Jump to content

Sprawa pewnego bana i obraza admina


WooQash

Recommended Posts

W związku z tym, że sprawa jest dość świeża i dość mocno bulwersująca (przynajmniej dla mnie), chciałbym prosić Was o opinię i komentarz w tej sprawie. Ci co subskrybują mój kanał już to zrobili, ale chciałbym zapytać się o coś konkretniej i w dodatku większą grupę osób. Wrzucam ten temat na kilka grup jednocześnie oraz tutaj na Forum, aby dotarło to do jak największej grupy odbiorców, bo zależy mi na głośnym odzewie z Waszej strony.


Materiał załączony do tego postu to 2h wycinek relacji na żywo z Twitcha gracza który nazywa się "adekovski". Osoby, które go znają lub mają go nawet w znajomych mogą go poke'nąć i dać znać, że jeszcze żyję i nie umarłem na raka... (sory za dygresję, po obejrzeniu filmu będziecie wiedzieć o co chodzi).

 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim materiałem

 

 

lub/i z oryginalnym materiałem dostępnym jeszcze tutaj (póki nie usunięty) ->

 

https://www.twitch.tv/adekovski/v/112678561

 

- w całości lub chociażby po łebkach (bo to jednak są ponad 2h).

 

Ja osobiście poświęciłem te 2h czas na obejrzenie i odsłuchanie (bo tak na prawdę druga część to sama rozmowa na TSie), aby wyciągnąć wnioski i zadać sobie oraz Wam kilka pytań, bo powiem szczerze, że nie spotkałem się z tak agresywnym i tak odmiennym podejściem do sprawy multiplayera.

 

Wracając do meritum, wspominana osoba wraz ze swoim kolegą odwalali cyrki na EU5 w nocy z piątku na sobotę. Stream został mi podesłany przez osobę trzecią i po chwili zająłem się nim. Koledzy urządzili sobie najpierw crash-testy ciężarówek, a później zabawili się w turniej czterech skoczni (nie wiem czy w nawiązaniu do piątkowego turnieju czy nie). Wszystko odbywało się w Anglii i oczywiście nie mogło się obyć bez jazdy pod prąd etc. Ostatecznie wyjechałem im na przeciw w związku z czym doszło do czołowego zderzenia i ZBANOWANIA PERMANENTNEGO obu graczy za całokształt zachowania w ciągu tych kilkudziesięciu minut.

 

Tak powstaje pierwsze pytanie na początek czy według Was zabawy na serwerze w taki sposób, które nie robią krzywdy innym graczom są dozwolone czy nie? Tzn. jazda pod prąd, skakanie, rozwalanie się o barierach etc. Regulamin mówi jasno o jakiejkolwiek jeździe pod prąd czy trollowaniu i nie jest wyszczególnione czy to kolega czy nieznajomy, ale jak Wy to czujecie. Czy jest miejsce na serwerach TruckersMP na samowolkę i zachowanie wbrew panującym zasadom jeżeli "nikt nie widzi". Czy słuszne było ich zbanowanie wtedy? Jeżeli tak to na ile? Perm? 1 dzień? 1h? Tydzień?

 

Powiem szczerze, że nie wiem czy perm był odpowiedni na tamten czas za to co zrobiły te osoby, ale teraz z pełną świadomością i odpowiedzialnością twierdzę, że TAK. Po tylu słowach, których nasłuchałem się na mój temat (ale w sumie też i na temat ogólny administratorów jakby nie było) to aż włosy na głowie stają dęba.

 

Według tych Panów nic złego nie zrobili i tak na prawdę jakiś konfident (aby nie użyć wulgarniejszego słownictwa) podpierniczył ich do admina, który ich zbanował (według nich) niesłusznie, chociaż w pewnym momencie można nawet usłyszeć stwierdzenie, że TO MOJA WINA, ponieważ JA UDERZYŁEM W NICH! ...... milczenie niech będzie moją odpowiedzią na te słowa, szok!

 

Pomijając wszystko, późniejsza rozmowa to tak na prawdę sprawdzenie ich reakcji i szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiej agresji. Słowa typu "mam go w dupie", "niech dostanie raka", "mam w niego wy*ebane", "frajer", "cwel", "ch*j mu w d*pe", "zje*ana gra"... aż ciężko wymieniać dalej... na prawdę mnie bolą. Ja wiem, że może to być irytacja, wkurzenie, zdenerwowanie itd. ale na Boga to jest przesada!

 

Niekrótko bo zbanowaniu można usłyszeć z ust jednego z Panów stwierdzenie, że "jeździliśmy pod prąd więc miał prawo zbanować" (bodajże padło to raz) i skoro wiedzieli o tym, to o co ten cały bulwers? Później pada też takie stwierdzenie, że "przecież mógł nas ostrzec aby tak nie robić", co prawda ja tego nie pisałem, ale ktoś wcześniej jeszcze zanim dostałem link do streama to zrobił na czacie Twitcha i... zbagatelizowali to i chyba nawet nie pamiętali o tym potem.

 

Chcąc z nimi prowadzić jakąś rozmowę po zbanowaniu ich napisałem do nich na czacie na Twitchu po czym po chwili zostałem zbanowany i nie miałem możliwości odpisania do końca live (ma to znaczenie, bo pod koniec pytali mnie o pewne rzeczy, na które nie mogłem odpowiedzieć), dlatego dodałem jegomościa na Steam w celu "popisania" w tej sprawie, ale ewidentnie nie czuli się winni całej sytuacji. Pisząc dość dosadnie, ale w granicach kultury określiłem ich mianem "dzieci", bo według mnie tylko "dziecko" może się tak zachowywać (i nie chodzi tutaj o język), oczywiście zostało to później odwrócone i wzięte za obraza ich! No przepraszam bardzo, ale chyba coś tutaj jest nie tak. Cokolwiek bym nie napisał byłoby źle, a koledzy jak widać byli bardzo obrażalscy... słusznie?

 

Co sądzicie o tej całej sytuacji. Jaka jest Wasza opinia do ogółu biorąc pod uwagę ich jazdę, słownictwo ale i też moje słowa w ich kierunku kierowane głównie na Steam. Czy według Was został popełniony gdzieś błąd z mojej strony? Z ich strony? Z obu stron?

 

Osoba, która prowadziła streama ma rzekomo lat 21 (link do jego facebook'a znajdziecie na jego twitch'u - link wyżej), druga zaś osoba nie wiem, ale po głosie wydaje się być starsza. Chociaż biorąc pod uwagę ich zachowanie obaj "w głowie" mają dużo dużo mniej lat. Ich podejście do całej sprawy wydaje się być iście dramatyczne. Widać z ich strony zero wiedzy na temat sensu tej gry, ale również znikomą wiedzę na temat zasad panujących w trybie multiplayer. Słuchać za to bogaty dobór wulgaryzmów i obelg kierowanych głównie w moim kierunku.

 

Ich zachowanie według mnie sięga szczyt w momencie wyśmiewania mnie z powodu ilości FPS'ów na materiale dowodowym nagranym przeze mnie

 

 

to, że może ich stać na sprzęt za 20k zł to według mnie tylko i wyłącznie ich sprawa i nie powinni czepiać się innych, że mają sprzęt gorszy pomimo tego, że są adminami. Admin to nie robot, czy perełka, która musi mieć sprzęt za nie wiadomo ile. Najważniejszy jest przekaz materiału, a nie jego jakość. To mnie osobiście zabolało jako osobę, która nie jest ani zamożna, ani pracująca. To był po prostu potwarz. Ciekawe, czy ich sprzęt też jest zakupiony za własne pieniądze, a nie za pieniądze rodziców, alimentów czy innych Bóg jeden wie jakich dochodów. Z resztą tak jak pisałem, to nie moja sprawa.

 

Podsumowując ten przydługi i tak wpis, nie tyle boli, co bardziej bulwersuje mnie takie zachowanie jak na tych materiałach. Do obrażania i tak dalej zdążyłem się już trochę przyzwyczaić, ale ciężko tutaj powiedzieć, że nie zadano mi bólu, bo go zadano. Takiej ilości obrazy dawno nie otrzymałem i do dzisiaj cały czas myślę o tym zdarzeniu. Czy to coś ze mną nie tak, czy może z nimi?

 

Spotkałem się już z różnymi opiniami dotyczących moich banów, ale po tym co się stało zacząłem się zastanawiać jaki procent graczy myśli identycznie jak ta dwójka? Na serwerach na prawdę widać dużo osób, które na prawdę w dupie mają zasady i prują do przodu 150km/h ciężarówkami skacząc z pasa na pas. Zapewne do takich zabaw jak ta, również dochodzi o czym pewnie nie mamy świadomości nawet. Zastanawiam się ilu graczy ma podobne mniemanie o zasadach gry, zasadach ruchu drogowego, adminach, banach, o innych graczach tak jak ta dwójka? 5%? 10%? 20%? 50%? Owszem widzi się nie małą ilość graczy, która ogarnia itd. ale według mnie takie zachowanie jak na tym streamie jest karygodne i godne potępienia biorąc pod uwagę nie tyle samą jazdę co stosunek do adminów.

 

Na prawdę jestem w ciężkim szoku, że czasami o rzeczy, które dla mnie są oczywiste inni gracze potrafią się kłócić pomimo tego, że moje zdanie popiera sporo osób. Jak można się kłócić o fakt jazdy pod prąd na autostradzie? Oczywista oczywistość łamania zasad. Ja na prawdę nie wiem skąd to przekonanie, że skoro nikogo nie ma to można robić wszystko. Czy według Was też tak jest? Skoro nikt nie patrzy to rozwalamy sens tej gry? I najlepiej jest upubliczniajmy to w formie live'ów?

 

Tyle się też mówi o istnieniu adminów i ich bytowaniu na serwerach, że przecież admin nie jest wszędzie i nie może być o każdej porze w każdym miejscu, a i tak cały czas są pretensje, że dlaczego admina nie było wtedy i wtedy kiedy ktoś odwalał coś, a ja dostałem bana za byle gówno... Na prawdę tak ciężko logicznie pomyśleć? Czy to może jest niewiedza w działaniu multiplayera i adminów? Nie wiem na prawdę w czym jest rzecz? Ja nie będąc adminem wiedziałem co, jak i dlaczego, i nie waliłem takich tekstów "gdzie był admin jak był potrzebny, a teraz rozdaje bany za byle co"... Inni ludzie, z którymi gram na co dzień mają identyczne zdanie, więc skąd biorą się tacy ludzie, którzy mają całkowicie odmienny tok myślenia odwrócony od rzeczywistości o 360st.?

 

Proszę o szczere opinie, komentarze, oceny, cokolwiek. Chcę usłyszeć konkretne opinie negatywne, pozytywne, neutralne a nawet obraźliwe jeżeli trzeba. Chcę poznać opinię o mojej pracy, o zachowaniu tych panów ale też ogólnie, o tym co Was boli w relacjach admin-gracz.

  • Upvote 6

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Po tym co tu przeczytałem i nawet, że już to wcześniej zrobiłem odszedłem z MP. Zachowanie co na niektórych ludzi to jest porażka (nie wrzucam wszystkich do jednego wora). Mimo, że pamiętam, że początki moje zaczęły się od multiplayera oraz kilka vs, gdzie była dobra ekipa i na tym moja zabawa się skończyła. Od dłuższego czasu gram na singlu i nawet jest lepiej, bo również poznałem dobrą ekipę, ale wracając do tematu. Oglądnąłem pierwszą minutę filmu i już było słychać bluzgi, nie wspomnę tutaj o jeździe przy 150 km/h, bo to trzeba być już naprawdę idiotą. Zawracanie na autostradzie jest normalną rzeczą ? Albo jazda pod prąd i prosto na czołówkę ? Perm ban tutaj jest naprawdę skuteczny, nawet jeśli by dostali na miesiąc czy też tydzień to wrócili by i robili to samo więc nic do nich by nie docierało.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem ban permanentny dla tych graczy jest jak najbardziej zasłużony. Jakby dostali bana na powiedzmy, pół roku, to by po tym czasie oni dalej by szaleli, obrażali graczy/administrację, itd. Ogólnie mówiąc, zachowanie niektórych graczy wprost woła o pomstę do nieba.

  • Upvote 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Uważam że jak najbardziej perm nie wiem tylko po co ten człowiek robi gówno burzę skoro na 2 h filmu widać co robi na drogach ets ja rozumiem że gra jest od 3+ ale część społeczności chce poczuci się prawdziwy kierowca a tacy ludzie jak ci to psują. Uważam że sytuacja jest jasna ale co nie którzy chyba tego nwm. 

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie, danie perma to za dużo. Inna sprawa, że jeżeli mają kasę, kupią nowe ETS2 (w tym momencie jest to koszt 50-100 zł ze wszystkimi dodatkami) i będą robić to dalej pod innym nickiem.

Sprawa jest o tyle przegrana, że co by nie zrobić to się takich sytuacji nie uniknie, nie Ci to inni. Bardzo duży błąd z ich strony, że to wszystko było na Twitchu, gdyby nie to, sprawa najprawdopodobniej nie wyszła by na jaw.

Ok przeskrobali, ale za jazdę pod prąd perm? Od kiedy? Ludzie wysyłają reporty za jazdę pod prąd, ramowanie itd. a winni dostają bana na 1 dzień, 3 dni, góra na miesiąc jeżeli to się zdarza po raz 5 lub więcej. Jeżeli admini będą wszystkich tak traktować i wszystkie takie przewinienia będą karane permami to ja nie mam nic do tego. Jak dla mnie sprawa jest jasna, przesadzili, jednak za to co gadają między sobą kara nie może być nałożona i tego w ogóle nie powinniście brać pod uwagę. Traktujcie wszystkich równo, albo permy dla wszystkich którzy jeżdżą pod prąd albo te bany kilkudniowe. Patrząc na to całkowicie z boku można by pomyśleć, że to jest jakaś osobista zemsta czy coś w tym rodzaju (nikogo tutaj nie chcę o cokolwiek podejrzewać, staram się po prostu być obiektywny). Możecie się ze mną nie zgodzić, ale ja wyłącznie staram się być obiektywny nie stając ani po jednej, ani po drugiej stronie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem ludzi którzy mówią że wyzywali Wooqasha między sobą i że to nie powinno być karane... wszystko odbyło się publicznie na streamie i jak widać jest to publiczne obrażanie jednego z członków teamu. Gdy obrażacie innych między sobą na teamspeaku czy też Facebooku to nikogo to nie rusza i generalnie macie opinie w swoim kręgu. Ale jak ktoś obraża i robi z tego live to chyba coś jednak jest nie tak.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem ludzi, którzy kupują gry tylko po to, aby uprzykrzać innym grę. Jeździsz sobie sam lub w konwoju ,a przyjeżdża taki debil i rozwala kolumnę zestawów, humor twój i kompanów. Sam się cieszy, że coś w swoim marnym, upośledzonym życiu osiągnął.

 

Permban jak najbardziej zasłużony. Usunięcie z gry takich trolli powoduje uśmiech na dobrych graczach. 

 

WooQash, nie powinieneś przejmować się ich wyzwiskami. Do takich ludzi podchodzić trzeba twardo. W moją stronę leciało wiele obelg zarówno w grze jak i w codziennym życiu. Poprostu odpowiedz uderzeniem - tak, aby już nie mogła ta osoba nic zrobić. 

Link to comment
Share on other sites

Martwi mnie to że @WooQash dopadły wątpliwości czy dobrze zrobił wstawiając im perma.

Zastanów się nad tym w taki sposób. Twoim zadaniem jest pilnowanie porządku i usuwanie osób które nic dobrego do rozgrywki nie przynoszą. Przed oczami miałeś osoby które z funkcji multiplayera korzystały w sposób kompletnie do tego nie przeznaczony, łamały następnie regulamin MP a jako wisienkę na tym wulgarnym torcie zaserwowały nam kilka minut bluzgów i wszystkiego czego sam Gordon Ramsay by się nie powstydził na temat jednej osoby. Zaskoczył mnie i tak fakt że przez chwile panowie byli świadomi przynajmniej jednego złego czynu, ale to że w nich wjechałeś i to twoja wina trochę zwaliło mnie z nóg. Trochę to wyglądało jakbyś zrobił w ich stronę prowokacje, ale wydaje mi się że bez tego by się bez problemu obeszło. 

W normalnym świecie są badania lekarskie czy osoba która zasiądzie za pojazdem mechanicznym nie zrobi nikomu krzywdy. Tutaj jest całkiem podobnie. Myślicie że skąd się biorą osoby które wchodzą do gry tylko po to by akurat ciebie blokować i ciebie rozwalać? Zaczyna się od niewinnych zabaw we własnym gronie, a czasami kończy się to własnie na tych wszystkich których potem się wyrzuca. Tyle że zazwyczaj tak się kończy u młodych osób (Powiedzmy że pominę o które podejrzewane przeze mnie grupy społeczne chodzi), ale skąd się to bierze u, rzekomo, dorosłych osób? "Człowiek może wyjść ze wsi, ale wieś nigdy nie wyjdzie z człowieka". Jak dla mnie pasuje do tej sytuacji idealnie. 

Nawet jeśli kara była przesadzona, albo nie ma ujętego w regulaminie że nie można sobie robić "turnieju czterech skoczni" albo "crash testów", regulamin jest w niektórych sytuacjach także punktem odniesienia. Dlaczego nie ma napisanego dosłownie jak długi ban jest za to i za to? Policjant w rzeczywistości też ma do wyboru czy dać najwyższy czy najniższy mandat (W zależności od sytuacji). W tym przypadku tak samo, na podstawie tego co było widać w materiale WooQasha i tym całym streamie można spokojnie stwierdzić że oni na to zasłużyli. Jak to jeszcze uzasadnić? Banowani jak dla mnie dzielą się na dwie grupy. O pierwszej nikt nie słyszał, bo jeszcze nikt kto przyjął z pokorą banicje nie rzucał się po internecie "jagi ten śfiat jezt niesprawiedliwywywy jacy admini som gupi, odinstalowywuwuje multiplejera wali mnie to". Druga nie ma albo mózgu, albo jaj żeby po prostu pogodzić się z, może nawet z porażką (Ich zdaniem, w końcu jak ja mogłem być taki "suaby" żeby dostać bana). Na forum przecież raz na jakiś czas pojawiają się tematy gdzie osoby muszą się wyżalić jaki ten świat jest niesprawiedliwy i oni by w życiu nawet komara nie skrzywdzili. Oczytane osoby znają taką funkcje jak apelacja od bana, jeśli taki delikwent natychmiast na forum pisze takie rzeczy, rzuca się o nawet kilkudniowego bana, nie ma sensu go nakierowywać bo widać od razu że sobie zasłużył. Jak dla mnie poprawnie zostało stwierdzone że ci dwaj prędzej czy później zepsują komuś rozgrywkę. Co zaprezentowali jakiś czas potem serwując nam ww słownictwo na temat tego "potwora" którego ilość klatek na sekundę jest na równi z sumą IQ obu osobników. 

Ja mam nadzieję że przynajmniej jedna osoba po powyższym wywodzie czy po powyższych komentarzach przestanie mieć wątpliwości. 

 

Osobiście czekam aż gdzieś w internetach pojawi się sprostowanie albo inna odpowiedź na tą "dramę" (Bo każda drama musi mieć wytłumaczenie z tej strony atakowanej, słusznie bądź też nie).

Chętnie znowu posłucham tego żałosnego płaczu ze strony pana Adekovskiego. Swoją drogą, ile razy w ciągu swojego swojego wulgarnego wywodu powiedział że ma wywalone na multiplayera? Czy on wie ile razy zdążyłby w tym czasie wyjść z gry, odinstalować grę, napisać apelacje i jeszcze wypłakać się na forum?

Powiem tak, zachowywałeś się z kolegą tak jak się zachowywałeś zapalając czerwoną lampkę ze strony Administratora, który stwierdził że społeczności się nie przysłużysz. A przez następne ~7 minut to potwierdzałeś. Zasłużyłeś na perma w najgłupszy, jak i w najżałośniejszy sposób jaki można było zrobić (Żeby fejm się zgadzał, do tego na żywo, gratuluje!). Z drugiej strony zastanawiam się jaka była by wasza reakcja gdyby tą sprawą zajął się inny polski admin, ba, jakiś admin spoza naszego kraju? Na niego też byście rzucali mięsem bo zasłużyliście?

 

WooQash, zaskoczyło mnie szczerze mówiąc że osoba która bardzo często jest atakowana przez tych wszystkich "niewinnych" graczy przejęła się takimi dwoma dorosłymi szczylami. Co cię nie zabije, to cię wzmocni, i tego drugiego najbardziej ci życzę. Służ nam jak najdłużej. 

Link to comment
Share on other sites

Bandero pokaż mi w takim razie w regulaminie gdzie jest napisane, że admini mają prawo wyciągać konsekwencje z "poza gry". To znaczy z innych serwisów, live'ów itp. Pomijam dowody do reportów, bo to jest inna inszość, ale to co mówią między sobą na Live to jest ich sprawa i nikt nie ma prawa się do tego czepiać. Równie dobrze jak ktoś wyśle filmik z plays czy youtube na którym będą dowody "zbrodni" jakiegoś gościa i w tle na TS będzie ktoś mówił: "admin xxx to *niecenzuralne słowo*" to jego też ukarać należy?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DurnyNick said:

Bandero pokaż mi w takim razie w regulaminie gdzie jest napisane, że admini mają prawo wyciągać konsekwencje z "poza gry". To znaczy z innych serwisów, live'ów itp. Pomijam dowody do reportów, bo to jest inna inszość, ale to co mówią między sobą na Live to jest ich sprawa i nikt nie ma prawa się do tego czepiać. Równie dobrze jak ktoś wyśle filmik z plays czy youtube na którym będą dowody "zbrodni" jakiegoś gościa i w tle na TS będzie ktoś mówił: "admin xxx to *niecenzuralne słowo*" to jego też ukarać należy?

W regulaminie jest punkt mówiący, że osoba wyzywająca team truckersmp na jakimkolwiek portalu społecznościowym (facebook, toutube, itp.) może zostać pociągnięta do odpowiedzialności.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DurnyNick said:

Bandero pokaż mi w takim razie w regulaminie gdzie jest napisane, że admini mają prawo wyciągać konsekwencje z "poza gry". To znaczy z innych serwisów, live'ów itp. Pomijam dowody do reportów, bo to jest inna inszość, ale to co mówią między sobą na Live to jest ich sprawa i nikt nie ma prawa się do tego czepiać. Równie dobrze jak ktoś wyśle filmik z plays czy youtube na którym będą dowody "zbrodni" jakiegoś gościa i w tle na TS będzie ktoś mówił: "admin xxx to *niecenzuralne słowo*" to jego też ukarać należy?

 

Insulting Administration

Swearing or using any words that may be deemed inappropriate towards any members of the Truckers MP team. This can be on any service, including Facebook, Teamspeak, Youtube, Ingame or any other service. Failure to follow this rule will result in severe punishment.

Prywatne zdanie mam osobiście gdzieś i każdy ma prawo do obrazy i wyzywania mnie w sposób prywatny. Ale jeżeli leci to na publiczny stream i nie ważne, czy oglądają to 3 osoby, czy 3000 wtedy taka osoba może zostać pociągnięta do odpowiedzialności. Nie siedziałem na ich prywatnym TSie, więc wszystko leciało w eter za pomocą Twitcha, który jest publiczny!


PS. Dziękuję bardzo osobom, które zgłaszały ten post w związku z zawartymi przekleństwami. Gratuluję rozgarnięcia i świadomości, że nie każde przekleństwo to obraza czy wyzwisko w Waszym kierunku. To były cytaty ze stream'a, których pominięcia możliwe nie było. Z resztą te wszystkie obrazy leciały do mnie, a nie do Was więc co najwyżej ja mogłem czuć się obrażony i oburzony tym faktem, a nie Wy!

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja już na grupie TMP na fb wyraziłem swoje zdanie dotyczące tego. Według mnie jest to istna patologia! A ty @WooQash nie przejmuj się niczym co Ci idioci mówili, bo obrażanie admina po tym jak się dostanie bana jest w sumie normalne ale bez przesady. Ci koledzy pokazali "klasę" w przeciwnym do tego słowa znaczeniu. Ban permamentny jest jak najbardziej słuszny. Tylko martwi mnie jedno, że tacy idioci uprzykrzają wspólną rozgrywkę innym normalnym graczom, szkoda :( Sorry za tych "idiotów" w tekscie ale inaczej się ich określić nie da. Ale w sumie da, tylko to już zbyt wulgarne :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, jeżeli regulamin tak mówi to nic więcej nie mam do dodania. Swoją drogą uważam, że jest to nie poprawne, ale to już tylko i wyłącznie moje zdanie. Za takie treści nie powinno się karać bo nie ma to związku z grą, ale mniejsza.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DurnyNick said:

Dobrze, jeżeli regulamin tak mówi to nic więcej nie mam do dodania. Swoją drogą uważam, że jest to nie poprawne, ale to już tylko i wyłącznie moje zdanie. Za takie treści nie powinno się karać bo nie ma to związku z grą, ale mniejsza.

Regulamin jest po to żeby go przestrzegać, a jeżeli ci się coś nie podoba w nim to napisz do osoby która go układała. 

_

@bakerpk Każdy admin tak by zrobił. Zachowanie tych osób jest po prostu dziecinne i chamskie. Nie umieją się pogodzić z karą. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, DurnyNick said:

Dobrze, jeżeli regulamin tak mówi to nic więcej nie mam do dodania. Swoją drogą uważam, że jest to nie poprawne, ale to już tylko i wyłącznie moje zdanie. Za takie treści nie powinno się karać bo nie ma to związku z grą, ale mniejsza.

 

A według mnie dobrze, że taki punkt istnieje, bo nie ma miejsca na obrażanie kogokolwiek gdziekolwiek publicznie! Nie może być zezwolenia na obrażanie kogokolwiek z zespołu za cokolwiek (w tym przypadku za powód iście śmieszny - danie słusznego bana) i to w sposób bardzo wulgarny.

 

Tak idąc tokiem rozumienia, że skoro coś nie odbywa się w grze, tylko w innych serwisach to można by było to porównać do takiej sytuacji, że obraża się policjanta (w życiu realnym) rozmawiając z kimś innym przez telefon, a ten policjant stoi obok i słucha. Wtedy można obrażać policjanta? Chyba nie. No ale osoba będzie się bronić, że przecież to rozmowa prywatna i o co w ogóle chodzi, tylko że ta osoba doskonale wiedziała, że ten policjant obok niej stoi i MOŻE słuchać... Powiem tak, ewidentnie widać u niektórych brak logicznego myślenia i brak poszanowania zasad pomijając w ogóle fakt czy je znają czy nie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich graczy społeczności TruckersMP. Jestem jak widać jednym z tych dwóch idiotów którzy urządzili sobie trolling na publicznym serwerze i wypowiem się też w tym temacie. Zrobiliśmy tak pierwszy raz i wcześniej nie odwalaliśmy takiego cyrku i nikomu zaznaczam NIKOMU gry ani ja ani mój znajomy gry nie utrudnialiśmy to było tylko i wyłącznie skierowane w siebie nawzajem. Możecie mnie wszyscy po kolei zwać od patologii czy też że wieś z człowieka nie wyjdzie mnie to nie rusza, a w tym momencie lepszego poziomu nie zaprezentowaliście od mojego na streamie, wypowiadacie się na mój temat gdzie nawet nie mając pojęcia kim jestem i mnie nie znając, a ocenianie po 1 sytuacji w której naprawdę szlag mnie trafił, gdy dostałem bana po czym po prostu wybuchnąłem jest bezsensowne. Pokażcie mi gdzie była "uprzykrzana gra innym"? Mam rozegrane niecałe 60 godz z czego 1 godz była spędzona jak widać na zapisanej u mnie powtórce to nie znaczy, że grałem tak cały czas.. Kolejna sprawa to taka, że nie zajmuje się profesjonalnym streamowaniem bo jak dobrze widzicie jakość jest śmieszna z powodu słabego neta i oglądał mnie tylko 1 znajomy, który skończył grę wcześniej oczywiście zanim przyszedł gość, który zgłosił mój ogromny live jako report.. Powiedz mi WooQash gdzie jesteś jak mi typy wjeżdżali na czoło skręcając specjalnie na mój pas i rozwalając mi trucka..? Gdzie jest też reszta adminów jak całe firmy blokują moich znajomych na drodze? Pokazywałem Ci screeny z tego i co? Nawet nie napisałeś słowa na ten temat.. Pójdźmy dalej, kiedy zapytałeś bądź napisałeś do mnie czy możesz pobrać film z mojego kanału i udostępnić go na swoim kanale YouTube? Nie przypominam sobie takiej rozmowy, w związku z tym proszę o jego usunięcie.. Na koniec powiem tyle, tak zasłużyłem na bana, ale moim zdaniem perm to była przesada tym bardziej, że wcześniej nie grałem w ten sposób na którymkolwiek serwerze i to był 1 raz, gdyby był to któryś z kolei report na mnie, ok nie powiedziałbym nawet słowa bo wtedy świadomie wiedząc że mogę dostać perm bana nadal łamię regulamin i urażam innych graczy którzy traktują zbyt poważnie zwykłą grę.. Pozdrawiam Was wszystkich oraz życzę miłej zabawy na multi ;) 

 

PS: Mam nadzieję, że osoby które czekały na sprostowanie czy też kontrę z mojej strony i liczyły na kolejny "wjazd wiązanki wulgaryzmów" z jednej strony są usatysfakcjonowane bo napisałem odpowiedź na ten "atak", ale negatywnej strony się już nie doczekacie :)

Wisienką na torcie będzie link do filmu jak obrażony przeze mnie admin poważnie traktuje grę ETS i pilnuje prawa (regulaminu) niczym Strażnik Teksasu.. Każdy kiedyś spróbuje podejść w inny sposób niż poważny do gry komputerowej i trochę się zabawi czy potrolluje.. W takim razie WooQash proszę byś zbanował siebie zgodnie z tym co mówi regulamin jak długo ten ban powinien trwać.. Jeżeli robisz czasami to samo co inni spróbuj podejść do tego trochę inaczej niż jak postąpiłeś ze mną.

Już nawet nie mam zamiaru dyskutować i zastanawiać się nad tym czy w jakimś stopniu to była prowokacja z Twojej strony czy nie, wyszło jak wyszło i koniec tematu. Czekam na odzew z Waszej strony drodzy gracze i administratorzy bo zapewne nie pominiecie mojego postu. Zabawy dozwolone na publicznych serwerach..

 

[EDIT]Jeszcze jedno, przepraszam za moje zachowanie jak i obrazę w Twoją stronę, nie napisałem tego po to by liczyć na skrócenie bana po prostu ja przegiąłem i przekroczyłem granice, a Ty zasłużyłeś na przeprosiny z mojej strony.. Życzę miłego wieczoru wszystkim elo.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Adekovski said:

Zrobiliśmy tak pierwszy raz i wcześniej nie odwalaliśmy takiego cyrku i nikomu zaznaczam NIKOMU gry ani ja ani mój znajomy gry nie utrudnialiśmy to było tylko i wyłącznie skierowane w siebie nawzajem.

To nie ma żadnego znaczenia. Naruszyliście regulamin serwera wielokrotnie i dostaliście za to karę. Chcecie tak odwalać to stwórzcie sobie własny serwer to etsa.

 

10 minutes ago, Adekovski said:

Powiedz mi WooQash gdzie jesteś jak mi typy wjeżdżali na czoło skręcając specjalnie na mój pas i rozwalając mi trucka..? Gdzie jest też reszta adminów jak całe firmy blokują moich znajomych na drodze? Pokazywałem Ci screeny z tego i co?

Admin nie jest robotem, który ma całe 24h siedzieć na serwerze i pilnować. Jeśli miałeś takie sytuacje nagrane i ich nie zgłosiłeś to już tylko Twoja wina i nie miej o to pretensji. A screenami niewiele udowodnisz.

 

14 minutes ago, Adekovski said:

Na koniec powiem tyle, tak zasłużyłem na bana, ale moim zdaniem perm to była przesada tym bardziej, że wcześniej nie grałem w ten sposób na którymkolwiek serwerze i to był 1 raz

To napisz apelację. Te forum nie jest od tego. Nie oglądałem całego filmu (jedynie fragmentami), ale jeśli rzeczywiście były teksty typu: "niech umrze na raka" itp. to wcale się nie dziwię że dostałeś permbana. Sam bym takiego przyznał

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.