Jump to content

servise girdiğimde oyundan atıyor.

Baris59

Recommended Posts

arkadaşlar ingilizce bilmediğimden Türkçe yazıyorum bir Türk admın bilgilendirirse çok iyi olur.

oyunda sorun yok.

mıchelın dlcsini aldığımdan sonra başladı.

aktif veya inaktif olmasına rağmen parçacıya giremiyorum.

sadece ben değil bu sounu yaşayan çok insan varmış.

nedir bu sorunun kaynağı.

yapmadığım hiçbirşey kalmadı herşeyi yaptım düzelmiyor.

Topic is inactive. Locked & Moved to Archive

Edited by LIGHTOFGOD

Merhaba @bariss59

Sırasıyla;
1)Ekran kartınızın driver güncellemelerinin son sürümde olduğundan emin olun.
2)Oyun içi şirketinizde bulunan işçileri işten çıkartın ve boş tırları satın.

Sorununuz devam ederse;
3)Yeni ve temiz bir save dosyası ile oyuna girmeyi deneyin.
4)Truckersmp Launcher programını silin ve tekrar yüklemeyi deneyin.
5)Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silin ve oyuna girmeyi deneyin.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

13 hours ago, Kobra Oyun Tv said:

Bu hatayı daha öncede duymuştum dlc ile alakalı bir sıkıntı yok bunu şöyle düzeltebilirsin;

Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg  dosyasını sil ve oyuna tekrar gir hala sorun dvm ederse saveni değiştir sorun oratadan kalkacaktır.

Üste olan mesajıma bakarsanız zaten şuan yazdığınız şeyi ben daha önce belirtmişim tekrar yazmanızın mantığını anlamadım. ?

• Upvote 1

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

• 2 weeks later...

Merhaba @bariss59 ; 

• Belgelerim/config.cfg/sırasıyla CTRL+F ile aşağıdaki değerlerle değiştirin.
  • uset g_console "1"
  • uset g_developer "1"

Ardından ETS 2'ye girin ve "é" tuşuna basarak;   g_force_economy_reset 1 yazın. Ardından oyunu kapatıp yeniden açın, karşınıza 1 uyarı gelecek ve Tamam diyerek Sür'e basın. Ardından "é" tekrar basın ve  g_force_economy_reset 0  yazın. Şöförünüzü 1 Dinlenme alanında dinlendirin ve F7+ENTER yapmayı deneyin, sorununuz çözülecektir. İyi Forumlar.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.