Jump to content

Idioci na drogach


Recommended Posts

Dzisiaj miarka się przebrała, jadąc z Calais w stronę Niemiec (nie patrzyłem dokładnie obok jakiego miasta) były korki po 100 - 150 osób. Początkowo myślałem, że to był jakiś wypadek więc kierunek i ogień obok nich i okazało się że to korek na jakieś 50km, zacząłem hamować oczywiście nikt mnie nie wpuścił (kultura na drodze), więc postanowiłem podjechać dalej za barierki i stanąć no i jadę 50 i nagle jakiś j****y rusek, specjalnie zepchnął mnie na barierki i inne ciężarówki. Odpuściłem mu i zjechałem na pobocze, postałem chwilę i chciałem podjechać poboczem do przodu żeby równo ustawić zestaw i wtedy admin mi wlepił bana na 3 dni. Nosz k***a nie widzi jak debile taranują tylko takie "złe" zachowanie jak moje. Naprawdę oczy w dupie chyba ma. 

Link to comment
Share on other sites

Aha, jak wypadek to wszystkich którzy grzecznie czekają trzeba wyprzedzić, szczególnie kiedy to droga jednopasmowa.

Też bym cię nie wpuścił bo to na bank wyglądało jakbyś miał gdzieś kolejkę i wpychal się na chama.

A widać że zasada zakazu wyprzedzania w korku też Ci jest obca.

Masz rację, miarka się przebrała, dlatego dostałeś przerwę.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, logmaster34 said:

Dzisiaj miarka się przebrała, jadąc z Calais w stronę Niemiec (nie patrzyłem dokładnie obok jakiego miasta) były korki po 100 - 150 osób. Początkowo myślałem, że to był jakiś wypadek więc kierunek i ogień obok nich i okazało się że to korek na jakieś 50km, zacząłem hamować oczywiście nikt mnie nie wpuścił (kultura na drodze), więc postanowiłem podjechać dalej za barierki i stanąć no i jadę 50 i nagle jakiś j****y rusek, specjalnie zepchnął mnie na barierki i inne ciężarówki. Odpuściłem mu i zjechałem na pobocze, postałem chwilę i chciałem podjechać poboczem do przodu żeby równo ustawić zestaw i wtedy admin mi wlepił bana na 3 dni. Nosz k***a nie widzi jak debile taranują tylko takie "złe" zachowanie jak moje. Naprawdę oczy w dupie chyba ma. 

Chyba nie znasz regulaminu MP .Jest całkowity zakaz wyprzedzania przy dużym natężeniu ruchu .

Regulamin mp:https://truckersmp.com/rules

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, logmaster34 said:

Dzisiaj miarka się przebrała, jadąc z Calais w stronę Niemiec (nie patrzyłem dokładnie obok jakiego miasta) były korki po 100 - 150 osób. Początkowo myślałem, że to był jakiś wypadek więc kierunek i ogień obok nich i okazało się że to korek na jakieś 50km, zacząłem hamować oczywiście nikt mnie nie wpuścił (kultura na drodze), więc postanowiłem podjechać dalej za barierki i stanąć no i jadę 50 i nagle jakiś j****y rusek, specjalnie zepchnął mnie na barierki i inne ciężarówki. Odpuściłem mu i zjechałem na pobocze, postałem chwilę i chciałem podjechać poboczem do przodu żeby równo ustawić zestaw i wtedy admin mi wlepił bana na 3 dni. Nosz k***a nie widzi jak debile taranują tylko takie "złe" zachowanie jak moje. Naprawdę oczy w dupie chyba ma. 

I bardzo dobrze że dostałeś bana bo w tym przypadku powinieneś czekać w kolejce a nie się pchać. A Admin banuje za to co widzi

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ElectroMusic! said:

I na radyjku lub czacie można zapytać co się z przodu dzieje a nie wyprzedzać nie wiedząc co się z przodu dzieje, w realu takich rzeczy nie widać i dobrze, że w grze zostało to zabronione (przynajmniej na drodze śmierci).

Używanie CB jak należy - super sprawa. Daje klimat, realizm. Ludzie, po co w to gracie? Zainstalujcie sobie wyścigówkę.

Link to comment
Share on other sites

Każdy jaka by sytuacja nie była będzie mówił, że zasłużenie itp. a jak sam by był w takiej sytuacji również starałby się to wyjaśnić. Dodatkowo każdy mówi "To się robi to i to.." prawda jest taka, że każdy podchodzi teraz do tematu jako wytykający. Również źle ująłem to co tam zrobiłem, bo to nie była jakaś wielka prędkość, przyhamowałem dosyć mocno i zacząłem wymijać. Wyminąłem z 3 ciężarówki i się zatrzymałem. Zacząłem cofać się ale ciężarówki dojeżdżały a z lewej była barierka, myślałem że ktoś mnie wpuści no ale jednak nie więc tj. pisałem wcześniej, postanowiłem uciec za barierki. 

Edited by logmaster34
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, logmaster34 said:

Każdy jaka by sytuacja nie była będzie mówił, że zasłużenie itp. a jak sam by był w takiej sytuacji również starałby się to wyjaśnić. Dodatkowo każdy mówi "To się robi to i to.." prawda jest taka, że każdy podchodzi teraz do tematu jako wytykający. Również źle ująłem to co tam zrobiłem, bo to nie była jakaś wielka prędkość, przyhamowałem dosyć mocno i zacząłem wymijać. Wyminąłem z 3 ciężarówki i się zatrzymałem. Zacząłem cofać się ale ciężarówki dojeżdżały a z lewej była barierka, myślałem że ktoś mnie wpuści no ale jednak nie więc tj. pisałem wcześniej, postanowiłem uciec za barierki. 

Jakoś nie mam problemu z wyhamowaniem jeśli zobaczę że przede mną jest korek. Jeśli ewidentnie widzę, że nie wyhamuję, uciekam na pobocze ale natychmiast się zatrzymuję i żaden gracz ani Admin nie ma podstaw żeby mnie reportować czy banować. Dopiero po zatrzymaniu przechodzę na kamerę losową i idę zobaczyć co się stało.

Link to comment
Share on other sites

Zamiast się kiwać z typowym trollem, który jest uciążliwy, stara nam się zaszkodzić lub uprzykrza nam grę najlepszym wyjściem jest po prostu nagrać dowody i złożyć stosowny raport na stronie TruckersMP.

Nie polecam z takim delikwentem się bawić czy dyskutować bo nic z tego nie wyjdzie.

Do rozumu mu na pewno nie przemówisz bo raczej go nie ma...

Z takimi ludźmi się nie dyskutuje ! ;)

 

Link to comment
Share on other sites

On 16.01.2017 at 1:59 PM, Danio [PL] said:

Zamiast się kiwać z typowym trollem, który jest uciążliwy, stara nam się zaszkodzić lub uprzykrza nam grę najlepszym wyjściem jest po prostu nagrać dowody i złożyć stosowny raport na stronie TruckersMP.

Nie polecam z takim delikwentem się bawić czy dyskutować bo nic z tego nie wyjdzie.

Do rozumu mu na pewno nie przemówisz bo raczej go nie ma...

Z takimi ludźmi się nie dyskutuje ! ;)

 

To samo mówię moim chłopcom, kiedy trolle w nich walą. Problem w tym, ze nie każdy ma taki sprzęt, by sobie pozwolić na jazdę z włączonym nagrywaniem. Z własnego doświadczenia wiem, że włączanie nagrywania na ostatnią chwilę nie zdaje egaminu.

Link to comment
Share on other sites

Inteligentny człowiek, szuka w grze po prostu dobrej zabawy i relaksu, więc raczej nie ma ochoty się użerać z trollami.

Dlatego taką umysłową amebe  jak to określił kolega @MinatomiraiX po prostu się reportuje i nie wdaje się w dyskusję z nim bo nie warto. 

Link to comment
Share on other sites

Zdaje się, że powstały dwie grupy, które różnią się tylko pozornie. Jedni odreagowują swój stres w grze "trollując", a drudzy wyładowują swój gniew na forum. Co poszło nie tak, że jawne akty łamania regulaminu tego forum są tolerowane w tym temacie? Czy to, że pewna grupa osób świadomie łamie regulamin w grze, daje pozwolenie innej grupie osób na obrażanie ich na forum? Od kiedy dano przyzwolenie na plucie jadem? Dlaczego posty, które nie zawierają nic innego oprócz jawnej agresji, pozostają w temacie? A może w drugą stronę. Nazywanie kogoś idiotą, przestało być obraźliwe? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nazywanie kogoś idiotą (w grze) na to wychodzi przestało być obraźliwe bo co rusz wszędzie "idiot, idiot, idiot" nic więcej nie umieją napisać w jęz. Angielskim także to słowo już moim zdaniem zakorzeniło się w społeczność ETS'a i moim zdaniem już nikt na to nie reaguje jako obrazę bo to jest cały czas pomaglane. 

Link to comment
Share on other sites

Idiota jest cały czas obraźliwym słowem, ale już nie na bana. Admin, który widzi takie określenie ma prawo do wyrzucenia kogoś takiego z serwera o ile nie brnie w obrażaniu dalej lub jeżeli słowo "idiota" nie jest poprzedzone jakimiś innymi wulgaryzmami. To samo tyczy się innych przekleństw, za które w małej ilości (czyli jedno słowo lub max dwa) daje się tylko kicki o ile ktoś nie przesadza z tym. Jeżeli chodzi o te całe wyzywanie się itd. to wszystko jest ruchome w regulaminie, mi prawie 2 lata temu oberwało się za nazwanie kogoś idiotą (ciężko nie nazwać kogoś tak skoro specjalnie 4x leci na czołówkę, no ale..), a już za czasów mojej kadencji w admince pamiętam, że bywało to różnie tak na prawdę. Początkowo leciały kicki, potem przeszło w bany i ostatecznie znowu się za to kickuje.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, WooQash said:

Idiota jest cały czas obraźliwym słowem, ale już nie na bana. Admin, który widzi takie określenie ma prawo do wyrzucenia kogoś takiego z serwera o ile nie brnie w obrażaniu dalej lub jeżeli słowo "idiota" nie jest poprzedzone jakimiś innymi wulgaryzmami. To samo tyczy się innych przekleństw, za które w małej ilości (czyli jedno słowo lub max dwa) daje się tylko kicki o ile ktoś nie przesadza z tym. Jeżeli chodzi o te całe wyzywanie się itd. to wszystko jest ruchome w regulaminie, mi prawie 2 lata temu oberwało się za nazwanie kogoś idiotą (ciężko nie nazwać kogoś tak skoro specjalnie 4x leci na czołówkę, no ale..), a już za czasów mojej kadencji w admince pamiętam, że bywało to różnie tak na prawdę. Początkowo leciały kicki, potem przeszło w bany i ostatecznie znowu się za to kickuje.

A wytłumacz mi, jak kogoś tak w nerwach nie nazwać, jak na przykład gość pcha się między Ciebie a płot albo bariery energochłonne na landówce, uszkadza Ci zestaw, blokuje tak że ani do tyłu ani do przodu, i blokuje cały ruch?
Trudno za coś takiego (chyba) karać nawet kickiem. To nawet nie jest wtedy wyzywanie, a raczej stwierdzenie faktu. Co innego, jak zacznie się wyzywanka.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, kokoniskoo said:

A wytłumacz mi, jak kogoś tak w nerwach nie nazwać, jak na przykład gość pcha się między Ciebie a płot albo bariery energochłonne na landówce, uszkadza Ci zestaw, blokuje tak że ani do tyłu ani do przodu, i blokuje cały ruch?
Trudno za coś takiego (chyba) karać nawet kickiem. To nawet nie jest wtedy wyzywanie, a raczej stwierdzenie faktu. Co innego, jak zacznie się wyzywanka.

 

 

Polecam EU1 :) I nerwy odchodzą sobie o tak :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.