Jump to content

Sprawa pewnego bana i obraza admina


WooQash

Recommended Posts

2 hours ago, bazyliszek14 said:

To nie ma żadnego znaczenia. Naruszyliście regulamin serwera wielokrotnie i dostaliście za to karę. Chcecie tak odwalać to stwórzcie sobie własny serwer to etsa.

 

Admin nie jest robotem, który ma całe 24h siedzieć na serwerze i pilnować. Jeśli miałeś takie sytuacje nagrane i ich nie zgłosiłeś to już tylko Twoja wina i nie miej o to pretensji. A screenami niewiele udowodnisz.

 

To napisz apelację. Te forum nie jest od tego. Nie oglądałem całego filmu (jedynie fragmentami), ale jeśli rzeczywiście były teksty typu: "niech umrze na raka" itp. to wcale się nie dziwię że dostałeś permbana. Sam bym takiego przyznał

Akurat ja czegoś takiego nie powiedziałem, zwyzywałem go i tak dalej, ale nie padł tekst typu "zdechnij na raka" z moich ust. Kolega wyskoczył z czymś takim, a ja nie mam na niego wpływu co on mówi..

 

8 hours ago, Mikkell said:

Uważam że jak najbardziej perm nie wiem tylko po co ten człowiek robi gówno burzę skoro na 2 h filmu widać co robi na drogach ets ja rozumiem że gra jest od 3+ ale część społeczności chce poczuci się prawdziwy kierowca a tacy ludzie jak ci to psują. Uważam że sytuacja jest jasna ale co nie którzy chyba tego nwm. 

Witam Panie prawdziwy kierowco jak chcesz się tak poczuć to zrób sobie prawko na tira i idź do pracy w firmie logistycznej.. Po drugie nie robiłem "gówno burzy" przez 2 godz tylko komentowanie bana trwało 30 min, a dramę zrobił admin tutaj na forum.. Po co coś takiego? Chciał przez to coś udowodnić? 

 

Używaj opcji edytuj // Bandero

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Adekovski said:

Witam Panie prawdziwy kierowco jak chcesz się tak poczuć to zrób sobie prawko na tira i idź do pracy w firmie logistycznej.

Gra jest własnie po to, żebyśmy mogli się choć trochę poczuć jak zawodowy kierowca, więc mi tu nie gadaj takich rzeczy. Części osób może nie stać na takie prawko bo jego całkowity koszt (ze wszystkimi kursami oprócz ADRów) wynosi ok. 10 000 zł.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie perm się jak najbardziej należy. 

Wchodząc na serwer KAŻDY akceptuje regulamin TruckerMP. Jak ktoś chce sobie urządzić crash testy to polecam GTA albo iść na singla i rozbijać się o ruch AI. Jak się chcecie pobawić na TMP to chociaż tego nie upubliczniajcie ;) Chociaż i tak znając życie ktoś was nagra czy coś. 

 

@Aro31 dobrze wie jak kończy się wyzywanie admina/członka TruckersMP Team na Facebooku :lol:

 

@WooQash nie przejmuj się :P tacy ludzie nie są warci nerwów ;)

  • Upvote 2

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, PatrycjaPL said:

Jak dla mnie perm się jak najbardziej należy. 

Wchodząc na serwer KAŻDY akceptuje regulamin TruckerMP. Jak ktoś chce sobie urządzić crash testy to polecam GTA albo iść na singla i rozbijać się o ruch AI. Jak się chcecie pobawić na TMP to chociaż tego nie upubliczniajcie ;) Chociaż i tak znając życie ktoś was nagra czy coś. 

 

@Aro31 dobrze wie jak kończy się wyzywanie admina/członka TruckersMP Team na Facebooku :lol:

@PatrycjaPL oj wiem mam nauczkę  ale CI bo się wyda :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Adekovski said:

Powiedz mi WooQash gdzie jesteś jak mi typy wjeżdżali na czoło skręcając specjalnie na mój pas i rozwalając mi trucka..? Gdzie jest też reszta adminów jak całe firmy blokują moich znajomych na drodze? Pokazywałem Ci screeny z tego i co? Nawet nie napisałeś słowa na ten temat.. Pójdźmy dalej, kiedy zapytałeś bądź napisałeś do mnie czy możesz pobrać film z mojego kanału i udostępnić go na swoim kanale YouTube? Nie przypominam sobie takiej rozmowy, w związku z tym proszę o jego usunięcie..

 

Będę to powtarzać do znudzenia, bo myślenie boli. ADMINI NIE SĄ WSZĘDZIE I NIE MOGĄ BYĆ WSZĘDZIE. Nie moja wina, że inni gracze nadużywają systemu reportów i zgłaszają kogoś po fakcie (około 50% reportów w grze) gdzie my tracimy czas na takie akcje gdzie nikogo ukarać nie możemy, a inni na tym tracą. Na prawdę nie jesteśmy robotami ani wróżbitami aby wiedzieć gdzie pojawić się najlepiej, bo system reportów nie faworyzuje większych czy mniejszych zadym. To wszystko zależy od Was i od tego jak używacie reportów!

 

Co do mojej ewentualnej odpowiedzi na Twoje pytanie podczas streamu... ciekawe jak skoro miałem bana na czacie. Miałem się urodzić jeszcze raz aby to napisać, czy jak? Trochę pomyślunku! A odpowiadając na Twoje pytanie teraz, to pierwszy screen nie pokazywał nic. Nie było wiadomo gdzie to jest zrobione (czy Anglia, czy Europa) bo nie było żadnego znaku drogowego czy pokazanej mapki, a z samej sytuacji można było wywnioskować, że albo jeden, albo drugi jechał pod prąd. Komu mogłem wierzyć widząc i słysząc to co widziałem na Twoim streamie.

 

Co do usunięcia materiału... zapomnij! Ja mam obowiązek Tobie udowodnić winę i muszę mieć zabezpieczenie w postaci materiału, nad którym mogę mieć kontrolę. Twój stream i Twoja sprawa czy usuniesz nagranie czy nie, ja muszę mieć podstawkę na dziś, jutro, za miesiąc, a nawet za rok. Więc jakiekolwiek usuwanie nie wchodzi w grę i każdy Ci to napisze od admina po dewelopera!

 

Cały czas pokazujesz się jako ten obrażony, a ja jako obrażający. Cały czas udajesz świętego, którym nie jesteś. Zrobiłeś manianę, może i przeprosiłeś, ale ja tych przeprosin nie przyjmuję. Za dużo oszczerstw i obrazy poleciało w moją stronę aby zwykłe przepraszam na Forum coś pomogło, w dodatku obarczone kolejnymi pretensjami w moją stronę. Nie znasz zasad i dalej brniesz w swojej niewiedzy dalej pokazując jakim małym człowieczkiem jesteś w tej społeczności, dlatego o jakimkolwiek odbanowaniu z mojej ręki nie licz nigdy!

 

 

1 hour ago, Aro31 said:

Owszem kolega przyznał się że zrobił taki wybryk po raz 1 ale chociaż miał odwagę przeprosił Cenie sobie ludzi którzy po zrozumieniu tego co zrobili mają odwagę publicznie przeprosił Plus dla Ciebie kolego

 

Może od razu ma zostać odbanowany? Według mnie w jego poście nie ma żadnego zrozumienia, a przeprosiny są takie na odwal się, byle były. Takie moje zdanie.

 

 

1 hour ago, Adekovski said:

Akurat ja czegoś takiego nie powiedziałem, zwyzywałem go i tak dalej, ale nie padł tekst typu "zdechnij na raka" z moich ust. Kolega wyskoczył z czymś takim, a ja nie mam na niego wpływu co on mówi..

 

Nie ważne czy z Twoich czy nie. Nie zaprzeczyłeś temu, nie powiedziałeś do kolegi "weź się uspokój, nie mów tak". Zaakceptowałeś jego słowa tak samo jak akceptowałeś to, że możesz dostać bana za swoje streama.

 

Sądząc po Twoim nastawieniu przyszedłeś się tutaj bronić, a tak na prawdę nie masz przed czym, bo sprawa jest prosta jak 150. Jesteś winny Ty i Twój kolega i nie ważne kto co dokładnie powiedział, bo obaj macie sporo za uszami i żadnego zrozumienia nadal ani poszanowania zasad.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Smieszy mnie najbardziej sytuacja gdzie wyszyscy sa obeznani z regulaminem cytuja jego wersy wybudzeni w srodku nocy ale sie z nim nie zgadzaja i uwazaja ze jest poje... jak mi cos nie pasuje to nie wchodze w to ! Jesli chce grac w gre gdzie regulamin mowi jasno nie wolno ci tego tamtego i owego to jak go zaakceptuje to sie z nim zgadzam czyli nie robie glupka z regulaminu tylko z siebie jesli robie cos swiadomie wbrew niemu... Mamy przyklad jak gry oglupiaja spoleczenstwo i nawet tak malo skomplikowane jak ETS :P Panowie admini i deweloperzy moze stworzcie jeden serwer na 500-1000 slotow gdzie mozna sie ramowac jezdzic pod prad i lamac zasady ruchu drogowego ? moze tam ludzie ktorych w szkole bija kredkami  beda mogli odreagowac ? Na pozostalych serwerach niech panuje lad i porzadek i niech przyklad kolegow z materialu bedzie przestroga dla reszty graczy. Wooqash dobrze zrobiles!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Według mnie @WooQash postąpiłeś bardzo dobrze. Skoro mówią, że "no fakt, po co trzeba było jeździć pod prąd" to po co robią to świadomie? Po prostu robią to z głupoty, mogą tak (grzecznie powiedziane) zdenerować innego gracza. 

Jakby byli oni rozsądni i jechali normalnie i nagle by ktoś zaczął sobie urządzać turnieje czterech skoczni to jakby zareagowali? Wiadomo, że od razu by się rozgrzali do czerwoności - ale niestety tak nie jest.

Mieli chociaż troszkę szczęścia, że nikt nie jeździł (o ile się nie mylę).

Adekovski, czytałeś chociaż regulamin? Czy tylko po prostu sobie go zescrollowałeś? Nieznajomość jego nie zwalnia z jego przestrzegania. Nawet jeżeli ktoś go nie zna to na zdrowy umysł wiedziałby jak się zachować.

TruckersMP to nie jest przedszkole dla wygłupiających się ludzi, to jest projekt, który ma ich zjednoczyć. 

Co z tego, że to był twój "pierwszy raz"? Złamałeś regulamin wielokrotnie podczas twojej zabawy z kolegą.

Powinien ciebie jeszcze zbanować twitch.tv. Dziwisz się dlaczego? Czy to jest kulturalne mówić co 3 słowo "kur**"?

Jeszcze wyzywasz osobę, która dobrze postąpiła od frajerów? Mówisz "ch** mu w du**", "masz to w du**", "masz na niego wyje****"?

Co ci da sprawdzenie na ile jest ban za jazdę pod prąd? Nie widzisz ile rzeczy zrobiłeś?

Skakałeś, przekraczałeś prędkość, wielokrotnie wyzywałeś administratora, jeździłeś pod prąd.

Administrator nie widzi wszystkiego na raz, więc jak ma pilnować? W teamie jest wielu adminów a nie 1. A wiesz po co? Żeby zapanować nad graczami, m.in. takimi jak ty.

Czego ty oczekujesz od Łukasza? Może byś się tak wcielił na tydzień w jego rolę i zobaczyłbyś jak to jest ciężko? Nie bądź taki mądry w słowach.

Pomogę ci wskazać najlepszy moment filmu Łukasza: 44:41

Ta minuta jest dla ciebie najbardziej sprawiedliwa.

 

@WooQash - nie przejmuj się takimi toxicami :) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WooQash said:

Sądząc po Twoim nastawieniu przyszedłeś się tutaj bronić, a tak na prawdę nie masz przed czym, bo sprawa jest prosta jak 150. Jesteś winny Ty i Twój kolega i nie ważne kto co dokładnie powiedział, bo obaj macie sporo za uszami i żadnego zrozumienia nadal ani poszanowania zasad.

Widzisz tym się różnimy, napisałem to co myślę od siebie i przeprosiłem również po swojemu nic nie było na odwal i wcale nie jestem obrażony.. Próbujesz mi coś wmawiać czy komuś, że inaczej myślę? Skoro sam nie potrafisz uszanować mojego zdania i w jakiś inny sposób spojrzeć na to co napisałem to trudno. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, RaneMoro said:

Adekovski, czytałeś chociaż regulamin? Czy tylko po prostu sobie go zescrollowałeś? Nieznajomość jego nie zwalnia z jego przestrzegania. Nawet jeżeli ktoś go nie zna to na zdrowy umysł wiedziałby jak się zachować.

Szczerze to nawet nie wiedziałem, że jest aż tak konkretny regulamin do zwykłej gry.. Dobra popełniłem błąd dostałem bana to na cholerę coś takiego na forum? Idzie tyle banów to sobie weźcie kogoś innego za przykład i j**** ile wlezie.. 80% tej społeczności pokazało, że są w czymś lepsi ode mnie w tych 30 min wyzywania i obrażania go przeze mnie na streamie? Po drugie ban na twitchu za przeklinanie? Popatrz sobie na różne streamy bo chyba tylko mój oglądałeś i zobacz jak niektórzy dopiero jadą.. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Adekovski said:

Idzie tyle banów to sobie weźcie kogoś innego za przykład i j**cie ile wlezie..

Czuj się wyjątkowy skoro zasłużyłeś na pokazanie twojej osoby publicznie, nie często zdarza się taka "persona".

 

7 minutes ago, Adekovski said:

Popatrz sobie na różne streamy bo chyba tylko mój oglądałeś i zobacz jak niektórzy dopiero jadą.. Pozdrawiam

Wierz mi że nie tylko twój oglądał. Dawno temu zdarzył się osobnik który dał swojemu wnuczkowi czy innemu siostrzeńcowi jeździć (Który jeździć nie potrafił i łamał regulamin), a sam w międzyczasie po procentach komentował administracje no i oczywiście WooQasha jaki to on jest zły. Jak sam WooQash potem mówił, żałował że nie zaczął nagrywać tego wcześniej, i przekleństwa w jego stronę nie zostały udowodnione. Swoją drogą, ciekawe czy wtedy on dostał odpowiednie konsekwencje.

Jak widzisz, on się uczy na błędach i tym razem ma wszystko na taśmie. Na jego taśmie. On nagrywał twój publiczny stream, materiał jest jego. Pomijam kwestie że admin musi mieć dowód i powód dla którego postąpił tak a nie inaczej. Prowadziłeś publiczną transmisje która została nagrana, więc nie masz raczej nic do gadania że ten materiał został upubliczniony.

 

A propo regulaminu, ile razy jeszcze napiszesz post pod postem?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

^Tyle że jest w tym całkiem sporo racji. 

Chociaż ryzykuje znajomość z pewną osobą to WooQash robi największą robotę z całej polskiej administracji, i nie ma co tego ukrywać.

Przed WooQashem jak dla mnie nie było innej osoby w polskim teamie która tak bardzo angażuje się w powierzone jej zadania.

Link to comment
Share on other sites

Ja bardziej bym powiedział to, że moje filmy były do tej pory publiczne i KAŻDY miał wgląd w każdego bana z mojej strony na serwerze. W porównaniu do innych adminów, którzy nie udostępniają filmów publicznie i nie ma wglądu w ich bany. Niestety, a może stety dzisiaj się to właśnie zmieniło i każdy admin ma obowiązek udostępniać filmy tylko i wyłącznie niepublicznie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Panie kolego ale na c+e to są dofinsansowania

a tak wogóle to widze że troche graczy się chce tu przylizać adminom otóż oni też popełniają pomyłki i też sie nie potrafią do nich przyznać :)  oczywiście nie wszyscy :) ja np dostałem ostatnio bana na miesiąc, pomimo że to mój trzeci ban a nie czwarty tak że ten no  Fajna gównoburza. I zluzujcie poślady ludzie to tylko gra

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mlody21 said:

Panie kolego ale na c+e to są dofinsansowania

a tak wogóle to widze że troche graczy się chce tu przylizać adminom otóż oni też popełniają pomyłki i też sie nie potrafią do nich przyznać :)  oczywiście nie wszyscy :) ja np dostałem ostatnio bana na miesiąc, pomimo że to mój trzeci ban a nie czwarty tak że ten no  Fajna gównoburza. I zluzujcie poślady ludzie to tylko gra

Zapewne pijesz do mnie bo tylko ja poruszyłem kwestię kosztów C+E. Dofinansowania są, ale nie dla wszystkich. One są głównie dla osób bezrobotnych (przez jakiś okres czasu), a ja do nich nie należałem.

 

Co do Twojego bana miesięcznego, został on nadany słusznie bo złamałeś regulamin. To był już Twój 5 ban (chyba że permban za nick się nie liczy to 4), a regulamin w tej kwestii jest prosty. Radzę Ci się później pilnować a przede wszystkim zapoznać się z regulaminem.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Mlody21 said:

Panie kolego ale na c+e to są dofinsansowania

a tak wogóle to widze że troche graczy się chce tu przylizać adminom otóż oni też popełniają pomyłki i też sie nie potrafią do nich przyznać :)  oczywiście nie wszyscy :) ja np dostałem ostatnio bana na miesiąc, pomimo że to mój trzeci ban a nie czwarty tak że ten no  Fajna gównoburza. I zluzujcie poślady ludzie to tylko gra

Zgadzam się bo przecież to tylko GRA...

 

2 minutes ago, bazyliszek14 said:

Zapewne pijesz do mnie bo tylko ja poruszyłem kwestię kosztów C+E. Dofinansowania są, ale nie dla wszystkich. One są głównie dla osób bezrobotnych (przez jakiś okres czasu), a ja do nich nie należałem.

 

Co do Twojego bana miesięcznego, został on nadany słusznie bo złamałeś regulamin. To był już Twój 5 ban (chyba że permban za nick się nie liczy to 4), a regulamin w tej kwestii jest prosty. Radzę Ci się później pilnować a przede wszystkim zapoznać się z regulaminem.

 

Dajcie już spokój z tym tematem dobra? Poszedł ban i tyle, złamałem wielokrotnie regulamin, obraziłem administracje itd, także skończmy to nakręcać bo nie widzę w tym sensu.. Przyznaję się do błędu, że zachowałem się jak dziecko reagując tak a nie inaczej na bana, który został mi nałożony i nie oczekuje że kiedykolwiek on zejdzie. Także skończmy już wjeżdżać na siebie bo to że "jegomość" przegiął, to nie znaczy że teraz całe forum ma mieć kogo zwyzywać od góry do dołu.. To jest tylko i wyłącznie sprawa między mną, a adminem i nie potrzebnie rozgłosił to do tego rozmiaru. Proszę jeszcze raz skończmy tą "dramę" i niech każdy zajmie się swoimi sprawami, a ja sobie wrócę do CS'a ;) Trzymajcie się i szerokości :) 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, bazyliszek14 said:

Zapewne pijesz do mnie bo tylko ja poruszyłem kwestię kosztów C+E. Dofinansowania są, ale nie dla wszystkich. One są głównie dla osób bezrobotnych (przez jakiś okres czasu), a ja do nich nie należałem.

 

Co do Twojego bana miesięcznego, został on nadany słusznie bo złamałeś regulamin. To był już Twój 5 ban (chyba że permban za nick się nie liczy to 4), a regulamin w tej kwestii jest prosty. Radzę Ci się później pilnować a przede wszystkim zapoznać się z regulaminem.

Nic nie wiesz a musisz zawsze wtracic swoje 3 a nawet 4 grosze. Banów w liście może i jest 5 ale 2 są nie ważne poniewaz była napisana apelacja i zaakceptowana, i uslyszalem to na tym forum ze takie bany sie nie liczą w zestawieniu wiec skoncz

Link to comment
Share on other sites

Ha hah, ok, tyle że mój post nie był do Ciebie. O banie pisałem do Młodego21

 

3 hours ago, Mlody21 said:

Nic nie wiesz a musisz zawsze wtracic swoje 3 a nawet 4 grosze. Banów w liście może i jest 5 ale 2 są nie ważne poniewaz była napisana apelacja i zaakceptowana, i uslyszalem to na tym forum ze takie bany sie nie liczą w zestawieniu wiec skoncz

W tym się nie orientuję bo różne wersje słyszałem, ale zauważ że nie mamy wglądu który ban był anulowany. W tej chwili patrząc w Twój profil wiem tylko tyle, że anulowano Ci perma za nick.

 

 

PS: Moderatorzy, wiem że napisałem post pod postem ale nie zdołałem tego scalić w jeden.

 

Edytuj posty // Bandero

Edited by bazyliszek14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.