Jump to content

Idioci na drogach


Recommended Posts

Nie zauważyliscie idiotów na drogach - jest ich pełno i każdy to wie! Przedstawiam poradnik jak wykiwać ananaska :D 

 

1.Ktos Cię zajeżdża a ty hamujesz i cymbał nie pozwala się wyprzedzić. Zatrzymaj się na poboczu (jak jest albo na trawie) poczekaj chwilkę np. Zrób sobie herbatę w 2 minuty i mały rusek Ci odpusci i będziesz mógł kontynuować swą podróż.

2. Typek cię spycha co zrobić ? Zwolnić lub zatrzymać się najlepiej zniknąć z pola widzenia ananaska oczywiscie jesli ktos Cię nagrywa lub sam nagrywasz to zgłos się do administratora

3. Wypadki na siłę, spowalnianie jak uniknąć nie potrzebnych kosztów naprawy ? Jedziesz 70 km/h ktos cię wyprzedza i zaczyna hamować do 0 załóżmy. My staramy się wyhamować nie uderzając. Jesli osobnik będzie stał w miejscu cały czas staramy się wyminąć i zaparkować pojazd w bezpieczne miejsce jesli "buraczek" będzie nie ustępliwy i będzie dodatkowo zajeżdżać stoimy w bezruchu by UŚPIĆ czujnosc. Może też być tak że cebulak będzie jechał np. 40 km/h to jedziemy 30km/h lub zatrzymujemy się w bezpiecznym miejscu i przepuszczamy kierowców i włączamy się do ruchu :D 

 

 

BONUS :D

Chcesz ominąć korki wiedzieć co się dzieje na drogach uniknąć niepotrzebnego stania w korku  http://ets2map.com/ (odpal na urządzeniu obok by widzieć ruch na wybranej trasie) POLECAM

 

PS. Mam nadzieje że się przyjmie :) 

 

Dzięki tyle ode mnie 

Pozdrawiam 

promastergaming1112

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ElectroMusic! said:

Chciałeś napisać jednym zdaniem, że co by się nie działo to zatrzymujemy się na poboczu i czekamy na uspokojenie sytuacji?

1 na 100 osób to robi, reszta jedzie dalej, bo chce się bardziej wkurzać.

Też to może pomóc w takich sytuacjach lecz ma to też charakter edukacyjny bo nie którzy nie wiedzą jak się zachować w takich sytuacjach

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem czy to można nazwać poradnikiem ale jeżeli tak to według mnie jest to po prostu niepotrzebne i robi spam. I jeżeli któs chce zobaczyć co dzieje się na drodze gdy jest korek to jest przecież kamera 0 bo gdyby każdy miał stawać na pobocze i właczac mape no to troche uciążliwe by to było. Nie mówie tu o tych co mają minimum 2 monitory.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, maxymiliano said:

Ja nie wiem czy to można nazwać poradnikiem ale jeżeli tak to według mnie jest to po prostu niepotrzebne i robi spam. I jeżeli któs chce zobaczyć co dzieje się na drodze gdy jest korek to jest przecież kamera 0 bo gdyby każdy miał stawać na pobocze i właczac mape no to troche uciążliwe by to było. Nie mówie tu o tych co mają minimum 2 monitory.

chodzi mi oto żeby sobie załączyć na telefonie lub tablecie lub na wspomnianym 2 monitorze

Link to comment
Share on other sites

Najlepsi to są Ci z osobówek. Typek cały czas za mną jechał, stukał, pukał aż w końcu wpierdzielił mi się między ciągnik a naczepę tak go povixiło że wystrzelił jak z armaty. Trolla nigdy nie wolno karmić, jeżeli coś robi nieprzyjemnego dla nas to najlepsze jest go olać czyli albo się zatrzymać albo jechać spokojnie tj. wcześniej. Prędzej czy później odpuści.

Link to comment
Share on other sites

^ Problem polega na tym, że czasami możesz trafić na osobę, która będzie jechała za Tobą przez resztę trasy. Ja tak miałem ostatnio na EU1, gdzie trafiłem na 2 idiotów, którzy mnie oraz inne osoby blokowali i ramowali zupełnie bez powodu. Nie byłem w stanie kontynuować dalej trasy i musiałem przejść na SP. Nawet zatrzymane nic nie pomogło bo zatrzymywali się razem ze mną i uderzali i w ciężarówkę i w naczepę.  Tak więc wszystko zależy od tego na kogo trafisz.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Uważam że w Community MP jest za dużo takiego buracwa i idiotów na drodze wysyłanie raportów nic nie da bo zanim admin da ci spectate to już będzie po sprawie nie wiadomo czyja wina a nie możesz reportować każdego kto jedzie obok na wszelki wypadek

 

Powinno być więcej adminów albo inaczej to ogarniać bo to jest denerwujące ile ja razy miałem długa trase i mi debil wjechał i oczywiscie autosave daleko albo przypadkiem go zrobilem klikając na 7 by sprawdzić uszkodzenia(mam na 8) albo w ogóle nie robiłem więc tepnie mnie tam gdzie byłem wczoraj autosave

 

Trzeba to ogarnąć wszyscy sciągać frapsy i inne i oczyśmy community z buractwa nie każdego stać na ETS plus dodatki a w dodatku powinny też być bany na IP w grze(wiem że niektórzy mają zmienne)

Link to comment
Share on other sites

On 4.01.2017 at 3:24 PM, Fredziol said:

Alt+Tab i niech się dzieje wola nieba xD

Hahah, wygrałeś :D Często korzystam z tej opcji grając ze znajomym :D

 

Co do poradnika. Może i dobry, może i nie. Wszystko zależy od tego jak szybko ktoś się denerwuje i jaki humor w danym dniu posiada. Mi jak by ktoś takie coś zrobił, a miałbym dobry humor to śmiałbym się z niego, oczywiście wcześniej robiąc autosave. Jeśli jednak humoru bym nie miał. Na pewno nie zjechałbym na pobocze i czekał aż jaśniepan X sobie odpuści. Wolałbym wziąć sprawy w swoje ręce :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 9.01.2017 at 0:03 PM, logmaster34 said:

Najlepsi to są Ci z osobówek. Typek cały czas za mną jechał, stukał, pukał aż w końcu wpierdzielił mi się między ciągnik a naczepę tak go povixiło że wystrzelił jak z armaty. Trolla nigdy nie wolno karmić, jeżeli coś robi nieprzyjemnego dla nas to najlepsze jest go olać czyli albo się zatrzymać albo jechać spokojnie tj. wcześniej. Prędzej czy później odpuści.

W przypadku większości wystarczy skłamać pisząc na chacie, że nagrywamy. Zdecydowana większość odpuści bo nie chce mieć bana. Mnie jeden raz gościu trollował samym koniem na eu2. Na odcinku serwis w Calais- wyjazd na autostradę, 3- krotnie musiałem przenieść się na serwis. W końcu się wkurzyłem ale tylko napisałem, ze go reportuję bo mam nagrane. Skutek? Gościu przestał mnie ramować i jechał za mną od Calais aż do końca pisząc na chacie na okrągło "SORRY" i "LOVE".

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bazyliszek14 said:

W przypadku większości wystarczy skłamać pisząc na chacie, że nagrywamy. Zdecydowana większość odpuści bo nie chce mieć bana. Mnie jeden raz gościu trollował samym koniem na eu2. Na odcinku serwis w Calais- wyjazd na autostradę, 3- krotnie musiałem przenieść się na serwis. W końcu się wkurzyłem ale tylko napisałem, ze go reportuję bo mam nagrane. Skutek? Gościu przestał mnie ramować i jechał za mną od Calais aż do końca pisząc na chacie na okrągło "SORRY" i "LOVE".

Znam to bardzo dobrze jak gracze błagają aby nie wysyłać nagrania do truckersmp.Dużo osób na to nie zwraca uwagę na  rec do admin .Nadal trolują. Ja im daje drogę wolną aby mnie trolowali a potem są bany na 1 miesiąc lub permanentne .A potem  piszą aby ich obandować na skrzynkę e-mail lub w sekcji komentarzy .Na yt błagają lub trolują i wysyłają znajomych aby dawali łapki w dół.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wolny Michal said:

.A potem  piszą aby ich obandować na skrzynkę e-mail lub w sekcji komentarzy .Na yt błagają lub trolują i wysyłają znajomych aby dawali łapki w dół.

Też to znam. Dzisiaj jeden na YT wyzwał mnie od dupków bo nie wiedział, ze wyprzedzając po powierzchni wyłączonej z ruchu łamie regulamin. On i jego kumple próbują do chwili obecnej zrozumieć za co on dostał bana. Na razie padło stwierdzenie ze dostał za zbyt szybką jazdę:D

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, bazyliszek14 said:

W przypadku większości wystarczy skłamać pisząc na chacie, że nagrywamy. Zdecydowana większość odpuści bo nie chce mieć bana. Mnie jeden raz gościu trollował samym koniem na eu2. Na odcinku serwis w Calais- wyjazd na autostradę, 3- krotnie musiałem przenieść się na serwis. W końcu się wkurzyłem ale tylko napisałem, ze go reportuję bo mam nagrane. Skutek? Gościu przestał mnie ramować i jechał za mną od Calais aż do końca pisząc na chacie na okrągło "SORRY" i "LOVE".

Dobrze gadasz oni się boja dostać bana też warto robić save podczas trasy np na stacji poboczu itp 

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam i popieram, ale z drugiej strony są również osoby takie jak tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCyGgCCa2yBqJ0QQ7EI7cXBA/videos , które same łamiąc w tym czasie regulamin, polują na osoby, które z różnych powodów zatrzymały się, nawet nie utrudniając ruchu, bądź wręcz w miejscu gdzie mogły to zrobić, po czym zgłaszają to jako blokowanie. Typowe pieniactwo i próby podbudowania ego, które też nie powinny mieć przyzwolenia i być popierane.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.