Jump to content

HARİTA DIŞI YASAKLANMA OLDUĞUNU BİLMEMEK

Guest

Recommended Posts

MERHABA ARKADAŞLAR OYUNDA HARİTA DIŞI ÇIKILMAYACAĞINI BİLMİYORDUM VE BEN SİNGLE PLAYERDEN DİESBURG ÇIKIŞI SOL TARAFTAKİ KAYALIKLARA IŞINLANIP MULTİPLAYER OYUNA GİRDİM... 

ADMİN BENİM SERVİSE GİTTİĞİM ANI ÇEKMEMİŞ...

http://plays.tv/video/5878f6db9bcf2491d7/h-socann-ba-gan-exit-map

VE BEN F7 İLE SERVİSE GİDİP YOLA ÇIKTIĞIMDA

BU İZLEYECEĞİNİZ VİDİOYU ÇEKMEMİŞ VE BU SIRAA BANA HERHANGİ BİR UYARI VERMEDİ...

VİDİONUN ALTINDKİ VİDİO FULL ONUDA İZLEYİN...

LÜTFEN BU YASAĞIMIN KALDIRIN VE BEN BUNA EMİN OLUN BİR DAHA AYNI HATAYI YAPMAYACAĞIM ADMİNE BU DURUMU İZAH EDEMİYORUM...

SAYGILARIMLA...

HÜSOCANN BAŞGAN

Topic is inactive. Locked & Moved to Archive

Edited by HUS'OCAN BA?GAN

Merhaba @ERDI CAVUS

Harita sınırlarının dışına çıkmak 

Araçla gidilebilir olanlar dahil olmak üzere, herhangi bir şekilde harita sınırlarının dışına çıkmak; resmi oyun içi yöneticisi (IGA) veya benzeri bir yetkiniz olmadığı sürece yasaktır.

Bu kurala uymamış bulunuyorsunuz. Admin size F7+Enter veya oyundan çıkmanız için yeterli bir süre vermiş bulunuyor. Fakat siz 1 dakika boyunca olduğunuz yerde durduğunuzu görüyoruz bu tercihi zamanında kullanmadığınız için admin kuralı uygulamak zorunda kalmıştır.

Haksız ban yediğinizi düşünüyorsanız eğer: [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

• Upvote 1

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Merhaba anlıyorum sizi evet bir dakikadan fazlla süre vermiş ama bana bir uyarı verebilirdi ve ben haritadan dışarı bir daha çıkmazdım bunu bir seferlik için affedim yasak geçmişimi temizleseniz veya belli bir bağışta bulunup geçmişlerimi sıfırlama imkanım varmı...

Oyuna giriş yaptığınızda anda bütün kuralları okuyup, anlayıp, kabul etmiş sayılırsınız ve bu nedenle adminlerin sizi bir kere daha uyarmasına gerek yok. Bazı adminler insiyatif alıp direkt olarak banlamak yerine kickleyebiliyor ancak yine de bunun sadece adminin insiyatifine bağlı olduğunu unutmayın. Tüm adminlerden her durum için insiyatif almasını beklemek biraz abes olur sanırım, bütün durumlarda insiyatif alıp, cezalandırmayı pas geçerlerse bu işin önü alınamaz.

Yaşadığınız durumla ilgili olan kural: http://prntscr.com/dyy26y

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.