Jump to content

Poszerzenie strefy bezkolizyjnej na serwisach


RaneMoro

Recommended Posts

Szukałem podświadomie w dziale odrzucone, ale chyba nie umiem szukać.

 

Niemniej jednak jestem pewien że była już taka sugestia, jednym z argumentów na nie, jeśli dobrze pamiętam, było to że gracze byliby wtedy bardziej niesforni, bo przejeżdżaliby na pełnym gazie okolice serwisów bez konsekwencji, w końcu NCZ to w czym problem. W każdym razie taka brzmiała myśli tego kto pisał ten argument. 

 

Bardzo wątpię że ta sugestia... nie, nie że nie przejdzie. Wątpię że ilość pozytywnych skutków będzie większa od tych negatywnych.

Link to comment
Share on other sites

Cały czas zastanawiam się co to za różnica? Ja rozumiem, że brama wjazdowa to może być wąskie gardło, ale jeżeli ktoś robi to z głową to nie powinien mieć żadnego problemu zwłaszcza, że istnieje coś takiego jak tryb ducha. Po za tym przesuwając granice z czerwonej kreski (brama) na zieloną (ulica) nie byłoby widać tej granicy w postaci bramy jak jest ona teraz. Po za tym to co @elot360PL powiedział, znaleźli by się tacy, którzy by zaczęli trollować bardziej bo zauważyliby, że na ulicy można łatwym sposobem kogoś załatwić czy coś. Dla mnie to zbędne i nie potrzebne, i do dzisiaj sądzę, że strefy bez kolizji to zło konieczne, bo bez tego ludzie by się pozabijali całkiem, ale za to urealniłoby to życie na spedycjach etc.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Myślę że ten temat odnosi się do tego samego co i Twój, zresztą zapraszam do sprawdzania co jest w sugestiach odrzuconych a nie tworzyć co chwile to samo, bo szukając podobnych tematów natknąłem się na parę niemal że identycznych :-) 

Nie zapominajmy również o lekkim wydłużeniu strefy i dodaniu trybu ducha.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, WooQash said:

Ja rozumiem, że brama wjazdowa to może być wąskie gardło, ale jeżeli ktoś robi to z głową to nie powinien mieć żadnego problemu zwłaszcza, że istnieje coś takiego jak tryb ducha.

To ja już chyba oślepłem. Kiedyś ten tryb działał, ale teraz jakoś nie zauważam, żeby działał. Wielokrotnie jest wyrzucany w powietrze lub składany przy wyjazdach ze strefy bezkolizyjnej.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie pomysł dobry, zawsze jak zajeżdżam na warsztat to się boję wjeżdżać lub wyjeżdżać, bo ludzie nie patrzą w ogóle tylko myślą o sobie. Jak jeszcze z naczepą to już w ogóle dramat. A jeśli mam wypowiedzieć takie typowo swoje szczere zdanie to we wszystkich miejscach mapy powinna być strefa bez kolizyjna. Niestety, ale poziom graczy na MP jest bardzo niski, dlatego bez kolizji łatwiej by było bez nerwów pośmigać w towarzystwie. Kto chce zasuwa nawet i 150km/h zestawem, kto woli porządną jazdę jedzie 90km/h i żadnych wypadków. Warto przypomnieć, że ETS to nie NFS.

Link to comment
Share on other sites

Hmm to kiedyś były dobrze czasy,ale były odpały jak było bez kolizji xD

Co do propozycji uważam że nie powinno się tej strefy rozszerzać, wystarczająca jest taka jak jest obecnie.

Jeżeli ktoś na prawdę nie potrafi wyjechać z serwisu bez uszkodzenia, to nie powinien w ogóle jeździć :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 26.01.2017 at 11:18 PM, [Bazyl-Trans] bazyliszek [PL] said:

Widzę, ze nie grałeś kiedyś, gdy na całej mapie była stefa non collision:D

 

To były czasy :D Uhh, aż fajne się wspomina xD Tak czy siak me skromne zdanie jest proste. Nie. Nie widzę argumentu aby chociaż w minimalnym stopniu poprzeć Twoją propozycję. Osobiście nie mam problemu z wyjazdem ani z serwisu ani ze strefy spedycyjnej. Poszerzenie tej strefy tylko pogorszy sprawę. Jeśli macie z tym problem to polecam nie pchać się na serwis jeśli wiesz, że możesz z niego nie wyjechać. Proste.

Link to comment
Share on other sites

On 2.05.2017 at 5:46 PM, SlimShady! said:

 

To były czasy :D Uhh, aż fajne się wspomina xD Tak czy siak me skromne zdanie jest proste. Nie. Nie widzę argumentu aby chociaż w minimalnym stopniu poprzeć Twoją propozycję. Osobiście nie mam problemu z wyjazdem ani z serwisu ani ze strefy spedycyjnej. Poszerzenie tej strefy tylko pogorszy sprawę. Jeśli macie z tym problem to polecam nie pchać się na serwis jeśli wiesz, że możesz z niego nie wyjechać. Proste.

Myślę, że w obecnej sytuacji może to być jedyne sensowne rozwiązanie :( 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
35 minutes ago, [BA] Wiciu [PL/NL] said:

Myślę że bedzie to dobra sprawa aby powiększyć bezkolizyjności bo mamy tutaj przykład obecnej sytuacji w Calais oraz Duisburg. 

Da to tylko tyle, że wyjedziemy bez problemów z serwisu. A co dalej? Nadal będzie wyjeżdżanie i modlenie się, żeby jakiś patałach nie wjechał nam w tyłek.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

z jednej strony jestem na tak, bo przy wyjazdach czesto gesto wywala w powietrze ciezarowki, wystarczy ze ktos za kims od razu wyjedzie, poszerzenie strefy bez kolizyjnej pomoglo by przy wyjazdach z dlugimi naczepami i po 2 naraz moglo by wyjezdzac.

co do troli, niby jak oni by mieli tam psuc rozgrywke ?

to ze na eu2 w jednym miesice siedza sobie na warsztacie i oblegaja go, nie znaczy ze na spedycji musza tez koniecznie siedziec.

takie rozumowanie to glupota. nie niezrobimy tego bo trolle to wykorzystaja, to co teraz nic nie bedzie zmieniane i ulepszane, bo trolle maja to wykorzystywac ?

to nie trolle maja sie liczyc w tej grze a normalni gracze .

Link to comment
Share on other sites

Osobiście uważam że takie "rozwiązanie problemu" wyjeżdżania z warsztatu nie rozwiąże tego problemu, może nawet pogorszyć sprawę. Ciekaw jestem sytuacji gdy normalnie jadący ulicą gracz zobaczy że inny gracz wyjedzie z warsztatu i temu 1 przypomni się że strefa bezkolizyjna jest poszerzona, Zakładam że jechałby normalnie nie zatrzyma się i nie zwróci uwagi na tego drugiego . I tu sytuacja gdzie droga jest jednopasmowa i gracze wyjeżdżają z rozszerzonej strefy bezkolizyjnej w sobie. Według mnie wywołało by to niepotrzebny zamęt i niepewność normalnie jadących graczy.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Przywracając lekko temat do życia, zgadzam się z @Adik_, jeśli nie było to wcześniej poruszane, to jest jak najbardziej za.

  • Like 1

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.