Jump to content

Poglądy polityczne czy sztuczna napinka w MP?


G R E N Z [PL]

Recommended Posts

Cześć ludziska. :) Dziś zauważyłem bardzo dziwną uwagę od pewnego Admina, który pisał min. o tym, że będzie banował osoby z nickami tj. Donald Trump, Donald Tusk itp. I teraz nasuwa się pytanie. Adminowi odbiła władza do głowy czy ma inne poglądy polityczne i boli go coś w tym temacie. Każdy może ustawić sobie nazwę jaka chce, wiadomo jest pewna granica tego aczkolwiek to już taka trochę sztuczna napinka i pokazanie twardej ręki. Sam nie raz byłem Adminem i wiem, że wlepić bana to nie problem i wręcz przyjemność ale nie jest to przyjemne dla osoby, która go dostała. W tym przypadku ban byłby z dupy. :) Liczę na kulturalną dyskusję, nikogo nie krytykuję. Pozdrawiam!

 

PS. Wiem, że jest to wymienione w regulaminie, aczkolwiek no Trump to Prezydent, jako polityka ciężko go traktować. Wiele razy widziałem jeżdżącego Trumpa itp i nagle dziś, gdy było zaprzysiężenie Admin ściga owych graczy :D 

 

A tutaj mamy screen ww. opisanego komunikatu.

1ed1cb2218a09095.jpg

 

 

Edited by logmaster34
Link to comment
Share on other sites

Username/Tag

  • Having inappropriate usernames/tags including those with insults, any with no text, any with swearing in them, names matching administration, law enforcement organizations, any current living or deceased political leader or anything similar. This also includes tags that would indicate that you are a "Forum Mod", "TS3 Admin", "Admin", "Police", "Security" or similar and in any language.

 

 

tak, ze no ;) Regulamin to regulamin i musi się tego trzymać. 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

@logmaster34, zrobiłeś edycje postu, kiedy pisałem post tego Twojego "PS....." nie było ;)

 

Co do tych graczy których widzisz parę razy z takim nickiem to po prostu nie zawsze admin jest w grze (mają swoje życie i mogą sami czerpać z gry przyjemność i nie muszą ciągle wszystkich obserwować) lub po prostu nie specuje od pierwszego ID do ostatniego. 

 

Po prostu nie są tolerowane takie nicki wiec osoby które taki nick posiadają są po prostu banowane i tyle. Wiele razy widziałem jak administracja banuje takie osoby. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@logmaster34 czytasz że zrozumieniem czy tylko posty nabijasz?

 

Napisał jasno że tak jest w regulaminie i się tego trzyma i bądź co bądź ma racje. No ale skoro nie rozumiesz...

 

Uważasz że to jakieś polityczne przekonania. Właśnie widać jak się znasz na tym jak działa tłum. Wytłumaczę ci to na innym przykładzie. Czy codziennie czytasz wiadomości żeby nie jechać na landówke śmierci? Nie? A wiesz czemu? Bo nie zawsze jest na nią "moda". Nie zawsze jest przepełniona i na tyle popularna żeby administratorzy na czacie ogólnym kazali się tam nie pokazywać. Jak to ma się do twojego tematu? Pewnie jeździ sporo osób z nickiem od Trumpa, ale teraz jest o nim głośno bo został prezydentem etc. "Ludzie" chcąc być fajnymi nazywają się jego imieniem, nazwiskiem, wariacjami jednego i drugiego, ale teraz jest tego więcej bo Trump jest jednym z popularniejszych tematów. Wniosek? Trzeba ogólnie wszystkim powiedzieć żeby z tym skończyli. 

Coś jak wprowadzenie nowego Mercedesa. W trybie natychmiastowym rozpoczęły się wyścigi na wstecznym. Tak samo tutaj. Trump wybrany, w trybie natychmiastowym pojawiła się duża ilość nicków z imieniem kogoś ważnego, i trzeba coś z tym zrobić.

 

A jak nie rozumiesz powyższej wiadomości i nadal uważasz że to jakieś polityczne przekonania, to pisz do @zmaster1985 i nie dziel się wszystkimi swoimi teoriami spiskowymi.

 

Ave.

Link to comment
Share on other sites

Ehh.. nie jest to nic nowego, ani żadne polityczne przekonania, po prostu poinformował graczy, że takie coś jest nie dozwolone, tym bardziej że teraz z okazji zaprzysiężenia co raz więcej osób mogły by sobie taki nick ustawić, jak tutaj już ktoś wspomniał, wszystko zgodnie z regulaminem ;) 

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

Tak czy siak będą się tacy trafiać. Na serwery co jakiś czas ukradkiem wchodzi Andrzej Duda, Vladimir Putin, czasami nawet Adolf Hitler. To samo było z Obamą i będzie z Trumpem, i jest to w Regulaminie nie od dzisiaj i nie raz będzie to jeszcze wracać. Co prawda najbardziej widoczni są tacy znani, ale czasami zdarzają się perełki mniej znanych osób z polityki co też jest zabronione także tego. Przypomniane to było i nagłośnione było to w związku z wiadomą sprawą dnia wczorajszego, nie mniej nie ma to żadnego podłoża poglądów politycznych czy innych obsesji.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Nie żebym miał jakieś ale. Aleeee Dlaczego nie można podszywać się pod trumpa a pode mnie już tak? Czy fakt że nie jestem znany uprawnia kogoś do używania mojego nazwiska? To oczywiście tylko przykład.
Żeby regulamin z tym pkt był prawidłowo odbierany powinniśmy pomyśleć o stałym nicku, przy rejestracji. Myślę że wtedy łatwiej było by zapanować nad niechcianymi nickami :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.