Jump to content

Niewidzialni kierowcy


micuwa

Recommended Posts

Witam, otóż pojawia się problem z synchronizacją, ja widzę kolegę a kolega mnie nie widzi. Pojawia się to za każdym razem - dwa screeny z dwóch perspektyw: na pierwszym u kolegi (Marcin - mercedes ostatni po prawej stronie) mnie nie ma a na drugim zdjęciu ode mnie widać go normalnie

 

b73e3774f5d5d.jpg

 

R42Ze20.jpg

Edited by micuwa
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, WooQash said:

Tak na prawdę to z tego screenu nie wynika nic, bo nie widać czy zdjęcie zostało zrobione w jednym czasie czy jak. 

Screen wykonany w tym samym czasie, jest on tylko poglądowy.

 

4 hours ago, Abed said:

Dzieje sie to zaraz po polaczeniu czy w trakcie gry?

Mielismy tak pare razy z kumplami, ze po polaczeniu w tym samym miejscu ktorys nas nie widzial a my jego. Wystarczylo zeby sie chociaz minimalnie ruszyc i sie naprawialo.

Po połączeniu do gry w tym samym miejscu, gdzie jest kolega jest dobrze jednak jak oddalimy się od siebie (znikiemy z taba) i z powrotem do siebie wrócimy to ja go widzę a on mnie nie i trzeba od nowa przeładować grę i wtedy jest okej - dodam, że mam tak tylko z dwoma kolegami z firmy a z innymi nie ma problemu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.