Jump to content

Potrzebuję pomocy.


ProGamerPL

Recommended Posts

A więc przychodzę po pomoc w sprawie ustawień kierownicy Logitech DFP. Męcze się z tym już 2 dni jednak cały czas czegoś mi brakuje. Prosiłbym o wytłumaczenie co dokładnie robią takie opcje w ETS jak: Sztywność układu sprzężenia zwrotnego, środkowanie sprzężenia zwrotnego oraz tłumienie force feedback. Nie daje mi to spokoju bo chciałbym jak najlepiej ustawić pod siebie kierownicę. A może wy macie jakieś swoje idealne ustawienia ?

Link to comment
Share on other sites

Sztywność układu sprzężenia zwrotnego - kierownica nawet w miejscu jak sie stoi wraca do środkowej pozycji

Środkowanie sprzężenia zwrotnego - to działa tak samo jak jedzie się w realnym życiu samochodem gdy ma się skręconą kierownice to jak się doda delikatnie gazu to się sama prostuje w ETS2 słabo to działa no ale działa

Tłumienie force feedback - sam nie wiem jak ustawiałem kierownice to nie czułem różnicy przy jeździe czy było włączone czy nie sam nie wiem od czego to...

 

Jak się mylę to niech ktoś poprawi... Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.