Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Sprawa pewnego bana i obraza admina


WooQash

Recommended Posts

15 minutes ago, bazyliszek14 said:

W tym się nie orientuję bo różne wersje słyszałem, ale zauważ że nie mamy wglądu który ban był anulowany. W tej chwili patrząc w Twój profil wiem tylko tyle, że anulowano Ci perma za nick.

Mam screeny apelacji oczywiście ich tutaj nie dam chyba ze sie znajdzie ktoś  "wpływowy" na truckersmp xD zostały wysłane do banującego a ten "nic" więc mogę je przesłac tylko wyżej

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Adekovski said:

Dajcie już spokój z tym tematem dobra? Poszedł ban i tyle, złamałem wielokrotnie regulamin, obraziłem administracje itd, także skończmy to nakręcać bo nie widzę w tym sensu.. Przyznaję się do błędu, że zachowałem się jak dziecko reagując tak a nie inaczej na bana, który został mi nałożony i nie oczekuje że kiedykolwiek on zejdzie. Także skończmy już wjeżdżać na siebie bo to że "jegomość" przegiął, to nie znaczy że teraz całe forum ma mieć kogo zwyzywać od góry do dołu.. To jest tylko i wyłącznie sprawa między mną, a adminem i nie potrzebnie rozgłosił to do tego rozmiaru. Proszę jeszcze raz skończmy tą "dramę" i niech każdy zajmie się swoimi sprawami, a ja sobie wrócę do CS'a ;) Trzymajcie się i szerokości :) 

 

 

Ja myślę że ten temat można zakończyć na tym poście. Nie ma sensu ciągnąć tego dalej i robić niepotrzebnych burz. Zamykam. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.