Jump to content

Recommended Posts

On 21.01.2017 at 11:09 PM, AristokraT_1992 said:

може хтось з Вас звернутися до розробників МП щоб вони добавили можливість купувати свої прицепи

Про це потрібно писати не розробникам мультиплеєру, а на офіційний форум SCS 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Фігня якась хлопці...

Проблема перша, після гри в МП в сіглі гра зависає. Навіть загружаю старий сейв, захожу в МП, трішки покатаюсь, захожу в сінгл і завісон.

Проблема друга (все в МП), гра зависає, коли викликаєш технічку, також гра зависає на паромах, не можу потрапити до Великобританії, взяв на свою голову вантаж туди. Моє авто Volvo FH 8x4.

Загружа сейв. який ще робить в сінглі, їхав до парому, гра зависала.

Edited by Mopar
Link to comment
Share on other sites

On 22.01.2017 at 0:09 AM, AristokraT_1992 said:

щоб вони добавили можливість купувати свої прицепи

SCS уже отвечали на этот вопрос - этого не будет. Как минимум ближайшие пару лет.

ResTed.gif

Бронзовый призёр в номинации "Сотрудник поддержки 2016"

Game Moderator Leader of the Year 2019 - #2

TMPForum.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Всем привет, тут такой вопрос я вижу у многих русских в игре на аватарках код региона с авто номеров, я вот тоже захотел подобное сделать, зашел на сайт wot поставил аву и обрезал20008233fa.png.26be43498110327142720ae1a9651415.png оставив только код области, в игре у водилы показывает а в мультиплеере оказывается люди видят другую аву которая в стиме, но вот незадача в стим я не могу впихнуть эту картинку так как он ругается что минимальный размер 100х100 и обрезать там нельзя, что делать господа?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, chaos_ua said:

Всем привет, тут такой вопрос я вижу у многих русских в игре на аватарках код региона с авто номеров, я вот тоже захотел подобное сделать, зашел на сайт wot поставил аву и обрезал20008233fa.png.26be43498110327142720ae1a9651415.png оставив только код области, в игре у водилы показывает а в мультиплеере оказывается люди видят другую аву которая в стиме, но вот незадача в стим я не могу впихнуть эту картинку так как он ругается что минимальный размер 100х100 и обрезать там нельзя, что делать господа?

Не могу сказать на счёт аватарок, но свой номер для грузовика Вы задать можете. Вы не сможете вставить своё собственное изображение номера, как на скрине, в качестве номера грузовика или трейлера. Это не возможно. Но посредством  WorldOfTrucks.com свой номер для грузовика Вы можете настроить.

Edited by AlexKERNEL

10.jpg?_1693113983

Link to comment
Share on other sites

Всім привіт! Може хтось має відповідь на моє запитання. Ось у мене є DLC Michelin fan pack, і розмалював я свого тягача синьо-жовтим пеінтом, який йде з цим DLC і тепер катаюся весь такий двох-колірний супер-дупер патріот. Вот тільки мені цікаво, чи бачать цей пеінтджоб на моєму кориті ті, в кого немає цього доповнення, бо наскільки мені відомо, всі необхідні файли дозавантажуються після добавляння доповнення в бібліотеку. Що скажете хлопці?

(Скрін з магазину Стеам)

ss_dbbe0dd2f73a02786613ad319097e982d6b23944.600x338.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, StigInTruck said:

Всім привіт! Може хтось має відповідь на моє запитання. Ось у мене є DLC Michelin fan pack, і розмалював я свого тягача синьо-жовтим пеінтом, який йде з цим DLC і тепер катаюся весь такий двох-колірний супер-дупер патріот. Вот тільки мені цікаво, чи бачать цей пеінтджоб на моєму кориті ті, в кого немає цього доповнення, бо наскільки мені відомо, всі необхідні файли дозавантажуються після добавляння доповнення в бібліотеку. Що скажете хлопці?

(Скрін з магазину Стеам)

ss_dbbe0dd2f73a02786613ad319097e982d6b23944.600x338.jpg

твій пейнтджоб бачать лише ті, в кого є таке ж длс

Link to comment
Share on other sites

Всем привет 
у меня один простой вопрос 
когда ждать обновление МП под версию 1.27.2.9 ???

ато купить купил а поиграть не могу:)

Link to comment
Share on other sites

On 04.07.2017 at 3:17 PM, platineto said:

когда ждать обновление МП под версию 1.27.2.9 ?

Мультіплеер підтримує цю версію

ResTed.gif

Бронзовый призёр в номинации "Сотрудник поддержки 2016"

Game Moderator Leader of the Year 2019 - #2

TMPForum.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
4 hours ago, [???????] Quickly said:

@Green1 В тебе стоїть не та версія гри, зайди в стім->бібліотека->властивості->Бета-версії і вибери відмовитися від всіх бета-версій.

Стоїть,відмовитись,але всеодно не працює!,перевстановлював і гру,і мультіплеєр,нічого не допомогло.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Green1 said:

Стоїть,відмовитись,але всеодно не працює!,перевстановлював і гру,і мультіплеєр,нічого не допомогло.

Папка до гри не та вказана, скоріш за все коли ти перевстановлював стім в тебе з'явилась нова папка з грою, а шлях залишився до страї папки з грою. Відкрий стім та подивись локальні файли і скажи той шлях в мультиплеєрі вказав чи ні.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [???????] Quickly said:

Папка до гри не та вказана, скоріш за все коли ти перевстановлював стім в тебе з'явилась нова папка з грою, а шлях залишився до страї папки з грою. Відкрий стім та подивись локальні файли і скажи той шлях в мультиплеєрі вказав чи ні.

Можеш мене додати в стім?,потрібна твоя допомога

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 31.12.2017 at 2:34 PM, Mopar said:

Перестали підтримувати ATS MP, не можу зайти на останній версії....

так є така фiгня. Обiцяли оновити до нового року, але щось пiшло не так. I нiяких новин на даний момент з приводу ATS нажаль немає.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Бачив МП АТС пацани тягнули тройний причеп, де вони його взяли, то якийсь мод, чи адон, в мене немає в переліку вантажів нічого подібного. Адони я купи всі, окрім розмальовки Valentine's Day .

Link to comment
Share on other sites

  • i z m locked and unlocked this topic
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Всім привіт! Вибачаюсь за наступне тупеньке запитання. Народ скажіть, особливо команда TruckersMP чи є у планах додати кілька модифікацій у мультиплеєр, які ще ближче б наблизили гру до симулятора? 
1) Фізика та поведінка транспорту у тому числі кабіни, сидіння, причепа та всієї підвіски. Бо відверто кажучи симулятора в поведінці автопоїзда і його ходової части в тому числі і кабіни з сидінням я в грі не побачив. Хотілося б бачити як гойдається кабіна на пневмо балонах, як автопоїзд плавно амортизує, хто хоча б раз у житті їздив мене зрозуміють, тим самим це додасть реалізму. Знаю, скажете що з таким маленьким модом з нашими "водіями", буде досить важко, і проблематично грати, як наслідок це збільшення ДТП, заторів і т. п... Тут я згідний, але ж є 4 сервера, як варіант один запустити з такими доповненнями, які дійсно додадуть більше реалізму до нашої з вами улюбленої гри. 


2) Звуки. Всі присутні звуки, особливо того транспорту що знаходиться біля тебе, так би мовити на дворі. А саме страшне це шкода, деколи як вона проїжджає біля тебе, часом лякає, та і звук такий що вуха ріже...
Прошу пробачення, може не там пишу, може це взагалі не можливо в принципі для мультиплеєра. Але як що на зиму нас тішать зимовою модифікацією, припускаю що все таки МП дозволяє грати з модифікаціями. Просто дуже цікаво чи це можливо і чи є якісь плани на рахунок цього. Дякую за розуміння!

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Game_Z said:

Всім привіт! Вибачаюсь за наступне тупеньке запитання. Народ скажіть, особливо команда TruckersMP чи є у планах додати кілька модифікацій у мультиплеєр, які ще ближче б наблизили гру до симулятора? 
1) Фізика та поведінка транспорту у тому числі кабіни, сидіння, причепа та всієї підвіски. Бо відверто кажучи симулятора в поведінці автопоїзда і його ходової части в тому числі і кабіни з сидінням я в грі не побачив. Хотілося б бачити як гойдається кабіна на пневмо балонах, як автопоїзд плавно амортизує, хто хоча б раз у житті їздив мене зрозуміють, тим самим це додасть реалізму. Знаю, скажете що з таким маленьким модом з нашими "водіями", буде досить важко, і проблематично грати, як наслідок це збільшення ДТП, заторів і т. п... Тут я згідний, але ж є 4 сервера, як варіант один запустити з такими доповненнями, які дійсно додадуть більше реалізму до нашої з вами улюбленої гри. 


2) Звуки. Всі присутні звуки, особливо того транспорту що знаходиться біля тебе, так би мовити на дворі. А саме страшне це шкода, деколи як вона проїжджає біля тебе, часом лякає, та і звук такий що вуха ріже...
Прошу пробачення, може не там пишу, може це взагалі не можливо в принципі для мультиплеєра. Але як що на зиму нас тішать зимовою модифікацією, припускаю що все таки МП дозволяє грати з модифікаціями. Просто дуже цікаво чи це можливо і чи є якісь плани на рахунок цього. Дякую за розуміння!

привіт,  на рахунок  фізики то треба питатися scs розробників на форумі, за інші моди такі як шкода з часом буде видно, можливо і щось зроблять. 2) за звуки це так зроблений мп,  з часом поправлять

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.