Jump to content

Idioci na drogach


Recommended Posts

8 hours ago, ThePeri said:

1.Ja was nie rozumiem ludzie jak można denerwować się w grze która jest symulatorem i z założenia ten gatunek ma niwelować stres.

 2.Wiecie jaki jest najlepszy trick żeby ominąć trolli w dowolnej grze? Iść na singleplayer.

1.Nie wiem czy masz prawo jazdy ale myślę ze tak to nigdy się nie zdenerwowałeś na człowieka który tobie wymusił albo inne gorsze rzeczy zrobił? Skoro mówisz ze to symulator to chyba troche do rzeczywistości się skłania :D

2.Jazda na singlu jest nudna jak flaki z olejem, ja kocham troli bo mam kogo reportować. Ja bardziej polecam EU1(brak skód, 110max);)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 3.01.2017 at 6:31 PM, promastergaming1112 said:

1.Ktos Cię zajeżdża a ty hamujesz i cymbał nie pozwala się wyprzedzić. Zatrzymaj się na poboczu (jak jest albo na trawie) poczekaj chwilkę np. Zrób sobie herbatę w 2 minuty i mały rusek Ci odpusci i będziesz mógł kontynuować swą podróż.

 

Aaa jak to z 2-4 osoby będą robiły w jednej trasie to tak 3 herbatki będą :D

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Dobrze jest pojeździć trochę po mapie i znajdować drogi o podwyższonym stopniu zagrożenia wypadkowego. Przykład: droga Duisburg-Calais bo tam zazwyczaj trafiam na trolli.

Objazd: autostrada Köln-Liege-Lille 

Droga dłuższa, ale przy korkach na landówce szybsza i bezpieczniejsza.

Może to nie jest sposób taki na  bliski kontakt z trollem ale dobre do zapobiegania.

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MinatomiraiX said:

Droga dłuższa, ale przy korkach na landówce szybsza i bezpieczniejsza.

Może to nie jest sposób taki na  bliski kontakt z trollem ale dobre do zapobiegania.

 

Oj na tej drodze też nie mało się dzieje. Co prawda są 3 albo 2 pasy, ale też trzeba mieć oczy dookoła głowy aby ktoś czasem nas nie przyhaczył.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Z mojego punktu widzenia trolle na tej autostradzie to rzadkość. Co do strusi pędziwiatrów - trochę ich tam jeździ ale do kolizji nie dochodzi.

 

On 27.01.2017 at 11:02 AM, elot360PL said:

To ci odkrycie. Od lat wszyscy tamtędy jeździli do Calais przecież...

Wszyscy? Wszyscy jadą w ten sajgon popatrzeć sobie, co się tam odwala. Nie dostrzegasz tego?

 

Link to comment
Share on other sites

Każdy idiota musi dostać od razu ban permanentny a nie 6 banów w ciągu roku dopiero ban permanentny .Kidy byłem admin to rozdawałem bany permanentne z pełną radością .Ludzie grają w ets 2 jak nfs mają w d-pie regulamin mp i zasady ruchu drogowym .Najgorsi gracze to są turki i Ruski oraz dzieci które mają na wszystko wyj-ne .Najlepsze to jest kiedy spowodują wypadek piszą albo mówią mieli laga chyba laga mózgu .Admini robią kawał dobrej roboty tylko mi jest ich szkoda bo muszą  trzymać się regulaminu który ich obowiązuje i nie mogą rozdawać od razu bany permanentne. 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, elot360PL said:

^ Rozumiem że tobie nie odpowiada że masz na koncie już 3 bany tylko od razu chcesz mieć perma?

Ja chętnie wprowadziłem ban perma za wyprzedzanie na odcinku Duisburg-Calais i za celowe uszkadzanie ciągników siodłowych .

Mam 3 bany ale  po ty bana zmądrzałem . 1 ban był ze nie znajomości regulaminu mp .2 ban kierowca ten mię trolował ja mu za to  oddałem tak wyszedł 2 ban .A 3 ban za bardzo byłem rozpędzony na  zakręcie  skodą i tak wygrałem odpoczynek od mp.Po tych bana zmądrzałem teraz tylko jeżdżę max 80km/h .Kiedy ktoś mnie wkurzy wyłączam ets 2 mp i przechodzę do innej gry .

 

Edited by Wolny Michal
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, EP07-1023 said:

^No i sam widzisz, podałeś świetny argument przeciwko banowaniu permanentnemu. Trzy razy zostałeś zbanowany i się nawróciłeś.

Masz rację wczoraj pisałem ten post ze złości jak ludzie mają w d-pie regulamin mp .Jadę porządku a tu gość się loguje na środku drogi i 40% uszkodzenia ładunku a potem czołówka i cały ładunek poszedł w stratę oraz mój czas .Dlatego prowadzę serię na yt o takich idiotach i chcę  zorganizować konwój o nazwie  związanej o trolach .Nie dawno dałem też propozycję aby zmniejszyć bany aby był ban permanentny ale sugestia została odrzucona .Ostani ban był równo rok temu a dwa poprzednie w 2015r .Dlatego gram więcej na serwerach eu3 i eu1 a nie na eu2 bo tam nie da się normalnie grać bo TR i RU nie znają regulamin mp i dzieci pomyliły grę z nfs .Wiem co zrobiłem źle  i umie przyznać się do błędu .

 

Link to comment
Share on other sites

Jak twój ostatni ban był rok temu skoro go dostałeś we wrześniu 2016 a teraz masz jeszcze styczeń?

 

Jeśli uważasz że wszystko co złe ma w nicku TR i RUS to jesteś najprawdopodobniej w błędzie. Kiedyś na forum (Ponad rok temu, może koło 2 lat temu) było całkiem głośno o tym że ruscy wszyscy psują rozgrywkę. Wtedy na naszej części forum odezwał się pewien rosyjski użytkownik który trafnie stwierdził że nie powinno się wrzucać do jednego worka całego narodu. Osobiście zacząłem wtedy na to patrzeć z innej perspektywy i o dziwo liczba rosyjskich graczy którzy mi w jakimś stopniu uprzykrzają rozgrywkę zeszła do niewielkiego stopnia. Szczególnie że nie raz i nie dwa spotkałem graczy z RUS w nicku i którzy nic złego nie zrobili. Tak samo Turcy, nie wszyscy muszą należeć do grupy osób które mają inny ogląd na "dobrą zabawę".

Takim tokiem myślenia mógłbym dojść do wniosku że większość naszych graczy to zwykła banda dzieciaków które mają za uszami więcej niż nie jeden gracz spod biało czerwono niebieskiej flagi i tej z białym półksiężycem, szczególnie że ci swoi mają już w genach rzucania mięsem a ci pierwsi niespecjalnie się odzywają jeśli się im zwróci uwagę na ich jazdę. 

Stereotypy są złe, najlepiej się od nich trzymać z daleka. Ale i tak myśl co chcesz i rób co uważasz. Tylko najlepiej własne zdanie trzymać dla siebie i dla grupy osób z którymi lubisz rozmawiać i oni szanują twoje zdanie, może znajdziesz swoich zwolenników, ba, jestem tego pewien.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie Rosjanie są akceptowalni, widuję często takich co dobrze jeżdżą, nie odwalają żadnych akcji, są uprzejmi.

 

O Turkach nic dobrego nie powiem. To jest dno co z sobą reprezentują. Jedziesz np. do Rotterdamu? Zapomnij o bezkolizyjnym przejeździe przez to miasto. Radzę wyłączyć też CBRadio.

Na drodze są niczym strusie pędziwiatry.

 

Stereotyp? Nie! To moja opinia.

Link to comment
Share on other sites

@MinatomiraiX W pełni się z Tobą zgadzam. W zdecydowanej większości to Turcy psują rozgrywkę, blokują drogi, jadą na czołówkę, spychają, ignorują znaki i sygnalizację, przekrzykują się na CB, spamują klaksonem, wyprzedzają pod górkę na zakręcie i podwójnej ciągłej, trollują etc. Można by długo wymieniać. Niestety wydaje mi się, że jest ich co raz więcej, natomiast Rosjanie przy nich to świetni kierowcy.

:rolleyes: https://www.youtube.com/watch?v=ocW3fBqPQkU

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 30.01.2017 at 10:57 AM, MinatomiraiX said:

Jak dla mnie Rosjanie są akceptowalni, widuję często takich co dobrze jeżdżą, nie odwalają żadnych akcji, są uprzejmi.

 

O Turkach nic dobrego nie powiem. To jest dno co z sobą reprezentują. Jedziesz np. do Rotterdamu? Zapomnij o bezkolizyjnym przejeździe przez to miasto. Radzę wyłączyć też CBRadio.

Na drodze są niczym strusie pędziwiatry.

 

Stereotyp? Nie! To moja opinia.

W każdym kraju znajda się łosie dla których zabawa jest przeszkadzanie innym. Nie możemy pakować wszystkich do jednego worka. Rzadko, ale spotykam ruskich czy turków których jedynym mankamentem jest to, ze grzeją ponad 100km/h. Polaków też mnóstwo trolluje. Osobiście kilkunastu raportowałem. Najlepsze są potem ich wyrzuty, bo jak to: "Rodaka raportować."

Link to comment
Share on other sites

No tak, pseudo patrioci w tych przypadkach są mistrzami.

Podlinkuje mój słynny dowód jeszcze raz bo jest idealnym tego typu przykładem. Zwłaszcza że znalazła się nowa osoba która stwierdziła że źle zrobiłem raportując tego pana grzejącego pod prąd (Pomijam sugestie w moim kierunku że zrobiłem to tylko po to by podlizać się administracji, bo już widziałem bardziej żałosne argumenty). 

 

Nawet jeśli ktoś już czytał te komentarze, niech sobie poczyta jeszcze raz i się przyzwyczaja do tego stanu rzeczy, bo to jest jedna z nieodłącznych rzeczy naszej społeczności.

 

 

Link to comment
Share on other sites

^

Znam ten ból. Też wielokrotnie mnie wyzywali "bo on tylko jechał pod prąd i nikomu nic nie robił" Mało tego, potrafią mnie zwyzywać że ich raportuję za wyprzedzanie na drodze śmierci kiedy z naprzeciwka ktoś jedzie a oni zdąża zjechać na styk. A ostatnio jeden gość się dziwił, że dostał bana za wyprzedzenie mnie z prawej strony. Niestety nie wziął pod uwagę tego, że wyprzedził mnie na powierzchni wyłączonej z ruchu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.