Jump to content

Unsupported game version (Desteklenmeyen oyun versiyonu)

RES1DENT

Recommended Posts

Öncelikle herkese selamlar;

Oyunda daha yeni oyuncuyum, oyundaki güncelleştirmelerden pek haberdar olamıyorum (daha doğrusu zamanım olmuyor).Son güncel versiyonunu yüklemek istedim hatta adminlerin hazırladığı yardım sayfalarına tıklım tıklım takip ederek yükledim fakat oyunu başlatmak isterken (multiplayer versiyonunu) Unsupported game version hatası verdi. Pek bir çözümde bulamadım,(İngilizcem var denilebilir ama çok iyi değil).Oyundaki en son güncelleştirmeyi ne zaman yükledim daha hatırlamıyorum Şubat 2016'idi sanırsam,(Steam'de en son oynayışım öyle diyor).

Hangisinden takip ederek indirdin diyecek olursanız işte bunlar;

ve son olarak bu sayfa ;

ets.png

Bu resimde BETA sürümü  "Hiçbiri" 'inde.

ets1.png

Evet diyince zaten yüklenme konusunda yardım falan edildiği söyleniyor ama pek alakalı bulmadım.

Bu uyarıyı kapatınca ise şu geldi;

ets2.png

Sanırsam burdada oyunu silip tekrar yüklememi söylüyor..

Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler..

Topic is inactive. Locked & Moved to Archieve.

Edited by LIGHTOFGOD

AqhskkU - Imgur.png

Sanırım oyunu son sürüme güncellemişsiniz. Sondan bir önceki fotoğrafta sürümün uyumlu olmadığını düşürmeniz gerektiğini söylüyor. (Euro Truck bugün çıkan sürümü desteklemiyor hemen yukarda anonsu görebilirsiniz.) Silip yüklemeniz zaman kaybı olur sürümü düşürün.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.