taka firma ma rację bytu, byle żeby działalność była zgodna z obowiązującymi zasadami i prowadzona z rozsądkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.