Jump to content

Idioci na drogach


Recommended Posts

Jeździłem dość często "drogą śmierci", kiedy nie było jeszcze takich korków na zjeździe Brussel/Rotterdam.

Jechałem tą droga dlatego, że można było poczuć to coś, gdy Cię ktoś nonstop mija a na tabeli wyświetla się cały czas minimum 10 graczy.

Odkąd są tam korki, odechciewa się jeżdżenia. Minimum 15 minut stania w korku, lagi i idioci pchający się poboczem lub na trzeciego.

Z reportami na drodze śmierci nie jest tak źle, zależy jak się trafi.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kasztan95 said:

jeżeli ktoś lubi reportować to landówka śmierci jest idealna. Do tej pory nie mogę pojąć dlaczego tam a nie gdzieś indziej jest tylu ludzi 

Trolle tam jeżdżą, bo jest duży ruchu i mogą się popisać. Reszta jeździ, żeby poczuć realizm, m. in. stanie w korku. Cały ten korek jest spowodowany nieznajomością podstawowych przepisów ruchu drogowego. Osoby zjeżdżające maja pierwszeństwo, ale też często nie myślą i wjeżdżają na landówkę mimo, że nie maja możliwości opuszczenia skrzyżowania. Potem mamy sytuację, że gracz cała naczepą zablokuje to skrzyżowanie i nikt się nie może ruszyć.

Link to comment
Share on other sites

 

Nie jeżdżę tamtymi drogami w godzinach największego napływu graczy. Racja, nieznajomość przepisów ruchu drogowego jest głównym powodem korku na skrzyżowaniu. Ale co poradzić, w końcu dzieci na prawo jazdy się nie uczą. O pewnych narodowościach nie wspominam.

 

Ok, korek na landówce, teraz spójżmy na autostradę. Od strony Brukseli mamy 3 pasy... i idiotów (w większości) chcących zjechać na landówkę. Powinni ustawić się jeden za drugim na prawym skrajnym pasie, pozostawiając dwa wolne do jazdy na wprost. Jak jest naprawdę? Wpychanki i zajęte wszystkie pasy. Ledwo można przejechać. Korek rośnie, uszkodzenia i ciśnienie też. A wiara w ludzi gaśnie.

Link to comment
Share on other sites

Niestety mało kto przestrzega podstawowych zasad ruchu drogowego na drodze Duisburg - Calais :( dodatkowo niektórzy "mistrze kierownicy" dla umilenia innym normalnym użytkownikom czekającym w korku jadą pod prąd żeby tylko nie czekać lub cisną poboczem. Może zmiana organizacji ruchu jedynie by coś tam pomogła :D jednak jak się rozładuje korek na landówce to pojawi sie na zjeździe z autostrady...

Link to comment
Share on other sites

Najgorzej jak ja wczoraj miałem, bo chyciła mnie barierka i odbiła na drugi pas, prosto na czołówke... .

Dlatego uważam, że tam powinno się nałożyć kaganiec do prędkości z ograniczenia, bo przyczyną całego zajścia była nadmierna prędkość.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elot360PL said:

A były tam wróżki?

Masz jakiś problem, pisz na [email protected] (jeśli dobrze pamiętam)

Masz baba? Napisz apelacje.

Chcesz beczeć i jaki ten świat jest niesprawiedliwy? Forum Onetu czeka otworem.

Skoro nie dał mi tam ss albo filmu to mogę chyba napisac.  Jeśli nie umiesz kulturalnie odpowiadać to się nie udzielaj ewentualnie zmien forum . Czy ktoś tu beczy?  Kiedy wiem ze dostałem go słusznie siedzę cicho i się nie odzywam 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kamilpete said:

Skoro nie dał mi tam ss albo filmu to mogę chyba napisac.  Jeśli nie umiesz kulturalnie odpowiadać to się nie udzielaj ewentualnie zmien forum . Czy ktoś tu beczy?  Kiedy wiem ze dostałem go słusznie siedzę cicho i się nie odzywam 

To jak się dostało bana niesłusznie to piszę się apelacje a nie beczy na forum że bany lecą za nic..

A jak chcesz wymagać dowodu od admina który nie zbanował cię przez system tylko w grze? Napisz apelacje, poproś o dowód, płacz jaki ten świat jest niesprawiedliwy zostaw dla siebie.

Link to comment
Share on other sites

Zamiast z trollami ja bym popracował nad ogólnym donoszeniem na siebie... Bo serio niektórzy są tak przewrażliwieni na niektóre rzeczy i robią oczy jakby z pewnymi sytuacjami się nie spotkali w życiu codziennym. Robią panike o zwykłe "kurwa" czy "chuj" ,albo o zwykłe zajeżdżanie drogi czy inne złośliwości... Macie przycisk V czy tam klawiaturkę i tam załatwić sprawę jak w realnym świecie... Krótko mówiąc chcecie realności a poniektórzy sami sprawy nie umieją załatwić tylko z podkulonym ogonem reporty.. Żałosne panowie żałosne... I ogólnie chciałbym pozdrowić kolegę który tam mnie zgłosił wczoraj na tej drodze śmierci bo chętnie bym z nim sobie pogadał. Tak jeszcze się zagłębiając dalej w to bagno to denerwują mnie te głupie zasady na tym forum typu "nie wstaiwasz postów przez tydzień, won do archiwum" Ja wiem że to nie jest miejsce na to ,ale serio pozmieniajcie to bo np. ja mający mało czasu jeżdżący tylko kiedy ma wolną chwile nie ma czasu na wstawianie jakiś relacji codziennie tylko co dwa tygodnie a co dopiero co tydzień.

z góry pozdrawiam:)

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Lulu PolskiMiliarder said:

Robią panike o zwykłe "kurwa" czy "chuj"

Fakt, lepiej zejść jeszcze niżej i życzyć komuś śmierci na raka. Czy Ty masz rozum człowieku, czy ta gra już Ci mózg wyżarła? Fajnie jest komuś życzyć śmierci na raka? To może ja tak powiem do Ciebie lub do kogoś z twojej rodziny, skoro to dla Ciebie jest takie super i świadczy o dojrzałości, co?

 

16 minutes ago, Lulu PolskiMiliarder said:

Krótko mówiąc chcecie realności a poniektórzy sami sprawy nie umieją załatwić tylko z podkulonym ogonem reporty

Też wysyłam raporty na takich jak Ty. Szkoda, że Kozik nie dał Ci odpoczynku na miesiąc.

 

18 minutes ago, Lulu PolskiMiliarder said:

I ogólnie chciałbym pozdrowić kolegę który tam mnie zgłosił wczoraj na tej drodze śmierci bo chętnie bym z nim sobie pogadał.

A ze mną nie chcesz może pogadać?

 

18 minutes ago, Lulu PolskiMiliarder said:

Tak jeszcze się zagłębiając dalej w to bagno to denerwują mnie te głupie zasady na tym forum typu "nie wstaiwasz postów przez tydzień, won do archiwum"

Zawsze możesz poprosić o przywrócenie tematu. Jeszcze nikt na tym nie ucierpiał.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bazyliszek14 said:

Fakt, lepiej zejść jeszcze niżej i życzyć komuś śmierci na raka. Czy Ty masz rozum człowieku, czy ta gra już Ci mózg wyżarła? Fajnie jest komuś życzyć śmierci na raka? To może ja tak powiem do Ciebie lub do kogoś z twojej rodziny, skoro to dla Ciebie jest takie super i świadczy o dojrzałości, co?

 

Też wysyłam raporty na takich jak Ty. Szkoda, że Kozik nie dał Ci odpoczynku na miesiąc.

 

A ze mną nie chcesz może pogadać?

 

Zawsze możesz poprosić o przywrócenie tematu. Jeszcze nikt na tym nie ucierpiał.

Oho i jest on! Istnieje takie słowo jak "KLIKA" i tutaj ono określa bardzo dobrze co tu się tutaj dzieje... Po pierwsze nie widziałeś gościu sytuacji i w sumie nie chce mi się wierzyć że jesteś aż taki grzeczny i aż dziwne że jedna osoba z 60 przyczepiła się do tego. Po drugie jak na początku już zdążyłem sobie przytoczyć iż mamy przykład kliki i lizania jajec i wygląda to mniej więcej tak: "Szkoda że nie poprosiłem tego i tego to by Ci zrobili przerwę na 2 miesiące" pokazuje to tutaj jacy niektórzy admini są obiektywni... Po trzecie jak miałeś z tym problem mogłeś napisać i teraz zacytuje ciebie "Jeszcze nikt na tym nie ucierpiał" i chyba miałeś mój login steam-a , nic tylko pisać ;) I na koniec tak jest to problem pisać ciągle o to samo do moderatorów...

 

Mały edit: Może oszczędźmy sensacji pójdźmy na pw.

Edited by Lulu PolskiMiliarder
ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.