Jump to content

Grand Gift Delivery 2016 istna masakra! Pomocy!


Svatekl

Recommended Posts

Witam!

 

Opiszę tutaj krótko mój problem odnośnie tego event'u. A więc było tak... Zacząłem przewozić te ładunki i udało mi się za jednym dniem przewieźć 10. Bardzo się cieszyłem ale to co się później okazało mnie zniechęciło... Wszedłem na stronę World Of Trucks, a tam 5/10, a przecież przewiozłem ich 10!!! Tak odpowiednie ładunki wiozłem i miałem stały dostęp do internetu... Postanowiłem jeszcze raz zrobić te 5, a nie powinienem tego robić. Zrobiłem, wchodzę na stronę 8/10 i to już mnie całkowicie zniechęciło! To jest w stu procentach problem strony World Of Trucks, ponieważ robione przez mnie ładunki zostały dodane do "JOBS ACCOMPLISHED". Proszę o jakąś pomoc i podanie mi możliwości skontaktowania się z Supportem World Of Trucks.

 

Dziękuję,

Svatekl

Link to comment
Share on other sites

W opisie pisało ze nie masz dostarczyć 10 przesyłek, Tylko 10 przesyłek do 10 różnych miejsc. Czyli na chłopski rozum tłumacząc do każdego miasta mozesz dowieść tylko jedne prezenty. Jak przywieziesz 2 to już on nie będzie zaliczony.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Siemano,

 

Coś mi się wydaje, że powtarzałeś miasta, do których dostarczałeś prezenty. Standardowy błąd przy tym achievemencie. Na stronie WoT napisane było "ten different cities". 

plopbetter.jpg

Chryste mój najsłodszy, jaki jestem silny. Chyba z tej przyczyny zmienię stan cywilny.

http://vs-skyline.pl || http://mirror-detailing.pl

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, RaneMoro said:

Witaj @Svatekl!

 

Niestety ładunki można było tylko wozić do 1 stycznia, więc jeżeli po 1 stycznia zaliczysz 10 tras to już nie będziesz miał DLC Dragon.

Aby zaliczyło trasę musisz jeździć do różnych miast, a więc nie możesz 2 razy pojechać np. do Warszawy.

 

Pozdrawiam, Rane

Ja ci dam zaraz do 1 stycznia... Woziłem ładunki 3 stycznia i normalnie zaliczało. A o tym, że do różnych miast to chyba masz rację.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.