Jump to content
Czlowiek biznesu

Zmniejszenie ilości banów na ban permanentny

Recommended Posts

Nazwa Sugestii:Zmniejszenie ilości banów na ban  permanentny

Opis Sugestii:
Aktualnie sytuacja wygląda tak
1-3- admin wybiera na ile dni jest ban
4-Ban na 1 miesiąc
5-Ban na 3 Miesiące
6-Ban permanentny 
Po zmianie wygląda tak:
1-2 Ilość dni wybiera admin 
3-Ban 3 miesiące
4-Ban  permanentny
Bo ludzie mają w d-pie regulamin mp  i zasady ruchu drogowego .Dlatego trzeba zwiększyć szybkość wygrania bana permanentnego. Kto jeździ ostrożnie on ma nikłe szanse dostać ban permanentny.

Przykładowe obrazki:Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Bo to zmniejszyło ilość trolli w świecie MP.I bardziej ludzie uważali aby nie zdobyć ban permanentny.

 

 

Edited by Wolny Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu nie pójść krok dalej i od razu po pierwszym przewinieniu banować pernamentnie? Zamiast zaostrzać kary wypadałoby się zastanowić, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Wątpię, żeby powodem były niskie kary. Kary są wystarczające. Jeżeli dążymy do wyeliminowania "trolli", to równie dobrym i skutecznym pomysłem jest banicja pernamenta za każdą pierdołę. Nie tędy jednak droga. Zamiast sugerować zaostrzenie kar, co jest tylko powierzchownym rozwiązaniem, warto się trochę głębiej nad tym zastanowić.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

przy rozdawczości banów za byle draśnięcie, trąbienie czy zapalenie koguta albo "obraza" członka teamu (gdzie członek decyduje co go obraża ;)  dobrze że o członka się nie obraża :) ) raczej pasowało by uściślić za co i na ile dawać. Np. jak ktoś z premedytacją jedzie autostradą pod prąd i wali w drugiego i jest niepodważalny dowód powinien od razu perma dostawać. A jak ktoś przypadkowo draśnie naczepą zestaw admina i nawet nie zauważy a ten mu wali bana, albo pomyli się w anglii to lepiej niech zostanie te 6 do perma. Już nie bądź taki gestapowiec bo tobie też się może zdarzyć... Skąd się bierze w ludziach ta chęć do tego bezwzględnego karania i uwalania? Takiś święty? To jest tylko gra .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak. To nie ma sensu. Dlaczego? Bo to jest symulator, gra w której wszystko się może wydarzyć szczególnie na mp. Jest się tylko człowiekiem więc według Twojego rozumowania za jakiś błąd miałbym dostać perma? Pomijam fakt z "trollami" bo oni nie zasługują na bawienie się z nimi ale też nie zasługują od razu na perma ponieważ są osoby, które postanowiły raz kogoś stuknąć, zepchnąć itp. wiem, że to nie jest akceptowalne ale wszystkich do jednego worka wrzucić nie można.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie, wy umiecie w ogóle czytać? Kolega @EP07-1023 proponuje zastanowić się nad powodem pojawiania się trolli i nie zaostrzać kar, ironizuje o banie permanentnym za pierwsze wykroczenie. Wy się nakręciliście, jakby chciał każdego zbanować i w ogóle najlepiej banować wszystkich jak leci. Czytanie ze zrozumieniem chyba ktoś pominął na etapie edukacji wczesnoszkolnej.

 

Samo zaostrzenie kar należałoby zostawić do decyzji administracji, wydaje mi się, że są na tyle kompetentni, że znają granicę dobrego smaku, a jednocześnie odpowiedniej rygorystki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
54 minutes ago, pause1 said:

 

kogo masz na myśli bo nie widzę do kogo mógł byś te słowa kierować? 

Do kolegi EP07-1023 odniósł się tylko Rane to dlaczego piszesz w liczbie mnogiej?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...