Jump to content

Zmiany w regulaminie dot. samochodów i konwojów


SanchezRick

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Zmiany w regulaminie dot. samochodów i konwojów
  • Opis Sugestii: Zakaz poruszania się samochodów osobowych na serwerze. Wyjątkiem są piloci konwojów. Tylko oni po odpowiednim oznakowaniu pojazdu mogą skorzystać z osobówki. Dodatkowo konwój powinien mieć dwóch pilotów w osobówkach na początku i końcu - pozwoli to łatwe rozpoznanie kolumny pojazdów przez innych uczestników. 
  • Przykładowe obrazki: Brak
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Widok osobówki stojącej gdzieś w polu przynosi skojarzenia troll. Wiele razy spotkałem się z taką sytuacją. Zmiana w regulaminie zmieni nasze podejście do osobówek i umożliwi zastosowanie drugiej sugesti. Jeżeli chodzi o konwoje brałem w nich udział i obserwowałem je - dużo łatwiej będzie zareagować widząc jadącą osobówkę ze światłami ostrzegawczymi. Wiemy wtedy że mamy konwój a nie jakiś zator.
Link to comment
Share on other sites

 

49 minutes ago, 888linux888 said:
  • Widok osobówki stojącej gdzieś w polu przynosi skojarzenia troll. Wiele razy spotkałem się z taką sytuacją.

 

Nie muszę chyba mówić, że w osobowych są też i normalni gracze. W ciężarówkach też zdarzają się trole. Może je również zakazać?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Czuję się trochę wywołany. Ja jeżdżę i tym i tym. Chcę dorobić na ewentualne naprawy z powodu troli to przewożę ładunki ciężarówką, a kiedy przesiadam się do Scout'a w kompletnym malowaniu pilota pilnuję porządku na ulicy można powiedzieć, ale i też oferuję pilotowanie jeśli ktoś sobie zażyczy. Pomagam przytrzymać chwilowo ruch z jednej strony kiedy widzę, że gracz ma problem z wyjazdem z bazy, czy zabezpieczam gracza, który stanął na środku i trzeba go omijać. Z tego co zauważyłem gracze różnych narodowości to rozumieją bez żadnych słów i pisania na chacie. Poza tym jeżdżą nimi gracze, którzy zauważyłem jakby odgrywają jazdę AI co popieram, bo na MP nie ma ruchu AI. Do Scout'ów nie mam zastrzeżeń są jakie są, ale lubię. do konwojów mam duże zastrzeżenia, ale tylko tych "pseudo" konwojów jak jedzie dziesięciu graczy 70km/h, zaczyna się ich mijać normalną prędkością 90km/h to zajeżdżają nagminnie drogę i jadą sobie dalej jakby nic się nie stało. Czy nie można wprowadzić automatycznego kick'a kiedy się kogoś uderzy celowo od prędkości np. 40km/h trzy razy przykładowo w ciągu 30 sekund?

Link to comment
Share on other sites

celowo ? a kiedy program ma stwierdzić że zrobiono to celowo ?a i czekaj pseudo konwoje ??? a od kiedy 90 to NORMALNA  predkość ,predkość określa chyba przepis ruchu drogowego wiec są odcinki po 50 -70 a i po 90 na godzinę wiec jak konwój jedzie 70 to moze ON jedzie normalna prędkością taką jaką nakazują mu przepisy a nie taka jaka jest dozwolona na danym eu 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 22.01.2017 at 1:47 PM, kokoniskoo said:

A ja polecam zapoznać się z przepisami dotyczącymi pilotażu drogowego i wszystkiego, co z tym związane, bo to nie jest do końca tak ;)

To moze jeszcze zamiast permabanow wyegzekwujmy zakaz prowadzenia pojazdow albo kare wiezenia?

Kiedy w koncu zrozumiecie ze nie da sie przeniesc wszystkich regul z rzeczywistosci do gry?

Jak chcesz tak bardzo przepisowej ilosci pilotow to wylacz komputer i nigdy do niego nie wracaj.

  • Upvote 2

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jak dla mnie osobówki oddają swój klimat do tej gry. Na drodze widać nie tylko ciężarówki, ale też i pojazdy osobowe. Może nie zagłębiajmy się do tego, aby jeździły po ulicach bryczki albo traktory, ale wypadająca osobówka w pole sprawia wrażenie wypadku samochodowego, co na swiecie zdaża się dosyć często. Takie moje zdanie. Ja bym tego nie zabraniał.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.